Vaření? Hra pro děti!

• Francúzsko La Cuisine est un jeu d'enfants (viac)

Jednoduché recepty pro šikovné holky a kluky. Kdo z malých capartů občas nezatouží pomáhat mamince s přípravou svačiny či oběda. Snad je to tím, že se i docela obyčejná kuchyně může v dětské fantazii snadno proměnit v tajemné království, v pohádkovou dračí sluj, ve které to bublá a syčí a kde se vaří, pečou a smaží ty nejvoňavější dobroty. Malý Bob a jeho sestra Sally, hrdinové našich příběhů, našli skvělého učitele vaření v dobráckém kuchaři Michelovi, který jim předvede, jak snadno a hlavně bezpečně (pozor na nože a horké sporáky!) připravit jednoduchá jídla. Oba malí kuchtíci mu při tom nadšeně asistují. Jsou den po dni šikovnější, práce v kuchyni je pro ně zábavnou i poučnou hrou a navíc si při ní s Michelem užijí spoustu švandy. (North Video)

latvar

Viděl jsem pár dílů a moc se na to koukat nedalo. Jinak zajímavý nápad oslovit děti ohledně vaření, ale ta animace je šílená. 20% ()

MM_Ramone odpad!

"Varenie? Hra pre deti!" Tak to teda ani náhodou. Varenie je umenie, ktoré dokážu dokonale zvládnuť len ozajstní majstri tohoto remesla. Aby sa nimi stali potrebujú predovšetkým prirodzený talent, správne odborné vedenie a roky praxe. Tento francúzsky, krátkometrážny, príšerne animovaný nezmysel je úplnou stratou času. Počítam, že tak možno jedno z tisíca detí si dokáže aspoň niečo málo z toho vryť do pamäte. Prečo by sa mali malé školoupovinné deti učiť variť prostredníctvom televíznej relácie? Čo je to za hlúpy nápad? Odpad! ()

Pucimka

Dětských pořadů o počítání, barvičkách a abecedě je spousty. Ale proč nenaučit děti formou hry také něco ze základů vaření? ()