Dr. Dre: I Need a Doctor

Réžia:

Allen Hughes

Scenár:

Allen Hughes

Dr. Dre, Eminem, Skylar Grey, Estella Warren, Eazy-E (a.z.), Tupac Shakur (a.z.), The D.O.C. (a.z.), Snoop Dogg (a.z.), Warren G. (a.z.), Nate Dogg (a.z.) (viac)

Dr. Dre se skoro po deseti letech vrací s vlastní hudbou, a zatímco single Kush slouží jako klubová pecka, I Need a Doctor je písní mnohem osobnější, čemuž ostatně odpovídá i videoklip. Zatímco v hudbě slyšíme především napůl zoufalou zpověď Eminema, klip slouží jako metafora pro pauzu Dr. Dre v hudebním průmyslu. Ohlédnutí za kariérou jednoho z největších hip-hopových producentů ve formě flashbacků navíc potěší každého fanouška. (T-pack)

montongery

Uznávám, že se už jedná o těžce komerční a mainstreamový počin, ale na konci hrob Eazy-E bych fakt nečekal a co zde tvrdí Eminem je podle mě pravda. Srdeční záležitost a schválně kdy vydá už album, které slibuje 8 let. ()

tomikan

Popravu na csfd.. holt je rozdil mezi klipem a kratkometraznim filmem, todle ma dej a natoceny je to fantasticky, trochu rusiva a zbytecna reklama na hp, na druhou stranu neni divu kdyz s nima dre spolupracuje,.. plnej pocet proto, ze to neni zvykem tocit takovyhle videa a zpracovany je to moc pekne ()

aLCaP0Ne

Pecka, ktorá sa dá slovami len veľmi ťažko opísať. Je jasné, že nie každý počúva HH, no pre toho komu to je blízke, ako aj celá USA oldschool je to niečo výnimočné, skvelý text, podklad, strih. 95% ()

Snathoras

Nejsem fanda této hudby, ale toto mě totálně chytlo no xD nemám k tomu žádné výtky...teda nevadí mi tam ta ženská co tam lítá a odhrnuje si z výhledu ten šátek no (znám lidi kterým to vadí xD) ()

mantisak

EMINEM je nejlepši raper současnosti! :) Rozhodně jeden z nejlepších songu co dvojce Dr.Dre, Eminem vytvořila + Skylar Grey, která tomu svým úžasným hlasem dodává šťávu... Videoklip také perfektní, ale toho ferrari je škoda :) 5 hvězdiček! ()