Keď Jay (Jay Baruchel) odcestuje do Los Angeles navštíviť najlepšieho kamaráta Setha (Seth Rogen), nič nenasvedčuje tomu, že ich práve čaká najväčšie dobrodružstvo ich života. Hoci návrh ísť sa večer zabaviť na jeden z vykričaných večierkov v dome hollywoodskeho búrliváka Jamesa Franca (James Franco) je v podstate istým prísľubom toho, že to všetci prítomní (čo v preklade znamená najväčšia koncentrácia celebrít na centimeter štvorcový) poriadne roztočia! Teda, až na taký malý, malilinký detail... Že túto párty nečakane preruší nefalšovaný koniec sveta! No, veď to poznáte – zemetrasenia, monštrá, démoni, kanibali a podobná apokalyptická háveď... (TV Markíza)

$h4rk

WTF??? :) Hrozná prasárna v podání Setha Rogena, při které jsem si řikal že není možný, aby ten kluk v době natáčení nebyl zhulenej :D A ikdyž to byla hrozná blbost, tak rozhodně nenudila a občas i bavila a měla fajn obsazení ! Úlet roku 2013 ! ()

Pickardino

Po pul hodine jsem to vzdal. Nedokazal jsem najit duvody proc pokracovat ve sledovani. Jestlize melo jit o sebeironizujici pratelsky stouch pod zebra, tak to dosahlo prsne opacneho efektu, aspon v mem pripade. Rikal jsem si jestli si to netocili sami pro sebe, ale nejsem si jisty, jestli i tak se sami ucastnici byli schopni behem projekce nenucene usmat aspon jednou.. Zlaty Green Hornet. ()

Allein4

Byla to sranda, ale nějaké scény (zejména nějaké přisprostle dialogové) bych s radostí vypustil. Překvapivě to ale nepostrádá inteligenci, ač je to značně nekorektní. ()

JackMarvel

Když jsem se rozhodoval kolik hvězd si tento film zaslouží, byl jsem na pěkné houpačce. Ze začátku jsem měl dojem, že se dívám na parodii Scary movie, v půlce jsem si začal zvykat a v půlce druhé jsem si film konečně užíval. Proč si neudělat srandu z hollywoodských hvězd, pekla, posednuté zombie, nadrženého démona, obřího ďábla s (na určitou dobu) obřím *******, Hermiony :D a nezatáhnout do toho i moudrost a ponaučení, což vede i k nebi? Žádné rychlé záběry, skoky v ději, diváka drží v napjetí ze zvědavosti, co se vlastně stalo a jak to venku vypadá a nakonec je odměněn povedeným pokračováním mimo útočiště hlavních postav. Závěr se mi líbil z celého filmu nejvíce, nebo si spíš všechny dobré fóry schoválali na konec. ()

Ashal

"Hermiona nám ukradla všechno jídlo" :-D takový sebeshazování jsem v komedii už dlouho neviděl, s pár natahovanými pasáži ale pořád to dobře šlape a pohoda z natáčení se přenese i na vás. ()

Terminator666

Již z traileru je jasné, že tohle není film pro každého. Úvod filmu je celkem nudný a člověk už jen čeká jestli ten film bude takový pořád. Po prvopočátečním úvodu zjistíte, že ten film není zas tak špatný, ba co víc, dá se na něj dívat. Za další chvíli si uvědomíte, že se vlastně skvěle bavíte. Hlavní hrdinové jsou rozhodně velice roztržití, většinou hodně zbabělí, není snad nikdo, kdo by se na ně chtěl spoléhat. Jsou to především tyto vlastnosti, které z tohoto snímku dělají takovou zajímavou podívanou. Samozřejmě další plus snímku jsou známé hity, které ve filmu zaznívají. Mě osobně nejvíc potěšia píseň od Ozzyho Osbourna. To nemluvím o faktu, že zde můžete zahlédnout Vaše oblíbené herce, jak by jste je zcela určitě nečekali. Tento počin může působit na řadu lidí dost rozporuplně, ale myslím že si zaslouží zhlédnutí už kvůli tomu zajímavému námětu. Snad každého někdy napadlo, co by jejich oblíbení herci dělali, kdyby je potkala v reálu nějaká katastrofa. Nebo snad ne? ()

Alvin

Je z toho cítit, že si tenhle film chlapci udělali pro radost a při natáčení se dobře bavili, bohužel místy asi víc než samotný divák, ale když to v druhé půlce nabere na obrátkách, tak jsem se chechtal i já. ()

ragtime

Ten koncept skutočných hercov je výborný, hlavne, keď túto skupinku tvoria talentovaní a vtipní ľudia (teda až na Dannyho McBridea, ktorého scenár postavil do polohy, ktorá mi k nemu aj tak nejak sedí a je mi extrémne nesympatický už v niekoľkom filme po sebe). Čo je trochu sklamanie (POZOR SPOILER), je biblická pointa. Ale triky boli slušné. ()

Kinderr

Kdo má rád přehnané komedie tak ho toto určitě nadchne. Já osobně tomuto stylu moc nefandím. Každopádně párkrát jsem se i pobavila a na to, že se to celé odehrává skoro jen na jednom místě(v baráku), je to dobrý. ()

gael83

James Franco hraje Jamese Franco, megakokotina, která funguje jako výplach mozku po velmi náročném dni! Tenhle film je úlet nic víc, nic míň! ()

Tomulka

Pár dobrech frků tam bylo, nic světobornýho, ale člověk se pousměje. Slušné triky a bylo tam i pár dobrých hereckých výkonů např. ten ďábel byl dobrej a ten jeho pekelnej pes taky dobrý a Danny McBride byl taky v pohodě. ()

m.satty

Celý děj mi přišel trapný a nezajímavý. Jediné co mě bavilo, byli známí herci, kteří se postupně objevovali ve scénách. Jinak jsem moc nepochopila proč tohle vůbec někdo natočil. ()

Yenda.F

Jednu hvězdičku, a to jen za "Hermionu ,která ty blbečky všechny okradla". Jinak zbytečnej film, přesně jak by se dalo už podle názvu očekávat. Trapný dialogy, trapný herci, trapný snad skoro všechno. Skoro jakoby se herci jeden večer nudili a řekli si, že zkusí natočit nejtrapnější film z jejich prostředí co je zrovna ve své kokainem opojené palici napadne a hodí ho na plátno. ()

Jokerr

Chvílemi jsem si říkal na co to vůbec koukám ale nakonec jsem se docela bavil, možná že to je tím, že mám rád Rogenův humor a celkový nápad, že herci hráli sami sebe se mě líbilo. Tak že tři hvězdy. ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (viac)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (viac)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (viac)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013