Doba ľadová: Mamutie Vianoce

• Česko Doba ledová: Mamutí Vánoce (viac)
Ukážka z filmu 2

Keď leňochod Sid nechtiac zničí vianočnú výzdobu mamuta Mannyho, ocitne sa na Santaclausovom zozname hriešnikov. Sid to však nechce nechať tak a chce všetko napraviť. preto sa vyberie na náročnú cestu na severný pól. Ako to však so Sidovými dobrými zámermi býva, spôsobí ešte väčšiu pohromu. A teraz už závisí len od Mannyho a jeho partie priateľov, aby zachránili Vianoce pre celý svet. (TV JOJ)

josieaddms

Dobu ledovou mám ráda, všechny díly. Nicméně vánoční dodatek mě spíše zklamal. Čekala jsem odvaz a ironii stejně jak tomu bylo u vánočního Madagaskaru, jenže přišla klasická americká vánoční sentimentalita. Sice bylo pár vtipů povedených a některé scény docela stály za to, ale já jsem se moc nebavila. Pro děti to asi není špatné, ale já už jsem na tohle Santovské vyšilování alergická. Chyběla mi nějaká ironie, bylo až příliš lepkavé líbivosti. ()

E lan

Mám tuto sérii rád, ale tento minifilm se prostě nepovedl. Pro děti určitě dobré, ale jinak kromě krátké délky není na tom filmu co vyzdvihnout. Škoda... ()

Likan7

Taková klasika, která má těm nejmenším říct, že Vánoce jsou hlavně o tom být se svými milovanými. Neurazí, nenadchne, celá Doba ledová je rozhodně slabší animovaná série, a tenhle kraťas to nemá jinak. ()

Renie42

Já tyhle vánoční speciály prostě žeru. Sice toho tlustýho dědulu v červeným nemusím, ale tohle bylo takový milý, prostě jde hlavně o ducha Vánoc. ()

PlayEasy

Ano, určitě tento kraťas obsahuje vtipné scénky, hezké písňe i dobrou atmosféru, ale i za těch cca 25 min jsme se v určitých scénkách začali nudit... 60% ()

adamcikv

Nevím proč ale už zase musím dát DL 5 hvězdiček. A není to ze zvyku. Prostě to bylo fajn. K tomuhle stačí jen dodat: "Zastavte svět, přichází doba ledová!" Scrat zase boduje (koneckonců opravdu je jedinou animovanou filmovou hvězdou na světě (pokud samozřejmě přehlížíme Simbu) ) a docela vtipná "Broskvička" ( hrozný jméno ) skvěle doplňuje imbecila Sida. Opravdu VÁNOČNÍ podívaná, kterou po hrozném vánočním Madagaskaru ( Dreamworks bad ) vyspravili úžasní chlapíci z 20th Century Fox a Blue Sky Studios. Není co dodat. ()