Vincentov svet

• Česko Vincentův svět (viac)
USA, 2015, 104 min

Réžia:

Doug Ellin

Scenár:

Doug Ellin, Rob Weiss

Kamera:

Steven Fierberg

Kevin Connolly, Adrian Grenier, Kevin Dillon, Jerry Ferrara, Billy Bob Thornton, Jeremy Piven, Haley Joel Osment, Emmanuelle Chriqui, Emily Ratajkowski (viac)

Film Vincentov svet je dlho očakávaná adaptácia oceňovaného seriálu HBO na veľkom plátne. Zažiaria v nej pôvodní herci zo seriálu - Kevin Connolly, Adrian Grenier, Kevin Dillon, Jerry Ferrara a Jeremy Piven. Filmová hviezda Vincent Chase (Grenier), spolu so svojimi kamošmi Ericom (Connolly), Turtleom (Ferrara) a Johnnym (Dillon), sú späť... späť v biznise so super agentom, z ktorého sa vykľuje vedúci štúdia Arim Goldom (Piven). Hoci sa niektoré ich priority zmenili, puto medzi nimi ostalo stále silné. Spoločne budú musieť zvládnuť nestály a často náročný svet Hollywoodu. (Continental film)

Majkak

Většina filmu se prokecá, přičemž na jednu vypointovanou hlášku připadne několikanásobně delší nudné plkání o aktuálních anebo předešlých postelových eskapádách. Porce romantiky pro ty staré stále nedospělé kluky. Jachta přeplněná mladými děvčaty v co nejúspornějších plavkách a pořádně nadupané auťáky. Nemá jinou ambici než trochu pobavit, nebylo by to špatné, pokud by to celé bylo zkráceno na jednu trochu delší seriálovou epizodu. ()

Aurorka

Ari Gold is back ! A opět září a všechny válcuje ve velkém stylu. Neuvěřitelně nadupaný film, ve kterém se sešlo tolik hvězd, ještě více trefných hlášek a při jehož sledování má člověk chuť se okamžitě do L.A. rozjet. Fucking tragic Johny Drama zase nezklamal ! ()

rekkky

For viewers, who have not seen a single episode of the TV series, it must be strange to watch. There are things, which can be seen as real entertainment, but it is all done with no other option then to witness the glorious lifes of celebrities from Hollywood. This so to say probe into the life of inhabitants of movie industry has been directed as grotesque, where everybody has its role. Some of the scenes are nothing but rubbish, because characters are not enjoyable and they are not fun to watch, especially Johnny Drama. Main plot is also quite meaningless and there is not story, which somehow stands above the rest of the mini stories. Entourage is without knowledge of TV version quite empty show. ()

Olík

Svou náklonnost k Vincentovy, Erickovy, Komikovy, Želvovy a samozřejmě Arimu (tady opravdu Jeremy Piven vystřihl svůj životní koncert)j sem si začal pěstovat již v dřevních dobách, kdy jsem ještě naivně platil jedné nejmenované společnosti za možnost sledovat na své čarovné bedýnce komerční stanici HBO. A kdybych chtěl být strohý jako Komikovy doposavadní herecké úspěchy, řeknu: "Máte rádi seriál? Tak máte rádi film!". I po deseti letech to jsou oni....šampaňské, kurvy, chlebíčky, hérečky, píchání, chlastání, simulování :D Dalo by se říci, že to vše nepůsobí takovou intenzitou jako u seriálu, což je samozřejmě dáno rozdílnou minutáží, ale znovu se budu opakovat: " Máte rádi seriál? Tak máte rádi film!"......a já ten seriál rád mám a těším se na další případné setkání s touhle pozlátkovou bandou. ps: Může mi někdo prosím vysvětlit, co celý svět vidí na Emily Ratajkowski? ()

Joey(1)

Střídání výborných (v podstatě všechno s Jeremym Pivenem a některé další povedené kousky) s výrazně slabšími momenty (např. Osment s Thorntonem tu byli vyloženě napřesdržku), takže nakonec zlatý střed, ale s parádním závěrem. ()

helloween93

Z filmu Hyde byl sice kasovní hit, zato Entourage byl komerční propadák. Popravdě jsem to čekal sušší, ale ono bylo vcelku koukatelné, bohužel se však až tak nesoustředí na produkci filmu a poodkrývání hollywoodských praktik, jako na vztahové problémy hlavních hrdinů, a to není moje parketa. A kroutící zadky modelek a nablýskaná luxusní auta na tom nic nezmění. 2* ()

bararich8

WTF? První věc, seriál jsem neviděl a vůbec jsem dopředu nevěděl, o čem to je. Sakra, ale vždyť já ani teď vlastně nevím, o čem to je! Totální sračka, kde parta naprostých idiotů posílá rádoby hlášky a nadává, co to jde, ale jaksi se to míjí účinkem. Rád bych napsal něco víc, ale fakt se nemám o co opřít. Hvězdička za občasné záblesky humoru. [Filmový víkend 2015] ()

