Ahoj, Adam

Slovensko, 2011, 10 min

Réžia:

Andrej Chovanec

Vitex

Nemůžu si pomoct - je to prostě nádherný film. Dostatečně mi to všechno docvaklo až při čtvrtém podívání. Chápu ale, že většina lidí nebude mít chuť ani na druhé. ()

dr.horrible odpad!

Nemôžem si pomôcť, je to proste trápny brak. Dostatočne ma to celé vytočilo už pri prvom pozretí. Nechápem, ako môže mať niekto chuť pozrieť si to znovu. Nudný pokus o umenie, s až iritujúco amatérskymi hercami. Odpad. ()

JayZak

Líbí se mi, že autor má svůj vlastní styl. Jde vidět, že promýšlel každé postavení kamery, ať už u dialogu či u průchodu polem. Líbily se mi zejména záběry v přírodě - nejvíce cením krásný pohled do korun stromů. Černobílá kamera a styl snímání mi připomněly Bélu Tarra. ()

ivishka odpad!

Pardon ale nechápu to. Já jsem takříkajíc agnostik tzn. že věřím, že něco mezi nebem a zemí asi je...ale nejsem o tom silně přesvědčena. Každá duše a energetický obal těla zůstává podle mě na zemi po smrti člověka. Ale nechápu jak někdo může věřit v boha a založit na tom krátkometrážní film v černobílém nádechu s pár dominujícími větami hlavně tyto : "Už to nerob" a "Ano bůh je v každém detailu." Pro mě je v detailu tak akorát fotografická expozice nebo snaha básníkova sdělit světu něco trochu prozaicky...ale tohle jsem prostě a jednoduše nepochopila.... ()