Neúspěšný spisovatel se vrací do vesnice v Galicii, ve které vyrostl. Má zde převzít cenu, ovšem brzy přijde na to, že skutečný důvod, proč ho pozvali je, že má skoncovat se starou kletbou, jež sužuje obec posledních sto let. (oficiálny text distribútora)

POciSEM

No bombice. Takhle dobrej svěží horůrek s vlkodlaky tady nebyl od psích vojáků. Film je nacpanej peprnýma hláškama i kvalitní akcí. Škoda že masky nebyly o trochu víc děsivější ale to zas tak moc nevadí,protože byla radost koukat na poctivou práci maskérů než na hromadu CGI průserů kterýma nás hollywood v poslední době krmí. Styl filmu asi nebude po chuti všem ale já se bavil náramně ()

Prochy38

Pokud to mám srovnat se vším, co v poslední době s tímto tématem vylezlo na scénu, nezbývá mi než ve stoje tleskat. Sice jsem si španělštinu neužil, ale už dlouho jsem se u komedie tohoto tipu tolik nenasmál. Většinou, když se do toho někdo pustí, nepovede se mu udržet v dobré rovnováze hororové a komediální prvky. Tady to klapalo od začátku až do konce a přesně, jak verbal napsal, nula fekálního humoru, žádné sexistické ani nijak podobně trapné gagy, prostě dobrá zábava. Na ten nízký rozpočet bych i řekl, že ti vlkodlaci nebyli zlí :). Já jsem nadšený! Dobrá sranda, dobrá akce, povedený počin.... ()

wampire23

Milujem hororové komédie. Milujem hororové komédie, kde tvorcovia aj herci presne vedia, čo robia a robia to najlepšie, ako vedia. A to je presne prípad Hry vlkodlakov. Mix rôznych hororových, ale aj komediálnych žánrov a postupov zlepený do až prekvapivo fungujúceho celku. Začiatok pozvoľný, nevyzerá to ani ako horor, ani ako komédia, ale po nejakých 20tich minútach sa veci začnú rozbiehať. Titulná postava je naozaj skvelá, má skvelý komediálny timing, väčšinu vtipov a hlášok tvorí práve on. Ale ani sekundanti nie sú na zahodenie. Keď sa na scéne objaví vlkodlak (vlkodlaci), tak to spočiatku vyzerá aj na slušný gorefest, ale ten sa nakoniec nekoná a stále je to viac komédia so sympatickými hercami, ako horor. Oceňujem, že vo filme nie je použité takmer žiadne CGI, všetky masky sú ručne vytvorené, a nevyzerajú až tak zle. No a pri scéne s prstom som sa smial naozaj nahlas. ()

warrenur

Zalezitost z vidlakova, snaziaca sa byt vtipna a v skutocnosti i majuca par fakt podarenych momentov. Zial spracovanie "vlkolacej tematiky" vo vseobecnosti (odhliadnuc od Underwolrd 1 a 2) ide mimo mna. Zrejme preto som sa az na par spomenutych momentov moc nebavil a uz vobec nebal. Taka, ani ryba, ani rak. ()

drankeryth

Spanieli vzdy vedeli a vzdy budu vediet tocit dobre filmy, coho je tiez prikladom tento film. Este k tomu tema o vlkodlakoch sa mi pacila a ked k tomu je to este nainfikovane komedialnymi dialogmi, nie je o com pochybovat. Humorne sceny len filmu dopomohli, aby z toho bolo este lepsie sledovanie s usmevom na tvari. Premena dedincanov na vlkodlakov este viac rozsirila hladinu adrenalinu a nudne situacie tak boli hlboko pochovane a vsetko to slapalo spravne ako svajciarske hodinky:) Keby z filmu upustili humor niekde do neznama, tak by len z filmu vzisol tuctovy horor o vlkodlakoch, ktory by uz nemal taky filmovy zazitok, ako to previedli tu vo filme. Humornych scen bolo poviacej a za zmienku urcite stoji s tymi malickami na ruke, to nemalo chybu. Hlavne ked ich piekli na panvici aby mali lepsiu chut:) To prezivse trio typkov sa navzajom dobre doplnovalo a ked k nim este pribudol policajt, tak bolo o zabavu postarane. Spracovanie vlkodlakov vyzeralo typovo tak, ako ich bolo mozne vidiet v davnej minulosti, ked sa tocili filmy v 40-tich rokoch minuleho storocia. Tym zas nechcem povedat, ze by vyzerali amatersky, ale vyzorovo je to ten isty typ vlkodlaka. Cize vacsinou chodili vzpriamene a ani celust nebola zrovna najlepsie vyriesena, ale celkovo to urcite vyzeralo lepsie, ako kedysi, ked vznikli takyto podobny vlkodlaci. Mne sa osobne film pacil a preto mu davam len kladne hodnotenie z mojej strany. ()

merigieren

vesničani chtějí obětovat jednoho chlápka vlkodlakům, aby zlomili kletbu, což se zvrtne a pak tam běhá moře vlků, chudáci vlkodlaci když musí baštit vypasený staříky :-), je to i vtipný se sekáním prstů a policajtem co se střelí do hlavy. Je fakt, že sem se moc nebál, je to spíš taková akční komedie. ()

helraiser

V podstatě průměrná vlkodlačí blbinka s místy hodně komedialními prvky, což zrovna kdovíjak nemusím. V každém případě co se musí opravdu pochválit tak je maskerské práce na vlkouších, žádné trapné digi sračky, ale poctivá maskérská práce, to se musí ocenit. Jinak průměrná záležitost, která nijak extra nenadchne, ale ani nezklame. ()

