The Big Lebowski 2

všetky plagáty
Krátkometrážny / Komédia
USA, 2011, 2 min

Parodické nahlédnutí do nejzajímavějších scén filmu Big Lebowski (1998), tentokrát ale v podání jediné herečky, a to Tary Reid. (Prochy38)

Smerfetka88

Je to trapná zbytečnost, je to spíš k pláči než k smíchu....ale ta parodie na Goodmana mě fakt pobavila. No jinak mě to samozřejmě pohoršuje jako vás všechny!:-) ()

RigorMortis odpad!

Tak toto nie. Big Lebowski je klasika, ktorú si vždy rád pozriem znova, no ak Amíci zasa chceli čerpať zo slávy prvej časti, ako to pri filmoch majú vo zvyku, toto im nevyšlo. ()

Lefiath odpad!

Kdo se u tohohle zasmál buď neviděl originál, nebo by se měl stydět. Není na tom nic vtipného - jediný "vtip" je v tom, že Tara Reid přehrává ikonické scény z původního filmu. To je vše. Není to vtipné. Perfektní parodie měl v tomhle ohledu Jim Carry v SNL, jenže ten má narozdíl od ní (nebo od režiséra) komediální talent. ()

MorraEddie odpad!

Co se to s tou Tarou za ty léta stalo?Já si jí pamatoval jako krásnou ženskou a teď se z ní stal takový přismahlý kostlivec napumpovanej silikonem. O jejím neherectví bych se raději nevyjadřoval. Nechápu proč si někdo dal tolik práce,aby zprznil,takový film (scény). ()

Kalda69 odpad!

Trapny pokus ktery nezachrani ani profesionalni kostymy ci zpracovani a ani upadajici hvezdicka Tara Reid. A jak uz nekdo psal (Hoyt), nejde poradne parodovat neco co uz v zakladu je dostatecne smesny. ()

Legi36 odpad!

I nejhorší filmy ,které jsem označil jako odpad měli něco do sebe,ale tohle-to byla doopravdy p........a tisíiletí!!!!!!!!!!!Proč nevemou peníze ,které strkají do blbostí a nenatočí pořádný film???? ()

james11

Protože odpad dávám jen filmům, u kterých vyloženě trpím, tak tyhle 2 minuty tak hrozné nebyly... ale ať bylo cílem tohohle díla, co chtělo, rozhodně se to nepovedlo. ()

Lisak_Pedro

V těchto dvou minutách Tara předvedla víc obličejů, než v celé své kariéře. Do teď jsem si myslel, že umí jen ten tupej s pootevřenou pusou. A bez toho šílenýho makeupu dokonce nevypadá jako démon 8-) ()