Nedaleko horského města, které se potýká s řadou únosů a vražd, se samotářský spisovatel Paul (Banderas) ze všech sil snaží vyplodit scénář v naději, že tím konečně odstartuje svou kariéru. Když se v restauraci za napjatých okolností seznámí s tulákem Jackem (Rhys Meyers), Paul mu nabídne nocleh. Podrážděný a neodbytný Jack se však brzy vetře k Paulově práci. Když se pak kvůli bouři ocitne odlehlá chatka bez přísunu elektřiny, oba muži rozehrají nerovnou hru kdo z koho, která ukončí minimálně jeden příběh. (HBO Europe)

Kushina

Dobře promyšlený námět alá "sen ve snu"...Aneb jak spisovatel dokáže dostat nápad na bestseller ve snu a my si mezi tím myslíme, že vše je realita. Moc se mi to líbilo. 65% ()

bonovox

Prekombinovaný thriller ktorý neprináša nič originálne. Banderas je dávno za zenitom. Záverečné šokujúce zvraty sú až príliš násilne použité. ()

paddy35

Tváří se to jako takový obyčejný survival film, ale opak je pravdou. Meyers podle mě o třídu lepší než Banderas a jeho roli jsem žral do posledního písmenka jeho scénáře. Minimum herců, zato je to prvotřídní zábava, i přesto, že podobných kousků tu bylo už spousta. Nicméně za ten konec dávám hvězdičku navíc, to se prostě povedlo. ()

Sheemass

Klasické setkání s cizincem, které se může a nemusí změnit v něco strašného. Poměrně zajimavý thriller s Antoniem Banderasem v hlavní roli a tajemným Jonathanem Rhys Meyersem, přestože je příběh poměrně jednoduchý, místy spíše hloupý, ke konci rychle nabírá na obrátkách a nastane i skvělý zvrat, který je však totálně zabit posledními asi 30 sekundami filmu, které mě strašně zklamaly a prostě tam nemělý být. ()

Pythonator

Banderas je prostě sympaťák. O hnusákovi Rhys Meyersovi se to už říct nedá, ale dohromady tvoří velice dynamické duo. Ostrou kritiku na tento film dost dobře nechápu. Na začátku to sice vypadalo, jak nějaká televizní bezrozpočtová sračka s roztřepanou kamerou, nebo spíš natáčená mobilem..., ale kouzelná Piper Perabo odvedla pozornost jinam a pak se to nějak rozjelo. ()

Artogon

Pritom všimli ste si niekto, že sa jedná o takmer jasnú vykrádačku francúzskeho Papillon noir z roku 2008? Dokonca s rovnakým názvom. Pritom vtedy to bolo o dosť lepšie spravené, a to to bol len televízny film. ()

Buddyman

Pustil jsem si film, aniž bych viděl nějaký trailer či měl nějakou informaci o něm. Musím říct, že jsem od začátku čekal nějaký zvrat, ale to rozuzlení jsem rozhodně nečekal, a to ani jedno. (Kdo by taky čekal, že tulák opraví dům a bude vařit a uklízet :-) že? ) ()

005

Dva simpaťáci ve zcela zapomenutelném filmu. Vše co uvidíte, už jste někde viděly a tak vás nic nepřekvapí. Jen čekáte, kdy který zvrat přijde a kdy už bude konec. ()

pravda1

Námet vcelku dobrý ale rozbieha sa to sakramentsky nudne.Klasická otrepaná téma sám spisovateľ na chate v horách a plus neznámy pošahaný cudzinec.Potenciál to malo dobrý ale zostal nevyužitý.Čistý lepší priemer.Na jedno pozretie stačí..... ()

aneta105

Musím se přiznat že v první polovině filmu jsem se kapku nudila, ale ta druhá půlka stála za to. nejen, že jsem nevěděla komu a čemu věřit, ale dost jsem pochopila, že předvídatelnost zde neplatí. Ještě jedna věc mi vadila- Antonio Banderas- jeho postavy zde neodvádí výkon, hodný na super hereckou roli.... tento film by si zasloužil lepšího herce do této postavy... 60%. ()

Adlers

Náhodou mne sa to celkom páčilo, hlavne ten prekvapivý koniec stojí za to. Zo začiatku som nechápal čo je to za kravinu, prečo v tom hrá Bandaskas, ale čím ďalej to bolo lepšie...film roku to nebude, ale stojí za to nakoniec. ()

KKNovak129

Opět další z mých - nově - nejoblíbenějších filmů, tentokrát thrillerů. Poprvé jsem jej neviděla od úplného začátku, proto jsem se tedy na něj podívala znovu. A znovu. To, že se děj několikrát převrátil vzhůru nohama a charakter postav se neustále, až do poslední vteřiny před titulky, měnil, jej dělalo dvojnásobek zajímavým a napínavým. ()