StDavid

Španělská hororová komedie o vlkodlacích - to nezní zrovna slibně, ale opak je pravdou. V tomhle filmu je několik naprosto skvělých gagů a ty samy o sobě stačí jako důvod, proč se na film podívat. Navíc tvůrci zvládli za málo peněz triky srovnatelné s "The Wolfman". No, uznávám, že Wolfman je nízko nastavená laťka, jen jsem chtěl naznačit, že tenhle film byl fajn překvapení. ()

Sinusiridum

Nemám moc ráda komedie, ani se na ně moc nedívám...až na pár vyjímek, mě zejména americké komedie dosti odpuzují, takže jedině horor/komedie/Španělsko, byl popis, co zaujal a že to tedy testnu :-) Bezvadně jsem se bavila, bylo to moc příjemný celkově, nic debilního a na to, že to bylo v trochu ...ehm předpotopním stylu, vůbec nevadilo. Prostě roztomilost. Dala bych 4 a půl hvězdičky, protože extáze z toho jakože NENI :-) ale musím říct, že po dlouhý době fakt něco upřímně pobavilo, nemusela jsem se do toho nijak nutit jen proto, že to má označení komedie :-) ()

megan017

Pak, že to s malým rozpočtem nejde! Španělům tleskám, protože jsem konečně narazila na parodii svého oblíbeného podžanru, kde neplatí "Čím šílenější a absurdní, tím lepší", ale plynule to jede vlna vtipných dialogů, postavy mají logické uvažování a to se běžně nestává ani u těch hororů, na které se udělala tato parodie. Nejvíc jsem smíchy umírala u scény s malíčkama, to fakt nemohlo být lepší! Masky jsou hrozné, ale já se bavila jako ještě dlouho né. Film byl vyváženy a "učesaný", žádné zbytečné šílenosti, které by podtrhovali absolutní debilitu, které běžně točí bratři Wayansovi. 80% ()

DJ Kritik odpad!

Vidím vysoké hodnotenie a musel som len nechápavo vyvaľovať oči. To bola hlúposť na hlúposť. Od komedie tak ďaleko ako k hororu. Nevhodné ani pre amerických teenegerov. ()

Facerr

S hororama je jeden velkej problém, v dnešní době je většina filmovejch fandů odpíská, jako slabotu. Proto se tvůrci takovejch filmů snažej pojistit si úspěch tím, že k filmu přidaj komediální prvky, aby se to, když už ne jako horor, ujmulo aspoň jako dobrá komedie. Tohle je typickej příklad. Snad by to i moh bejt dobrej horor, ale vsadilo se spíš na komediální složku. Výsledek je takovej, že se u Lobos de Arga opravdu spíš zasmějete, než byste se báli. Pravda je, že elementy napětí se tady občas taky objevěj, ale to jenom pro dokreslení atmosféry, aby z toho nebyla úplná fraška. Na jednu stranu navíc kvituju množství docela povedenejch vlkodlaků, místo hry na honěnou se stíny, jak bývá u některejch hororů zvykem, ale na druhou stranu je tady tolik vlkodlaků (navíc padajících po každý ráně, jako mouchy), že se z nich stávaj monstra nebezpečný asi jako kačer Donald. Přesto slušná podívaná se základní zakletou premisou okolo který se všechno točí ... po "španělsku":) ()

Epco

Skoro horrorová, skoro komédia. V prvých minútach film kráča skoro cestou Šulíkovej Záhrady. Našťastie sa to čo-skoro zmení a k slovu sa dostáva kliatba. A skoro každú chvíľu dochádza k striedaniu momentov vtipných a strašidelných. A hlavne som mal celý čas dojem že podobný film by sa dal spraviť aj u nás, skoro. ()

RISOvonVODKA

Išiel som do toho z veľkej nudy a musím povedať, že nebyť pár majoritných chýb, tento počin by odo mňa dostal päť hviezd. Nie, nie je to sarkazmus a ani truc. Ja som sa takto nebavil už roky. Komediálne prvky sú tak vydarené, že mi tiekli slzy a to by som rád pripomenul, že som si film pustil o tretej v noci dúfajúc, že ma uspí. Ani náhodou! Dopozeral som až do konca, vyrehotaný, zaslzený a s kŕčmi v bruchu. A aby som filmu nekrivdil, pár krát ma fakt vyľakal. Skvelý príklad toho, že nie je všetko len o rozpočte a efektoch. ()