Eega

• India Naan Ee (viac)
všetky plagáty

Po tom, čo ho sok v láske chladnokrvne zavraždí, vracia sa mladík Nani späť na svet ako reinkarnácia muchy. Jeho cieľom je uskutočniť krvavú pomstu. (sochoking)

michalkop

Moucha jako reinkarnovaný hlavní hrdina toužící po krvavé pomstě. To tu ještě nebylo. Příště, až vám něco zabzučí u ucha, mějte se na pozoru. Kdoví co je to zač. Třeba někdo komu jste přebrali Emu na pískovišti... ()

Newark

Indickým filmům se prostě musí přijít na chuť a jakmile se tak stane, může člověk vidět naprosto parádní film s naprosto unikátním dějem. Eega má překvapivý a bohatý scénář s ukrytou hloubkou k zamyšlení. Zároveň je precizně natočená. Ukazuje spoustu filmových triků a některé herecké výkony jsou opravdu povedené.. Rozhodně doporučuji film vidět! ()

obri

Úlet na druhú, ale je to jasné od začiatku a preto tento film má stopercentné ambície pobaviť diváka. Film je nekonečne dlhý, podľa mňa, keby ho dávali v TV, napríklad na Markíze, tak aj s reklamami by trval od 20:00 večer do 6:00 ráno. Naozaj by si tento film zaslúžil skrátiť na polovicu, ale veľká krajina=dlhé filmy. Hlavne preto, lebo jedna tretina na začiatku je s veľmi slabým napätím, skôr romantický moloch. A koniec, by som stopercentne zmenil, hlavný hrdina, by sa mal vrátiť do reálneho sveta, to by zavŕšilo tento film, podľa môjho gusta s vygradovaním romantiky až na neznesiteľnú úroveň. No koniec so spievajúcou a tancujúcou muchou je tak za čiarou, že som sa nahlas rozosmial. No povedzte, dá sa na to hnevať? Výborná zábava, ako to už niekto napísal, silne farebná, bezprecedentne nereálna a príťažlivá kvôli Indickej kultúre samotnej. A titulky nie sú na prekážku, humoru pridáva aj nám nezrozumiteľný jazyk, ktorý v určitých momentoch pridáva na atmosfére. Bóóóóže ako na míle ďaleko je tento humor od niektorých Amerických komédií, často s primitívne násilným, až oplzlým humorom (nekonečné zvracanie, prdenie, grganie, samozrejme prepojené s nereálne krásnymi všadeprítomnými ženami). ()