Televízna hviezda Jules (Cameron Diaz) a jej partner Evan (Matthew Morrison) prichádzajú na to, že život vo svetle reflektorov je absolútne nič oproti tehotenstvu. Premúdrelá detská spisovateľka Wendy (Elizabeth Banks) ochutná svoju vlastnú medicínu, keď s ňou začnú mlátiť hormóny. Jej manžel Gary (Ben Falcone) sa snaží, aby ho neprevalcoval vlastný otec - alfa samec, ktorý čaká dvojičky so svojou mladou a krásnou ženou Skyler (Brooklyn Decker). Rosie (Anna Kendrick)a Marco (Chace Crawford) sa musia popasovať s otázkou: Čo robiť, keď prvé tehotenstvo príde skôr než prvé rande? Fotografka Holy (Jennifer Lopez) sa chystá na cestu okolo sveta, aby adoptovala dieťa. Jej muž Alex (Rodrigo Santoro) si týmto nápadom nie je tak istý a snaží sa svoju paniku zvládnuť v skupinke zaslúžilých otcov, kde platí základné pravidlo: "Žiadne odsudzovanie!" Každému sa predsa niekedy stane, že mu spadne dieťa do záchodu alebo zje cigaretu, prípadne vyzdvihne z jaslí cudzie dieťa. (TV Markíza)

Jerris008

Když nečekáte ultra vtipnou komedii, ale jen oddychový film, tak ani nebudete zklamáni. Ovšem jelikož jsem těhotná, myslím, že právě to je ten důvod, proč jsem dala 3 hvězdy. Ještě před rokem bych se nejspíš rozhodovala mezi odpadem a jednou hvězdou. ()

habertek

No na úvod bych určitě řekl, že toto není komedie v pravém slova smyslu... Sice je tam pár zábavných chvilek, ale je to spíš několik navzájem nějak propojených příběhů těhotných žen a každá je na tom jinak. Jedna potratí (Anna Kendrick), druhá nemůže mít děti tak s manželem adoptují (Jennifer Lopez), další má těhotenství i porod bez sebemenšího problému (Brooklyn Decker), další ač je vymodleně těhotná to snáší hodně špatně (Elizabeth Banks), další se potýká s kompromisy s manželem a tím, že se musí vzdát dosavadní práce trenérky v pořadu o hubnutí (Cameron Diaz)... Do toho je tam přidaná parta tátů co jezdí s kočárky spolu po parku...tu bych tam i oželel. Film celkově byl i lehce nadprůměr (70%), příběhy příjemné, sem tam zábavné a kdo zatím nemá dítě se pořádně nad otázkou rodičovství zamyslí, má to stinné i světlé stránky, je jen na člověku z jakého úhlu se na to dívá. ()

Marrianna

Komedie která není komedií mě vždycky naštve, tohle mě ke všemu nudilo, takže hodně špatně. Což jsem zklamalá, říkala jsem si, že když je ten název tak známej, bude z toho sranda k popukání. Není :( ()

Stejšn odpad!

Trapnost nad trapnost. Dialogy tak neskutečně dementní, že je až člověku trapně. A to mám malé dítě, takže vím o co jde. ()

Daryl.Dixon

Pohodová komedie, která sice nepřinesla přehršel vtipů, ale ty, které se tam objevili, tak mě pobavily. Hlavně se o ně starala Rebel Wilson a pak sešlosti otců v parku, kde měl většinu komických situací na svědomí filmový syn Chrise Rocka, který tahal zdechliny ze křoví, nebo chytal plechovky piva hlavou. S klidem se na to někdy kouknu znova. ()