Stíba

Dějově naprosto prádzný film s návalem prdelek, koz a luxusních aut, který bych bez piva v ruce a s partou kamarádů kolem asi jen těžko dokoukal. V hlavě mi z něj pak už chvíli po nezůstalo vůbec nic a to je asi i jedině dobře. ()

BDMarty007

Aby to člověk plně vychutnal, musí být asi znalcem Hollywoodu a zákulisí filmových studií a jejich produkce. Což úplně nejsem, a tudíž jsem předpokládám řadu vtipů, citací atd. vůbec nepochopil. Nějakou složitější nebo promyšlenější zápletku to vlastně nemá, je to jenom takový jakoby dokument z běžného života herců a producentů v Hollywoodu. Luxusní baráky, auta a restaurace, psychoanalytici, party v bazénech, velmi vulgární slovník, mraky krásek vždy povolných a hamižní investoři. Pár vtipných cameí (Neesom, Buffet), pár "troufale nekorektních" hlášek, pár židovsko sebe-ironických momentů jak od Woodyho Allena (ale mnohem méně vtipných) a mraky krásných herců a hereček. Momentů kdy bych se vysloveně zasmál tam ale moc není. Na 104 minut filmu je toho trochu málo, film není seriál a přece jenom trochu story by asi potřeboval. ()

ER

Seriál jsem neviděl,ale film je vcelku good,až na to,že snad všechny fórky jsou jak stokrát protřepané martini (vejde Pharrell Williams a samozřejmě se ozve " a kdo je to ku... Pharrell "). Ale vidět reálné (a velmi známé a populární) postavy v rámci jednotlivých skečů je fajn. ()

Tatua odpad!

Obvykle nemám nic moc důležitýho na práci, takže tuhle frázi nepoužívám, ale tohle byly fakt promarněný dvě hodiny. Nevím, jestli to bylo tou kocovinou co jsem ráno měl, ale tolikrát jsem při sledování filmu otočil oči v sloup snad jen při sledování venezuelský telenovely. Mám rád filmy, ve kterých se nad útratou milionu dolarů za den v podstatě jen mávne rukou pokud je to investováno do drog, alkoholu a obecně užívání života( i když s přibývajícím věkem už to začínám brát hodně s nadsázkou) ale tady to bylo vše tak přiblblý, dementní a trapný, navíc s nezajímavými herci že jsem po skončení filmu hned běžel na čsfd vykřičet svoje pocity Odpad!ovým hodnocením. 10% ()

mira.l odpad!

A ty woe.... to je tak, když první věta filmu zní: "Myslím, že se udělám, ještě než tam dorazíme." Tohle bylo dost strašný, a jediné dva důvody, proč jsem to stáhnul, seriálu neznaje, které mě napadají, jsou Ronda Rousey a Emily Ratajkowski. ()

Komedii Santa je úchyl! čeká pokračování

Komedii Santa je úchyl! čeká pokračování

31.10.2015

Billy Bob Thornton se momentálně vůbec nefláká. Loni se objevil v Downeyho Soudci nebo v seriálovém Fargu a letos se po Vincentově světě zastaví ještě v kriminálce London Fields a politickém dramatu… (viac)

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka

25.03.2015

Liam Neeson nedávno prohlásil, že hodlá zhruba do dvou let seknout s akčními rolemi. Koneckonců už mu je 62 a nemá fyzičku jako třeba Stallone, není tedy divu, že se pomalu přesouvá k o něco… (viac)

Boardwalk Empire čeká film?

Boardwalk Empire čeká film?

03.01.2015

U HBO začínají mít zálusk na převádění seriálů na velké plátno. Sex ve městě se dočkal dvou filmů, letos v červnu zkusí štěstí Vincentův svět a již několikrát jsme slyšeli úvahy o tom, že by… (viac)