The Human Centipede III (Final Sequence)

• Austrália The Human Centipede III (Final Sequence) (viac)

William Boss (Dieter Laser), šialený dozorca z väzenia uprostred americkej pustatiny, natoľko podľahne "kúzlu" dvojitého pokračovania zvráteného snímku Human Centipede, až nadobúda presvedčenie, že jediný spôsob, ako dospieť k náprave trestancov a ušetreniu na výdavkoch v prevádzke, je prekonanie počtu "uchádzačov" prvotného výtvoru režiséra Toma Sixa. Z koľkých "dobrovoľníkov" sa bude skladať ľudská stonožka tentoraz? (*CARNIFEX*)

mudo1982

Aj posledný diel hodnotím za 3 hviezdy. Jedno sa musí uznať, vytrieskať z rovnakého námetu tri rozdielne filmy, to treba vedieť. Tento je síce úplne iný ako predchádzajúce, avšak ak ho človek neberie vážne, dobre sa pobaví. Niektoré situácie boli fakt až dokonale absurdné a do toho ešte hudba, proste fakt zábava a 100% politically incorrect. Za ústredný nápad na čo sa dá využiť stonožka klobúk dole. Potenciál stonožky získal týmto filmom nový rozmer :) ()

pyzma84 odpad!

Niečo príšerné... Pán Six sa vo filme sám a trefne vyjadril svojím zvracaním... Jednotka očarila nápadom, dvojka surovosťou a trojka nepriniesla vôbec nič. Nechutnosť sa stráca v debilite hlavných postáv, ktorá sa proste nedá akceptovať... Určite po vzhliadnutí 1 a 2 neodporúčam, strata času. ()

nolitimere

Tak a je tu finále , ktoré mi už tak nechutilo ako First a Full Sequence .... prišlo mi , že Té. Šestka niekde za polovoičkou filmu stratil svoj zmysel pre ,, humor ,, čo je škoda , lebo čakanie na efekt najdlhšieho zažívacieho traktu už pre mňa nebol skoro vôbec podstatný ako v predošlých dvoch dieloch ... keby sa natočil film o úchylnom riaditelovi a jeho debilnom účtovníkovi /bez stonožky/ tak by to zaručene malo väčší úspech. ()

sovel

Konečně návrat k prvnímu dílu s excelentním Laserem ... Jestli si myslíte, že v jedničce předvedl prvotřídního psychopata, tak teď zůstanete jen čumět. Bez něj by stejně jako první díl film neměl takové grády! Six udělal dobře. Není nutné vidět znovu fekálie a humus jako ve dvojce ... uvidíme stonožku, né již tak brutálním způsobem sestavenou, jen cesta k ní bude jedna velká psycho jízda v podání ředitele věznice Bosse :-D ()

XpointCZ odpad!

Před natáčením filmu režisér Tom Six prohlásil, že vedle tohoto pokračování bude druhý díl vypadat jako „disneyovka“. Tom Six je jeden velký amatér a lhář! Tenhle třetí uřvaný díl je totální kravina a jedna velká trapárna! ()

roflmao

A máme tu třetí díl. Až zjistím jak hodnotit, možná ohodnotím. Co se týče snímku... Asi mě to zklamalo... Ale nadruhou stranu, Six třetí díl pojal hrozně moc s nadhledem. Bree je vyhlášená kurva i bez klišovitých scén z tohoto filmu, ale atmosféra má něco do sebe. Dobře přiznávám, došla mi slova. Nevím. Čekal jsem fekálie, sračky, hovna, těhotný ženský... Jsem úchyl, ale co. Třeba bude lidská housenka.. Za tu dávám imaginární star. Hm... Škoda. ()

Tutkocooler

Prvý diel Six-ovej trilógie sa mi páčil nie tak kvôli objektívnej kvalite, než kvôli nápadu (za ten fakt klobúk dolu, nechcel by som mať Six-ove predstavy). Dvojka sa mi naopak páčila práve kvôli prevedeniu- bola špinavá, nechutná, presne aká mala byť. Bohužiaľ prišla trojka. Na sebaparódiu, ktorá nevyznie trápne je zapotreby aspoň trojciferné IQ u jedného z dvojice scenárista-režisér. Pri všetkej úcte, na tento druh humoru Six proste nemá a pochybujem, že by ma niekedy v budúcnosti presvedčil o opaku. Čo sa týka Dieter-a Laser-a, je to slabý, podpriemerný herec, nič viac, nič menej. Toto nemal šancu utiahnuť ani keby sa rozkrájal. Aby mi hlavná postava liezla tak neuveriteľne na nervy sa mi nestalo už poriadne dávno. Snaha o vtip či čokoľvek podobné vychádzala možno v 1 prípade z 10. Aj to iba v prípade, že na humor nie ste príliš náročný. Každopádne "ľudská húsenica" ma dostala. :D ... 15 % ()

MirINDay

Nic se neděje, jen sledujeme starého psychomaniaka, jak křičí. O stonožce se celý film jen mluví a když už je teda hotovo, vidíme záběr, jak z plakátu. Krucinál..... ()

Conriocht odpad!

