Neobyčejný milostný příběh krásné dívky a nečekaně citlivého nemrtvého rozpoutá řetězec událostí, které mohou změnit celý svět. (oficiálny text distribútora)

Ledkodlaq

Patetické, promyšlené, spádné, ale hlavně nečekaně dobré! Čekal jsem něco zcela jiného, i možná proto mě to velice bavilo. I když některé herecké výkony trochu pokulhávaly, v kontextu zapadly. Romantická černá akční podívaná, asi tak by se to dalo shrnout. Až se velmi divím, že hodnocení tady je tak slabé. U mě plně zasloužené 4*. ()

dopita

Zápletka je opravdu pitomá. Nehodlám tady spoilerovat, takže to nebudu dál ďoubat, ale tohle fakt nežeru. Na druhou stranu je z filmu cejtit jistá nadsázka, což mě bavilo a stejně tak mě bavila i atmosféra, která se filmem táhla. Takže film je to sice koukatelnej, ale taky tak trochu pitomej. ()

Tydlidáš odpad!

Největší filmová tragédie od doby co sem viděl nejnovějšího Indiana Jonese. Prvoplánový rádoby vtipy sou k pláči a temný kostňáci zase k smíchu. Hororová stránka věci se dostaví asi po dvaceti minutách, když si člověk uvědomí, že to bude trvat ještě víc jak hodinu a romantická stránka těhle dvou dementů srdce rozbuší tak maximálně do aritmie... Nikdy víc tohle prznění žánru. Soumrak mrtvých, to je ukázka toho jak skloubit srandu, zombáky a aj tu lásku :-* ()

Sayko

Pěkná, zombícká slaďárna! Vlastně druhý romantický film se zombie, který jsem viděl (první byl Fido). Ale jinak, romantický to je, napínavý taky, horor v tom nehledejte ale jako oddechovka je to skvělý. Neskutečně jsem si film užil a klidně bych se podíval znova, doporučuji všem, co rádi fantasy, romantiku a zombies. :) ()

Asmodin

Julie na balkoně toužebně vzdychá po svém milovaném R, který k ní záhy promlouvá skrytý v zahradě. Tohle mi něco připomíná... :o) ()

peetriss

Romance o tom, co se stane, když zombie nesežere holku, která je opravdu k sežrání... Je pravdou, že se režisér a scénárista Jonathan Levine především v první polovině trochu hledá a já osobně jsem si musel chvíli zvyknout na vizáž hlavního hrdiny R, který se plahočí záběry spíš jak retardovaný feťák než zombie, ale to je zřejmě úmysl. Přesto, přes určitá pokulhávání v podobě negramotné romantiky či až přílišné naivity není Warm Bodies zase až tak špatným filmem. To především díky faktu, že se film nebere až příliš vážně, díky obsahu funkční nadsázky, i pro poměrně dobře a svižně natočené dobrodružství, ve kterém si na své přijde každý - milovník příšerek, bojůvek, černého humoru, romantiky i skvělé hudby (soundtrack patří k těm povedeným). Je škoda poměrně dlouhých hluchých pasáží, mohlo to být na vyšší hodnocení, protože takovou variaci na R(omea) a Julii jsme tady opravdu ještě neměli. ()

Darik

I přes to, že jsou všechny vtipné hlášky v traileru musím říct, že jsem se dobře bavil (obzvlášť scény odehrávající se v letadle a učení se řídit) a hodnotím jako lehčí nadprůměr. 70% ()

Hanes88

Tak podle mě určitě originální romantický film s pár dobrými hláškami. Čekal jsem sice od toho trochu něco jiného jako třeba Zombieland, ale nakonec se mi i tohle líbilo. Když někdo bude chtít doporučit nějakou romantickou komedii tak určitě mu doporučím tuhle :). Opravdu milé překvapení. 70%. ()

LxLuthor

Akože.. nejako mi došli slová. Neskutočne absurdný príbeh, ktorý si ma podmanil a získal už v prvých minútach. Nečakane skvelý zážitok, klobúk dole p.Hoult, zahrali ste to na pána! Už teraz sa teším, keď sa k tomuto filmu prepracujem znovu :) ()

PetkaW.

