Víte, co je to Bubo bubo? Může to být za a) výr velký, za b) velká sova nebo za c) nový pořad Televize Prima. Všechny odpovědi jsou správné! Jelikož jsou Češi národ hravý a soutěživý, Prima pro ně připravila zbrusu novou zábavnou soutěž! Utkají se vždy tři dvojice tvořené zpěváky, herci či jinými zajímavými osobnostmi. Budou hádat význam neobvyklých výrazů a odpovídat na vtipné znalostní otázky (Kde se dají nejlépe chytat lelky? Co je to drvopleň? Může si slon zlomit klíční kost? ap.). Vše bude „dirigovat“ známý herec Bob Klepl v roli moderátora a nad správností odpovědí bdít jejich autor a guru pořadu Pavel Lukeš. Správná odpověď znamená bod pro odpovídající dvojici, nesprávná pro soupeře. Hra bude mít tři kola – a soutěžit nebudou jen známé dvojice, ale i diváci. A to jak v hledišti, tak u obrazovek! Nenechte si ujít tento nový pořad na obrazovkách Primy! A pokud si myslíte, že vám podobné výrazy, jako je třeba zrovna Bubo bubo, nejsou neznámé, zahrajte si s námi! (oficiálny text distribútora)

Snake.Charmer odpad!

Nenechte Klepla už nikdy nic moderovat! Jako moderátor by neobstál ani na hasičskym bále v horní-dolní. Ne že by tenhle paskvil s pseudocelebritama z primáckejch seriálů lepší moderátor zachránil.... ()

JohnnyB.

Bobe Bobe... Čemu ses to zaprodal? Pořadu rozumím tak, že je to celé jedna velká propagace českých stálic Aha!, Blesk, Super atd. Potřebujeme představit nový muzikál, CD, pořad - šoupněme Hůlku, Lucku Vondráčkovou nebo Kateřinu Harachovcovou do sedačky. A když bude celebrita hodně šikovná (rozuměj neskončí poslední) může si jeho/její partner zaházet do roztomilého košíčku na hlavě hrst pěnových míčků. A to je panečku zlatý hřebíček do rakve tohoto pořadu. Ale abych jen nekritizoval - nenáročné papundekolvé publikum zdá se býti vděčné. ()

Olík

Ano, Bubo bubo je za a) výr velký, dále je za b) velká sova i za c) nový pořad Televize Prima. Zároveň je taky za d) smutný krok zpět v rámci televizní zábavy. Dávám Bobu Kleplovy rok, maximálně dva :( ()

Ydrosten odpad!

Narazil jsem na to na You ťubě, a po 20 minutách jsem to už nevydržel. Snažil jsem se tomu dát příležitost zaujmout, ale prostě to nešlo !! ()

filipes.lu odpad!

Tohle snad frčelo před deseti lety. Opravdu jsem nečekal nic, ale jestli si tvůrci pořadu mysleli, že budu hystericky tleskat pokaždé, kdy se vyžilá žirafa Brožová trefí do košíku s míčkem, tak se sekli, jak Bořek s cukrárnou. Bylo mi trapně i za lidi ve studiu. Buď šlo o nábor z psychiatrické léčebny Kosmonosy, nebo tam opravdu šli dobrovolně, a pak by se nad pobytem v Kosmíku měli skutečně zamyslet. A možná že po finální klapce to i tak dopadlo... ()

Oonika

Ta zábava fakt trochu vázne... a soutěžící celebrity mě už vůbec nebaví! Trapné vtípky Boba Klepla jsou dost pod úroveň, bohužel. Hvězdičku si to snad zaslouží jen za ta neobvyklá slova, když už nic jiného, tak se národ alespoň dozví něco zajímavého. ()

Psycho.R odpad!

Neuvěřitelný, kam tv zábava dospěla. Dřív jsem si myslel, že se na televizi koukají vcelku inteligentní lidi, posledních sedm let se však televize přeorientovala na pořady, kde divák nemusí žádnej intelekt mít a prostě čumí. ()

Pulper

Bude to znít hloupě, ale při té vší debilitě, lacinnosti a amatérismu jsem se (možná právě proto) chvílemi bavil. Souhlasím s tím, že nápad hezký, ale provedení příšerné. ()

Godhaj odpad!

,,Bude to systémem každý pár s každým, aby to bylo spravedlivé" Tohle je šílenost, je to šíleně nudné a šíleně trapné. Makety diváků z papundeklu v hledišti už ale předem prozrazují, že tenhle pořad nemá příliš velké ambice. A dívat se na znuděného Boba Klepla je utrpení. ()

BFG2000 odpad!

Je to mnohem horší, než by se dalo čekat. Je to dokonce tak špatné, že se na to nedá ani dívat. Místo bubo bubo by více sedělo nuda nuda a místo sovy ve znělce spíše holá zadnice, kterou na nás pan režisér vystrkuje prostřednictvím tohoto pořadu. Ruce, oči, nohy... honem pryč od tohoto: "dosaď nejsprostější slovo" pořadu. PS.: otázka za milion: "Kdo je Bubo - Bohumil Klepl - bubo? a) díky pořadu bubo bubo největší tragéd TV prima; b) moderátor nejtragičtější TV soutěže v dějínách českých televizí; c) nejtragičtější moderátor nejtragičtější TV soutěže." Áno, a), b), i c) jsou správně a pokud se trefíte balonkem Bubovi do hlavy, až poběží na vaší obrazovce, vyhráváte první cenu. ()

dj_kure odpad!

Dejavu!!! Minulé století je zpět, se vším všudy. Akorát, že v Bubo Bubo je vám totálně ukradený kdo vyhraje. Zajímala by mě jedna jediná věc. A to ta, proč tahle stupidita a za jakým účelem vznikla!? 0% ()

Smerfetka88 odpad!

Tak tohle už tu dlouho nebylo...Myslím, že tento pořad soutěží s Partičkou o trapnost roku! Já beru, že nějak se Bob živit musí, ale takhle prznit národ! Víc netřeba psát.... ()