Päť skvelých umelkýň: Demi Moore, Jennifer Aniston, Penelope Spheeris, Alicia Keys a Patty Jenkins spojilo svoje sily a každá z nich natočila krátky segment tohto priekopníckeho filmu, ktorý skúma vplyv rakoviny prsníka na ľudské životy. Časť "Charlotte" sleduje ženu (Ginnifer Goodwin), ktorá nevie, ako sa rozlúčiť so svojou mladou dcérou. Príbeh "Mia" (Patricia Clarkson) je rozprávaný prostredníctvom série spomienok na minulosť. "Cheyanne" (Lyndsy Fonseca) je prekrásna striptérka, ktorej čerstvé manželstvo ohrozuje jej choroba. Ďalšia časť sleduje prehnane ambicióznu "Lili" (Rosario Dawson), ktorá požiada svoju sestru o pomoc s oznámením svojej diagnózy ich matke. A nakoniec, "Pearl" je onkologička (Jeanne Tripplehorn), ktoré sa náhle ocitá v úlohe pacientky. (TV Doma)

kolly13

Silné téma, dobrý výkon herců, divák si najde sympatickou roli. Ale celkově tam chybí určité "wow", na které bych se odkázal později. ()

teckax

To je prima, že to lze vyřešit matematikou... 5 příběhů, 5 hvězd. Takže: Charlotte půl hvězdy, Mia celá, Cheyanne celá (top), Lili půl a nakonec Pearl - celá... 4* jak vyšitá. ()

hajner

Ťažký ženský pohľad na reálnu hrozbu keždej jednej na rakovinu. Ťažký film o vyrovnávaní sa s osudom čo hodnotím pozitívne, už len kôli skvelému hereckému poňatiu. ()

sabatko

Nejsilnější byl pro mě začátek zachycující dění z pohledu dítěte což naznačuje, že film měl poněkud klesající tendenci. Příběhy byly na můj vkus zbytečně krátké, zrovna ve chvíli kdy si začnete domýšlet kam se bude děj ubírat, střih a jedeme dál. Překvapením (alespon pro mě) byl režisérský počin Alicie Keys a Demi Moore, které se ho myslím zhostili více než dobře. Celkově působí film vzhledem k tématu nesporně dojemně až srdceryvně. Dávám přednost méně mainstreamovému podání, ale budiž, tři hvězdy si to jistě zaslouží. ()

Rajca

Aktuálna téma, ktorej hlavným ťahákom je zrejme len celebritný rukopis. Výsledok na mna pôsobil skôr seriálovým dojmom. Vyplnil jeden večer ale nezanechal výraznejšiu emóciu. Osviežením bol príbeh v podaní Patricie Clarkson, inak dosť prvoplánové spracovanie s jasne predvidatelnym priebehom. ()