menZONE

(relácia)
Reality-TV
Česko, 2012, 25 min

Šílená dvojice moderátorů provede (nejen) všechny kluky, muže, pány i chlapy novým magazínem o všem, na čem nezáleží. menZONE neradí, neinformuje, nebaví, ale šokuje... Sledování pouze na vlastní nebezpečí! (oficiálny text distribútora)

Kubi21 odpad!

Dva ubozí paňáci, kteří nemají pojem o humoru, moderování a ani o pokládání otázek. Dlouho jsem váhal s odpadem. Je pravda, že těch pár dílů co jsem viděl, mě asi neopravňují k nějakému zásadnímu hodnocení a je pravda, že občas se tam objeví slušný námět. Ale je tu to velké ale. Forma jakou je to podáno a ti dva ......(nemám slova k pojmenování, teda mám, ale nechci být extra vulgární) prostě nemají jinou šanci, než si vykoledovat palec na ovladači a absolutní ignorování tohoto pořadu. ()

marek29

Párkrát sem se zasmál, párkrát sem si vyhledal ty chujoviny co chlapci za peníze Primy zkoušeli.. ale to je tak všechno :( Líbí se mi koncept "testujem za vás, za co vyhodit peníze" ale vzhledem k postupně upadající prestiži pořadu a jeho zrušení asi moc úspěšnej nebyl a upřímně se tomu moc nedivím. Moderátoři nevyzrálí - dělali si z toho až moc velkou prdel :( škoda ()

Aywes

Na 5* to URČITĚ není, ale sere mě kolik lidí dává odpad.Vždyť jste viděly teprve jeden - dva díly a hned z toho děláte sračku.Náhodou sranda to je dobrá jen nesmíte moc přemýšlet :).Jinak normální hodnocení by bylo tak na dvě,tři hvězdy. ()

Pimpy odpad!

To fakt ne. Dva nevtipni kreténi v nevtipné a trapné kokotině. Nevim jak ostatní, ale od pořadu pro chlapy očekávám pěkný kozatý baby, rychlý káry, šovinistický bláboly...no víte co myslim, tak nevim proč mám půlku pořadu čumět na transky co maj ruku v rozkroku moderátora!!?? ()

chrustie odpad!

Hnůj televizní zábavy, který se může líbit jedině stejně trapným dementům, jako jsou ti dva neumětelové. Zábava spočívající v popojíždění v limuzíně a pokřikování na kolemjdoucí, může připadat směšná pouze ignoratním a amorálním jedincům. Takovou sračku, sem snad v bedně nikdy předtím neviděl a nezbývá než doufat, že z toho někteří rychle vyrostou. ()

Forum.

Narozdíl od místních intelektuálů jse my na celém pořadu líbí jen a pouze moderátoři. Reportáže jsou z 90% na hovno a hovně tudíž vlastně jen čekám na jejich vtipy. 60% ()

stolista odpad!

Viděl sem jeden půldíl, víc sem nedal..Nějak sem nepochopil ten smysl pro "humor".Už ani nevím moc o čem to bylo.Kdo sní víc vajíček, zapitých koňakem?Nebo zkouška sebemrskačství, vlastně ne,mrskal ho ten druhej..blueee..Divný, zvláštní výtvor ()

SuzieS

Kluci absolutně nemají smysl pro humor, ale dva díly jsem dokoukala skoro až do konce, a to jsem wo-man :D Témata reportáží mají super, jenom to podání...Trochu mi připomínají trapný styl Kazmy ze streamu.cz,... ale to není vzor, který by se měl následovat, to ani náhodou!! ()

petronela86

Já vám nevim teda...docela drsně tady hlásíte. Žádný nagelovaný dementy jsem tam neviděla. Lukáš je spíš typ chlapa, kterej potká deodorant a hřeben uplnou náhodou, když o ně zakopne v koupelně. Kryštof je magor, kterej by pro srandu shodil babičku ze schodů. Bylo to jiný. Docela jsem se bavila. Jasně, trapnost se občas vloudí všude, ale ve srovnání se sračkama typu Ordinace, Obchoďák a Cesty domů, který myslim musej urážet intelekt středně vzdělanýho člověka, to bylo v pohodě. A že občas řekli sprostý slovo? No bóže. Tak si radši zapněte Křesťanskej magazín, když vás to tak sere. Dávám tři hvězdy, čtyři nedostanou, protože Mende se moc vytahuje s tim, že má německý kořeny. :) ()

zynek

Když sem vyděl cca. 10 minut poprvé myslel jsem si že to jsou jen nějaká teplá hovada. Ale když jsem se díval na další a další díly zjistil jsem že u nich začíná opravdová originální prdel. Někomu to příjde trapné, mě se to čím dál více začíná líbit. Hlavně testy jídla a pak nějaké ty reportáže. Doufám že ještě výjde plno takových dílů jako do teď a kluci budou furt takový borci. ()

desnik odpad!

Škoda slov a mýho času to komentovat....ale komentáře od těchhle lidí jsou fakt výstižný: korbitch22, Phobia, Djoker. Fakt dost dobrý! ()