Lenii

Bohužel jsem od filmu čekala víc než jsem dostala. Myslím si, že téma bylo dobré, ale jeho zpracování místy naprosto trapné. Několik párů řeší svoje problémy ohledně rodičovství a sem tam se propletou, ale to je tak vše. Žádné hlubší propracování, jen povrchní konstatování. Některé páry byly, lehce řečeno, divné. A jiné, jako například pro mě velice sympatická dvojice, Crawford-Kendrick, nedostala tolik prostoru, kolik by bylo třeba, aby film o třídu zvedla. Stejně tak dost dobrý nápad s "klubem tatínků" byl dost nevyužitý. Navíc místy prostě zase nepropracovaný a odfláklý. Celkově mě film nenadchl, ale ani nijak hrozně neurazil. Ale čekala jsem daleko víc. Rozhodně při tak dobrém hereckém obsazení. Bohužel jen dvě hvězdy - za námět a herecké obsazení, ale jinak nic. 45% ()

PlysovyMacko

Chápem, že pri tomto filme muži trpia, je určený pre ženy. Je o ženách a sledujeme prežívanie tehotenstva. Komedia to moc nie je, vtipov máličko. Najviac ma pobavil gang kočikujúcich oteckov. JLo skončila s najroztomilejsim bábätkom pod slnkom. ()

megajalec

Ja musím ísť opäť proti prúdu. Možno to bude tým, že za mesiac čakáme aj my bábo, ale páčilo sa mi to. Známe herecké mená, dobré príbehy, najlepší asi s mladou Kendrick, ale rovnako aj Banks nebola zlá. Variácie na tému tehotenstvo, od potratu, ľahké tehotenstvo, náročné, adopcia, každý si nájde svoje. Samozrejme mužská partia výborná na čele s Rockom. Solídna zábava, i keď ako aj moja žena poznamenala, s viacerými lapsusmi, ktoré kazia film (ešte v deň potratu ide domov, cvičiť v tehotenstve sa nemá...). ()

lobo87

Nemám príliš v láske tieto americké pokusy po vzore Lásky nebeskej, kde sa niekoľko príbeh točí okolo jednej udalosti (Valentín, Silvester, tehotenstvo). Napriek tomu Kirk Jones natočil stráviteľný film so známymi tvárami, z ktorých u mňa najviac bodoval Chris Rock so svojim synom a z budúcich mamičiek Elizabeth Banks. Nie je to prelomový film, ale za jedno pozretie so svojou polovičkou rozhodne stojí. Preto slabšie 3 hviezdičky... 55% ()

blondboss

No musím povedať, že pre ženské publikum je to ozajstná šálka kávy. Väčšina žien sa na tomto filme určite pobaví, ale u mňa to teda veľmi nezabralo, až na tých pár hereckých hviezd, ktoré sa tam objavili a boli naozaj pekné :) Dejovo dosť plytké a nezaujímavé, no na niektorých hláškach som sa celkom pobavil. Ide ale o to, že gýčom to doslova smrdelo. Slabý priemer, resp. silnejší podpriemer - 40 % ()

Blazis34

V komedii o těhotných ženách se mi paradoxně nejvíce líbili chlapi, co chodili s kočárky. Určitě pro ženské představitelky hlavních rolí to muselo být těžké, ale zvládly to skvěle a líbilo se mi, že každé těhotenství bylo jiné. Jinak mi film nepřišel nijak zábavný, ale uznávám, že je to spíše pro ženské publikum a divačky. Této bláznivé komedii dávám 50% - tři hvězdy. ()

dzz

Možná kdybych byla americká prvorodička s splašenými hormony a milovala Cameron Diaz..tak snad.Ale není tomu tak...Díky bohu!!! Dávám sice tři ale myslím dvě :-) ()

mondavi

Za moje hodnocení může pouze a jen má zvýšená hladina hormonů, protože nebýt jí, tak se americké komedii o těhulích vyhnu obloukem :-) V. ()

Weany

Zpomalený záběr na táty v gangsterských brýlých s kočárkama, dudlíkama a uslintanýma mrňousama byl opravdu k nezaplacení! ()

Mikecat

Zábavná silná komédia o 5tich pároch čakajúcich prírastok, ich myslenie, obavy, radosti - výborne prepracované. S dávkou psychológie a humoru-dobrý film na zamyslenie a pobavenie. ()