Na hrane zajtrajška

• Česko Na hraně zítřka (viac)

Na hrane zajtrajška sa odohráva v blízkej budúcnosti, kedy mimozemská rasa tvrdým útokom zasiahne Zem a nevie ju poraziť žiadna zo svetových armád. Podplukovník William Cage (Tom Cruise), ktorý sa nikdy nezúčastnil ani jedinej bitky, je náhle degradovaný a následne bez prípravy a s mizernou výzbrojou nasadený do takmer samovražednej akcie. Zabijú ho behom niekoľkých minút. Akoby zázrakom však opäť ožíva na začiatku rovnakého dňa. Znova ho tak čaká boj a rýchla smrť. Znova a znova. Zakaždým je však skúsenejší a dokáže svoje rozvíjajúce sa schopnosti lepšie využívať. V boji mu po boku stojí príslušníčka Špeciálnych jednotiek Rita Vrataski (Emily Blunt). Každá opakujúca sa bitka proti mimozemšťanom je pre Cagea a Ritu príležitosťou dostať sa k porazeniu nepriateľa o krok bližšie. (TV Markíza)

boudic

Toma Cruise jsem dlouho nemusel, ale tady musím uznat hraje parádně. Moderní akční scifi kde je všechna akce kreslená na počítači jsem taky moc nemusel, ani to tempo připomínající akční hry, ale tady to prostě funguje výborně! ()

Snakefinger

Jednou jsem už tu vyblil, že miluji všechny filmy s časovou smyčkou. Tento nebyl vůbec vyjímkou. Parádně natočené a skvělý námět, i když nejsem příznivce magorů všeho druhu z vesmíru. Prostě blockbuster. ()

exotman

Velice překvapivé. Film od kterého se čekalo hodně ukázal že díky zajímavému nápadu a kvalitnímu hereckému výkonu zvládne nemožné. Povedený snímek s málo propracovaným koncem, kterým si to u mne docela pokazil. ()

mine.slayer

Rozhodně povedený kousek, koukatelný zas a znova, bez trapného pocitu klišé z Toma Cruise, ehm no dobře mohli obsadit někoho jiného no ne? Popravdě jsem Toma už lehce přejedený. ()

Gluminator

Zajímavý film, který hned od začátku vtáhne do děje. Dobrý nápad, Cruise trochu v jiné roli než jsme zvyklí, ale zvládl ji bravurně. Představa, že se mi tohle děje je děsivá, ikdyž občas by byla sranda. Co se mi nelíbilo byli ti mimozemšťani, kteří byly celkem odfláknutí a nijak zajímavý. Konec dobrý, ačkoli předvídatelný. 75% ()

paja.jelinek

Tohle je přesně podle mého gusta - originální sci-fi akční řežba, netriviální dějová zápletka, kterou jsem ale ještě schopný pochopit a velice sympatičtí hlavní kladní hrdinové. Skoro jsem na to šel do kina podruhé ... ()

jizvoun

Prominentní posránek Cruise se omylem dostane do jednotky, která má zaútočit proti mimozemské invazi. Mise je neúspěšným masakrem, ale Tomáš Cruis si z ní odnese schopnost restartovat čas a po každym svým killu se probere na začátku dne. Prostě a jednoduše je to nekonečně se opakující smyčka kulervoucí akce. ()

Kamil111

Na tomto serveru šíleně přeceněné, přitom všechny zásadní nedostatky zde zúčastnění jmenovali, ale jaksi jim nevadily. Kopie kopií, i když dobře natočená, originálních nápadů a scén velmi poskrovnu. Dal bych 3 1/2, kdyby byly půlhvězdy. ()

Africanus1

Nerad bych scénáristům kecal do řemesla, ale hlavní hrdina by během filmu neměl zhebnout víc než padesátkrát. Inflace smrti se totiž moc nevyplácí. To se pak může jeden přetrhnout, jenže i kdyby v zájmu lidstva položil život po padesátéprvé a tentokrát už opravdu na furt, dojme to asi tolik jako zpráva o zdražení připínáčků. Byla to fuška. Jak pro Cruise, tak pro mě. ()

A.MacGyver

Sci-fi tohoto tipu není moje nej, ale ušlo to. Jen se nemohu zbavit pocitu, že film je inspirován epizodou Časová smyčka ze seriálu Hvězdná brána. Je to spíše kopie linky a samozřejmě převedena do Hollywood stylu... ()

Gamine

Sci-fi holduju tak nějak průměrně, nic jsem nečekala, ale tohle mě bavilo od začátku v podstatě do konce. Líbily se mi ty potvory, i celkově ta myšlenka. Pojaté mi to hodně připadalo jako PC hra, bavily mě dialogy, Emily je moc sympatická. ()

medveed

Pokud hledáte odpověď na otázku, co vznikne, smícháte-li filmy: „Na hromnice o den více“, „Hvězdná pěchota“, „Zachraňte vojína Ryana“ a „Den nezávislosti“, tak odpověď vám dá tento blockbuster. Navzdory faktu, že tvůrci bezostyšně vykradli výše uvedené snímky, je třeba přiznat, že stvořili zábavnou a přehledně nasnímanou podívanou, která svůj účel – pobavit, plní. 80% ()

JJaannee

Ani jsem nečekala,že se u tohoto filmu zasměji, ale některé pasáže jsou fakt super!!! Samozřejmostí jsou už jako skoro v každém americkém filmu super efekty..Tom Cruise zabodoval.. ()

Zema24

Jeden z nejlepších filmů, co jsem v poslední době viděl. Od začátku až do konce plný napětí,výborná atmosféra a hlavně dějově to má hlavu i patu. I když Cruise nepatří mezi mé oblíbence, je to výborný herec a tady to dokazuje. ()

redaerara

Proč?! Proč tam dávali tu debilní, pitomou romanci? Kdo ji tam chtěl? Je to dle námětu japonské knihy, japinci nedělají romaci. Když už dělají romanci, tak tam někdo umře...oh! Ehm, kdyby tam nebyla ta rádoby láska, dala bych hvězdiček i pět. Mělo to koule! ()

xawexi

Konečně velmi kvalitní scifi.. Velká spokojenost. Tom Cruise zde předvedl parádní přeměnu; trochu mi to připomínalo Matrix - provedením. Emily Blunt sedla role. Celkově scénář velmi zdařilý. No Limane, way to go. ()

Tom Cruise se vrací k Warnerům

Tom Cruise se vrací k Warnerům

10.01.2024

Star Wars: Rogue Squadron našlo scenáristu

Star Wars: Rogue Squadron našlo scenáristu

27.06.2021

Prvním novým Star Wars filmem po skončení ságy o rodině Skywalkerů by se měl stát Star Wars: Rogue Squadron, který chystá režisérka Patty Jenkins (Wonder Woman). O ději se zatím příliš neví, jen že… (viac)

Na hraně zítřka 2 má nového scenáristu

Na hraně zítřka 2 má nového scenáristu

01.03.2019

Po nedávném oznámení plánu natočit hned dva nové díly do série Mission: Impossible současně to zdánlivě vypadalo, že veškeré ostatní rozdělané projekty Toma Cruise půjdou k ledu. Server Heat Vision… (viac)