Superhviezdy magického sveta Burt Wonderstone (Steve Carell) a Anton Marvelton (Steve Buscemi) kraľujú už od nepamäti pódiám Las Vegas a minimálne rovnako dlho sa im sypú milióny od sponzorov i vďačných divákov, uchvátených ich jedinečnými ilúziami - čo je spolu so všetkým tým bombastickým haló okolo. neoddeliteľne spojeným s týmto biznisom, ako voda na mlyn pre Burtovo neprestajne sa zväčšujúce ego! Nik zatiaľ netuší, teda okrem hŕstky zasvätených, že ich najväčším trikom v súčasnosti je... Balamutenie publika predstieraním ich priateľstva na život a na smrť, pretože v súkromí už dávno nemôžu jeden druhého vystáť! Ich najväčším problémom ale je nekonvenčný pouličný kúzelník Steve Gray (Jim Carrey), ktorého fanúšikovská základňa exponenciálne rastie doslova každým dňom – vďaka mimoriadne extravagantným trikom, vo svetle ktorých aj ich hviezdna šou vyzerá len ako nudné a vekmi otrepané nedeľné matiné. Osud im však predsa len dopraje poslednú šancu vzchopiť sa a znovu nakopnúť vzájomnú, v poslednom čase trestuhodne pokrivkávajúcu spoluprácu... Ibaže to môže vyjsť len za nie práve najreálnejšie vyzerajúceho predpokladu, že si Burt konečne spomenie, čo ho pôvodne doviedlo k mágii – a že z nej obaja opäť nájdu poriadny kus vo svojich srdciach! (TV Markíza)

Sekacik123

Neviem no nebolo to ono, chýbal tomu trochu šmrnc a nemalo to ani grandióznosť a pompéznosť, ktorú by mal mať takýto film. Na pozretie a oddych je to fajn filmík ale oproti podfukárom, to sa nedá porovnať .... ()

Allein4

Blbost, ale asi se nenqajde člověk, který by se aspoň někdy nezasmál. Jim Carrey je čím dál střeštěnější a Steve Carell začíná také být docela šílenec. Překvapilo malé cameo Davida Copperfielda. A celkově překvapilo to, že jsem cítil jisté pobavení a mohu říct, že se mi to snad i líbilo. ()

camomilla

Skoda, skoda, skoda. S hereckym obsazenim ktere tento film ma, jsem cekala britky humor okoreneny chytrymi kouzelnyckymi cisly. Bohuzel me nadeje byly falesne jak kouzelnicke karty. Tesila jsme se na Jima Carrey v zabavne kouzelnicke komedii a paradoxne byl tim, kdo mi nejvic vadil. Vsechny tri si dovedu mnohem lepe predstavit v britke parodii na Iluzionistu, Dokonaly trik apod. Abraka dabra, za me pouze dve hvezdicky. ()

BlackVelvet

Mozna je to tim, ze jsem na to koukala unavena v letadle po tretim prestupu smerem z Vancouveru, a byla jsem tedy trochu mino a kdyz sem takhle unavena/mimo tak mam tendenci se smat kdejake blbine, nicmene ja jsem se u tohodle filmu bavila kralovsky. Ne u kazde chvile, ne u vseho, ale jako celej sem se dost nasmala. Podle mne skvela parodie na svet profesionalnich kouzelniku, at jiz znamych z TV, ci z Las Vegas a na jejich svety - tj. sveta klasickych kouzel a sveta novych kouzel (ala Criss Angel). Dle mne je role Jima Carreyho uplne zamerne prehrana a dotazena do absurdna, a prave si myslim, ze si to dela srandu z kouzelniku jako je prave Criss Angel. Nemyslim si, ze nutne si to z nich dela srandu ve zlem, ale hodne se tim inspiruje. Steve Carell a Steve Buscemi jsou jak duo klasickyh bavicu dost dobri, myslim ze skvele zorazuji prototyp show z Las Vegas. Vtipy jsou zde suche a kamenakovite, ale mne to proste nevadilo. Zapletka s 'mega kouzlem" na konec mne fakt dostala, v letadle sem se smala nahlas jak blba, az si spolucestujici vedle mne ten film take pustila :) Jasne, je to ujete, je to pitome, ale za tim zdanlivym nedodelanym povrchem je podle mne hodne prace, aby bylo vse presne tak jak to ve filmu bylo. ()

jigsaw44

Jim Carey bol dobrý, ale celkové spracovanie tohto filmu bolo na dve veci na nic a na ho(rímska petka)no. Prehnané kúzelnícke triky, ktoré boli hlavne spojené s strihaním scén. Nereálne čary, a hlavne to zakončenie v podobe premiestnenia celého publika bolo až nadmieru nepochopitelné, taktiež aj to, že si JC vrtal do hlavy.(čo to bol za wtf nápad?). Ja viem, že parodoval Chrisa Angela, ale ako finálny trik mohol režisér zvolit niečo originálne. Ach, keby tak trailery neboli tak zavádzajúce svojim obsahom a vzdudením dojmom, že sa jedná o dobrý film, tak by som sa ne neho ani nepozrel. ()

