Derren Brown: Behind the Mischief

Dokumentárny / Mysteriózny / Psychologický
Veľká Británia, 2011, 50 min

Účinkujú:

Derren Brown

Speciál oslavující 10 let působení Derrena Browna na Channel 4. Podíváme se do zákulisí a nahlédneme do jeho soukromého života, setkáme se s rodinou, přáteli a nejbližšími spolupracovníky. Fanouškovské celebrity Stephen Merchant, Matt Lucas, Simon Pegg, Bill Bailey, Simon Callow a Jo Whiley a někteří účastníci z jeho pořadů vyjádří svůj názor na Derrena Browna. Pořad také nabídne výběr těch nejlepších momentů z Mind Control, Derren Brown Plays Russian Roulette Live, Seance, The Heist, Predicting the National Lottery Live a Hero at 30,000 Feet. (Rominator)

StarsFan

Dokument, ve kterém nás Derren Brown nechá nahlédnout do své domácnosti plné vycpaných zvířat, poletujících papoušků a obrazů (které sám namaloval). Žádné triky a psychologické manipulace tedy tentokrát nečekejte a žádná geniální odhalení týkající se toho, jak to dělá, taky ne. Jako padesátiminutová vsuvka do osobního života známého iluzionisty, která je natočena pro jeho fanoušky, slušné, pokud se nevíte, kdo Derren Brown je, bude k seznámení mnohem lepší podívat se na nějakou z jeho televizních show jako Russian Roulette, The Heist nebo Hero at 30,000 Feet. ()

Rominator

Tento speciál nabídne mnoho zajímavých informací o Derrenovi. Mimo jiné se dozvíme, že Derren Brown sbírá vycpaná zvířata a maluje obrazy zobrazující karikatury známých osobností. ()

BigDeal

Mám chuť si okamžite pustiť všetky najväčšie kúsky Derrena Browna. Nie som si istý, či preto, že to bol slušný dokument, alebo som bol zmanipulovaný :) ()