V živote by som si nebol pomyslel, že niekto ešte prekoná "Saló aneb 120 dnů sodomy ". Pán "Šesť" je neobyčajný človek. Dokázal vytvoriť originálne a nadčasové dielo, ktoré už nebude nikdy prekonané ... Kto chce vidieť vyrezávanie mužských varliat, súlož v oblasti obličiek alebo ako na "fest" spojiť ústa s análom, nech tento "skvost" rozhodne nepremešká. Akurát na to, že malo ísť o horor som sa príliš nebál. ()

Yandere

Co k tomuto filmu dodat.. Ten, kdo čekal už od začátku „sbírání" lidí aby se z nich staly stonožky, budou zklamaní. Film totiž vypráví o slizkém chlápkovi z prvního dílu, který se představuje jako Bill Boss a v průběhu filmu můžeme poznat, jaké malé a uřvané děcko to je. Kdo by řekl, že i tenhle sadistický blázen se něčeho bojí tak moc, že je kvůli tomu pořád pod stolem. Snad jediného čeho se bojí, je znásilnění. Tento maník vede s dalším úchylem z druhého dílu Stonožky mužskou věznici, kde všichni vězni o jeho strachu vědí, takže si respekt snaží vynutit kastrováním vězňů. Úchyl z druhého dílu, který je účetní Billa Bosse, se jmenuje Dwight, a když přijdou problémy s financemi, je to právě on, kterého napadne udělat z vězňů stonožky, jako to bylo v předchozích dílech, které se asi 150x ve filmu ukážou. Ve filmu taky vidíme často třetí osobu, blonďatou sekretářku, která je sexuální hračkou Billa, do které je tajně zamilovaný Dwight. Ta však na konci filmu dopadne ne moc pěkně. Když se jim nakonec povede udělat ze všech vězňů velkou stonožku, Bill všechny své stoupence zabije. Jediné plus snad je, že po zhlédnutí filmu budete umět další nadávku v cizím jazyce „me cago en la madre que te parió". ()

veronikajel odpad!

Ne.. Tak tohle vážně už nezkousnu... Ani komedie, ani horor, ani drama, ani NIC... Místo toho orální sex psychopatickýmu uřvanýmu magorovi, kterýmu funkci mohl dát ještě větší magor, což už si nedokážu představit. ()

sun.eagle odpad!

Tohle už je opravdu blitek nejhrubšího zrna. Celé je to trapné, fakt trapné. Snad se rejža nerozhodl dostat svému jménu co se týče stonožkovofekaloshitofilmů. ()

Chroe

Mno, jako zajímavost dobré..silně úchylná záležitost a ten němec mě už ke konci dost sral. Navíc zařazovat tenhle film do hororové škatulky je nesmysl. ()

catwillows odpad!

Příšernější film jsem snad v životě neviděla ... Pana režiséra bych okamžitě zavřela do léčebny. Úchylné, nechutné a nechápu, proč se to jmenuje lidská stonožka 3, když se toto téma ve filmu objevuje pomalu až na konci. Koukat 90minut na nechutnýho chlapa, kterej má být asi frajer, když každé jeho slovo je fuck .... No prostě NO COMMENT!!! ()

Martin29

Chlápek dělá bachaře kdesi ve věznici, ale vězni ho neposlouchají (spolupracovníka mu dělá ten tlusťoch z předchozího dílu) . Poté co je zkusí mučit (kastrace, waterboarding atd) a nezabere to ho napadne udělat z nich jednu obří stonožku. Na tu stonožku jsem se těšil celý film jelikož měla být z hodně článků a znělo to lákavě bohužel se tam objeví jen několik vteřin a za moc nestojí. I myšlenka filmu je už trochu divná i na film (vězni na doživotí tam budou navždy a na trest smrti jim uříznou ještě ruce a nohy zatímco ti co si trest odpykají budou z článku odděleni a propuštěni) do toho hlavní herec, který přehrává více než všichni herci v Ordinaci v růžovém výkalu dohromady. ()

SaculAtakav odpad!

Jak mě dvojka potěšila obsahově svou nechutností a zvráceností, tak tohle byla nechutnost a zvrácenost po všech stránkách. Objevili se zde známí herci z předchozích dílů, to je plus, ale asi jediné. Pokus o nahnání zhlédnutí obsazením známých herců nevyšel a tak je hrob vykopán pro sérii lidské stonožky. ()