Zizou_

Nenáročná, svěží komedie, která se samozřejmě nedá brát vážně, ale oproti jiným americkým zvratkům ve vyvážené míře servíruje oddechovou podívanou. Hercům jejich role padli skvěle a já jsem celkem spokojen. Silné tři. ()

teseth odpad!

Stupidita, která se tváří že chce být satirou a poukázat na různé částí kouzelnického života a jeho nešvarů. Bohužel vše se tak nějak ztrácí účinkem, protože nic není dotažené do zdárného konce a vše naráží na hromadu banálního balastu, který nudí a otravuje. Závěrečný trik je tak nelogický a debilní, že to snad mohlo napadnout jen debila!!! Prostě nic co potřebujete vidět. ()

shinlove

Jak já se bavil!!!! :D Neskutečný, jak si pánové umějí udělat legraci ze všeho, čím je dnešní divák natolik fascinován. Sleduje vše, i když je to nechutné, jen proto, že to sleduje dav. První film od Božského Bruce, kde jsem viděl Carreyho a Carella spolu a pořád jsou to skvělí komici, co se rádi baví, když jsou před kamerou a diváci se můžou u jejich filmů potrhat, alespoň já určitě!!! :) Jen za závěrečnou scénu před titulky bych dal o hvězdu navíc :D Jednoznačně 4* ()

Hobzik

Dost lidí se v tomto ohledu k takovýmto snímkům otočí zády a mávne rukou.Další americká trapááárna řekne si.Ale ne,já se bavil po celých 100 minut filmu.Jim Carrey posunul kousky Chrise Angela zase někam trošku jinam.Jedná se podle mě o velice zábavnou a vtipnou komedii která velice dobře zachycuje svět showbyznysu,světel Las Vegas a scénu dnešních "kouzelníků"... ()

keepsmile

příběh a scénař celkem o ničem, ale trojice herců s prkennou Olivií Wilde je prostě sehraná a celý film jsem se skvěle bavil. 2 hvězdy navíc za perfektní tanečky ústřední dvojky na začátku každé svojí kouzelnické show na přiteplenou píseň "abracadabra" od Stevea Miller. Jen kvůli tomuhle stojí za vidění :) ()

NeverEver

Malicko pritazene za vlasy (ostatne jako snad vsechny americke komedie, a hlavne komedie kde hraje Steve Carell), ale se spoustou velmi trefnych, absurdnich momentu, ktere zivot prinasi. Dobre jsem se bavila, zejmena vykonem Jima Carreyho. Nechybi postupne ani "lessons learned" ("...chude deti nechteli kouzlit... chteli jidlo a cerstvou vodu...?!"), takze vychova dospelych v Americe je zajistena. Pohodova zabava se 3***. ()

gizi

První cca čtvrtina to byl skoro odpad, naštěstí se to postupně trochu spravilo, takže jsem vydržel až do konce. Díval jsem se hlavně kvůli Jimu Carreymu, který už ale opravdu nestojí za to. 50% a 3*, 27.10.2015. ()

Pythonator

Mohlo to být lepší, kdyby si ta dvojka odpustila trapné popové tanečky při svých vystoupeních. Já jsem se jim teda nesmál a jestli mělo být vtipné to, jak jsou trapní, tak tam toho bylo zbytečně příliš. Naštěstí film zachraňovala překrásná Olivia Wilde a neskutečně neskutečný Jim Carrey, kterému ta role sedla jako hrnec na prdel. Takhle geniálně zparodovat šílené kousky Chrise Angela, to je opravdu zážitek. Jimovo vrtání do hlavy mě poslalo k podlaze. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo sepíše Spider-Mana?

Kdo sepíše Spider-Mana?

19.07.2015

Tobey Maguire (Spider-Man) a Andrew Garfield (Amazing Spider-Man) si užívají pavoučí důchod a Tom Holland (Nic nás nerozdělí) se naopak chystá na svůj marvelácký debut. Poprvé ho jako Petera Parkera… (viac)

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

17.02.2012

Jeho kariéra už není, co bývala. Pan Popper a jeho tučňáci ale obstojně vydělali a právě natáčený kouzelnický souboj se Stevem Carellem The Incredible Burt Wonderstone rovněž vypadá na slušný úlet,… (viac)