Warm bodies je jedna velká nadsázka, a tak film musíte i brát a dívat se na něj s tím vědomím. Nečekejte klasickou apokalypsu, klasickou romantiku, klasickou komedii, klasickou parodii, ani klasický akčňák - tenhle film je prostě všechno dohromady, ale celý braný s velkou rezervou. Podle traileru jsem čekala možná větší komediální složku, ale i výsledná porce byla slušná a bylo jí tak akorát. Dostával mě trefný hudební doprovod složený ze známých pecek. Prostě je to pohodové pokoukání, které dokáže krásně zpříjemnit večer, pokud přistoupíte na hru tvůrců. Já se bavila... ()

Hyb_rid

Začátek mne relativně zaujal, jenže po chvíli to šlo do kytek a zombie se přestal chovat jako zombie a začal spíš vystupovat jako nějaký creepy bastard od vedle ... no a pak už to byla strmá jízda z kopce ()

J*A*M*A*L

Nedávno jsem viděl The Fault in our Stars a musím říct že to byla nádhera, ale tohle? :D Ještě krásnější ano je tomu tak :D. Jednak nehorázná kupa srandy a druhak neobvyklá romantika, která mi byla strašně sympatická. Levine se zřejmě nebál trošku zariskovat protože když si vezmeme ten děj kdy se random zombie zamiluje do člověka, asi si říkáte co to bude za blbost, ale je to originál a risk je zisk a tady se Levinovi ten zisk zatraceně povedl. Myslím že bych se zombie apokalypsy mohl přestat bát, možná že i těšit. Po tomhle určitě :D. ()

Kuzzie

Úplně typická americká romantika s hodně netypickým úděsně roztomilým zombíkem v hlavní roli. Škoda že neměl R jakožto vypravěč víc prostoru pro svý myšlenky, ty totiž byly hlavním důvodem, proč hodnotím 4 hvězdičkami. A taky mám ráda zombíky, to je pravda. ()

Milky.

Romeo a Julie v Zombielandu? Proč ne. Funguje to skvěle, natočené je to parádně a humor se z toho jenom sype. Hlavně v první polovině se na člověka hrne jeden vtípek za druhým. Druhá už jakoby přejde do vážnější roviny ale stále je i tady film dost vtipný. Někomu se to může zdát jako další twilightovská sračka, ale to je omyl. Tenhle film je parádní a skutečně funguje, jedinou chybu bych snad viděl v naivním finále (kdo ale čekal něco jiného, že) a v nápadně digitálních Kosťácích, ale to je maličkost. Je dost škoda, že jej čeští distributoři tak tvrdohlavě ignorují, do kina bych si na to zašel s radostí. ()

mosnak odpad!

Mohlo to bejt skvělý... život z pohledu zombíka... ovšem jakmile zombík začne uvažovat a co více ještě k tomu se zamiluje. Proboha dejte do té kolonky vpravo "PODOBNÉ" filmy něco jako Stmívání atd. Tohle je hrozný puberťácký šit. Vždycky jsem si říkal,že jednoho krásného dne se nějaký chorý mozek rozhodne natočit zombieromantický film a hned mi došlo,že to ponesu těžce! A to hodnocení? 72%? U mě čistá nula (0%)! PS; Hlavní postava (ten zombie klučina) byla hrozná, kde ho proboha vykopali? ()

peto580

abuuuuum. Šupa jak prasa :))) Trailer k filmui som pozeral odkedy vyšli a tajne som dúfal že všetko dobré nebolo v nich. A ono nebolo. Nápad so zombíkmi ktorí nie su špatní je proste brilantný. A to spracovanie, mmmmmmm... lačo :)) ()

Phorbo

Ten váhavý pocit u filmu, který nevíte jestli obodovat dvěmi nebo třemi hvězdičkami. Ono si to nezaslouží asi ani jedno, ale přežiju to, když bude film ode mě mít tři hvězdičky. Žádný převrat to není. Je to slátanina romantické slaďárny pro mladý, s komediálními prvky a akčností zombie postav. Hmm, akčností asi až v té poslední fázi filmu, do tý doby jsou všichni nějací pomalí. I když vlastně tatík od Perryho uměl docela rychle běhat a bonies taky. A pak si vyber... Možná byla chyba si to pouštět, ale jak jsem viděl v prvních minutách zombieky tak jsem si řekl že to nebude tak špatný. No nakonec nebylo... a bylo. Jsou tam místy někde scény a kousky, kde je to nuda a udělat z toho 80 minutovej film by nebylo na škodu. Hlavně podoba hlavní hrdinky se slečnou Stewardovou mě trošku zarážela. Ideu filmu vubec neberu v potaz. To je hrozně divný a nechutný. Zombie má zůstat zombie! Jediný dobrá věc je výběr hudby. Ta se tam hodí víc, než kdekoliv jinde, ale je jí podle mě škoda na takovej film. ()