Zase je pátek. Průšvihovej den co voní po ženskejch, chlastu a pořádným vodvazu. Craig má na tohle nos. Kvůli kámošovi, co utekl z lapáku, se uklidil ke svýmu strejcovi do klidné čtvrti na předměstí L.A. Jenže tenhle zapadákov se pěkně vybarvil! Chlapi s fetem na každym rohu, holky co maj kozy jak vozy a hip hop všude kam se vrtneš. K tomu sjetej čokl, lidi co vás vodprásknou jen tak z nudy a vlastní teta, která si to chce s váma rozdat rovnou ve strýčkově posteli. Pátek je fakt zkurvenej den... Ale někdy je to docela prdel! (oficiálny text distribútora)

Slam7

Každej má jinej smysl pro humor a mě konkrétně stačí strašně málo abych se bavil a smál, to znamená, že se mi to líbilo, protože jsem se bavil víc než jsem původně čekal, proto je moje hodnocení takový... ()

kobe.AIR

Celkově docela nuda, ale pro ty občasné geniální hlášky a Joker Brothazz se vyplatí na tenhle kousek podívat. Rozhodně ale v originálním znění. ()

Tomasson93

Tak 1/3 filmu byla dost nudná, místy až trapná a bál jsem se, že film ani nedokoukám...2/3 už byla značně lepší, bylo v ní dost povedených scének...3/3 neměla chybu! ...přemýšlel jsem mezi 3* a 4*, nakonec jsem se rozhodl dát za parádní vygradování téhle real nigga movie 4*! ()

haasha odpad!

Jeden z nejzbytečnějších filmů, co jsem kdy viděl. Je tam pár světlých okamžiků, ale trpět kvůli nim zbylých cca 90 minut? ()

josmart

Ice Cuba mám celkem rád a huličské komedie taky. Tenhle film má ale několik vad na kráse. 1. není vtipný, 2. málo se tam hulí, 3. je morálně závadný tím, že mi připomíná pohádku Jack a kouzelná fazole. Vysvětlím - Jack zabije obra, který mu nic neudělal, vezme mu prachy, všichni jej obdivují a žije šťastně až do smrti. Ice šlohne prachy a je taky borec. ()

Fenk

Místy opravdu k popukání. Obzvlášť Witherspoon, promenádující se celý film v montérkách zamazanejch vod hovna. ()

Copter

No,neni to nic extra a vlastně to nemá moc příběh,ale šlo to a bylo tam pár dobrejch scén,třeba ten zhulenej čokl,nebo ten ice cubův táta co měl furt posraný celý kalhoty a bylo mu to jedno,nebo jak tomu týpkovi vysávali držku vysavačem ()

P@\/EL

Černošská komedie, jejiž humor mi přišel hodně unylý. Je pravda, že se najde několik světlých okamžiků v podobě nějaké zabijácké hlášky nebo srandovní scénky, jež mě pobavily. Každopádně většina fórků vyjde tak nějak naprázdno, což je asi dáno nepřesvědčivými hereckými výkony. A to mi ani tak nevadily vulgarity, kterými se někteří diváci nesmyslně ohánějí, ale spíše že film je jedna velká splácanina bez konkrétního filmového cíle. ()

virus5161

Tak tohle jsem dvakrát nepobral. Moc často se nesetkávám s úplně blbejma komediema,nikdy se mi nechtělo připustit,že jsou ochotný v Hollywoodu dát na něco takovýhohle peníze. Pro koho je ten film točenej? Pro jedenáctiletý hamburgerama přejedený americký teenagery sIQ lehce přes stovku? Jedna hvězda za pportorikánce v kulichu,ale kvůli němu bych na to rozhodně nekoukal.Komedie pro okamžiky největší nudy.Ten otec Ice Cuba, ten hraje? Má napsanej nějakej scénář,nebo je to celý jetý zpatra navostro? Dialog mezi Pinkym a šoférem...cože? No prostě nebrat. ()

MonkeyMarty

Nemohl jsem z toho! Scény v obchodě s cédéčky byly opravdu povedené! Ty jsi ten kundibád, co mi prodal tohle CD? XD XD Od začátku až do konce jsem se smál! ()

Duston_Movie

Úplne crazy úvod už naznačil, že to bude stáť za to! Film ma bavil viac ako jednotka (Piatok). DOPE . Celý film sa odohrával v jednom dni, geniálne vymyslené, nechýbala tráva ani bitka na konci a samozrejme víťazstvo Ice Cuba. TRIGGA FILM, KTORÝ POHLADÍ NA DUŠI ()

Makaison

Na každý film se má člověk dívat s čistou hlavou aby pochopil co tím mělo být řečeno. Je to typicky čerošska komedie kterou průměrný Čech nesnese stejně jako by jste američanovi pustili Pupendo. ()