Ultimate Spider-Man

• Česko Dokonalý Spiderman (viac)
USA, (2012–2017), 38 h 8 min (Minutáž: 22 min)

Tvorcovia:

Duncan Rouleau

Predloha:

Walter Simonson (komiks)

Hudba:

Kevin Manthei

Drake Bell, J.K. Simmons, Chi McBride, Logan Miller, Tara Strong, Clark Gregg, Tom Kenny, Adrian Pasdar, Matt Lanter, Stan Lee, Rick D. Wasserman (viac)

Recenzie používateľa Aurus k tomuto seriálu (5)

Ultimate Spider-Man (2012)

10/10. Za mě druhý nejlepší Marvel seriál, druhý nejlepší animovaný seriál, druhý nejlepší Spider-Man seriál a druhý nejlepší seriál který jsem kdy viděl. Škoda jen toho že není pátá série, to je velká škoda. Příběh je perfektní, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je skvělá, akce tu je perfektní, animace je perfektní, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Jsem zvědav na seriál Marvel Spider-Man. ()

Season 1 (2012) (S01)

9/10. Skvělá první série. Příběh této série je skvělý, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je skvělá, akce tu je perfektní, animace je perfektní, lokace jsou zajímavé a kamera série je skvělá. Jsem zvědav na druhou sérii. ()

Season 2 (2013) (S02)

9/10. Za mě o kousek lepší než první série která byla perfektní ale tahle je skoro Masterpeace. Příběh je perfektní, postavy jsou hodně sympatické, hudba je výborná, akce tu je perfektní, animace je perfektní, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Jsem zvědav na třetí sérii. ()

Web Warriors (2014) (S03)

9,5/10. Za mě zatím nejlepší série tohoto seriálu. Příběh této série je perfektní, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je skvělá, akce tu je perfektní, animace je perfektní, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Jsem zvědav na poslední sérii. ()

vs. The Sinister 6 (2016) (S04)

9,5/10. Tak poslední díl tohoto seriálu jsem dokoukal a já tak chci pátou sérii která ale bohužel už asi nikdy nebude. Za mě nejlepší série tohoto seriálu ale ten předposlední díl byl asi nejslabší díl tohoto seriálu ale jinak to byla bomba. Příběh této série je perfektní, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je skvělá, animace je perfektní, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. ()