Úspešný chemik je donútený vrátiť poukazy na svadobnú cestu do Grécka. Dcéra jeho nastávajúcej si totiž zaobstarala bez jeho súhlasu psa. Celá rodina sa vďaka sprisahaniu dievčatka ocitne na prázdninách uprostred "divočiny". Spočiatku vyzerá alternatívna dovolenka idylicky. Všetky plány ambiciózneho otca aj starostlivej matky sa stratia vo chvíli, keď dcérka sa psom stretnú niekoho, kto im rozumie. A ten má v penzióne, kde je rodina ubytovaná, svojich priateľov. Maminke a jej snúbencovi pripadajú títo ľudia tak trochu šibnutí. Dievčatku a jej psovi ale úplne vyhovejú. Život plný obmedzení a povinností, ktorý doteraz viedla začína byť minulosťou. Nikto z dospelých, ktorí sa ocitnú v ich blízkosti, si nemôže byť istý, že sa mu nezmení život. Či chce alebo nie... (TV Markíza)

hony23

Veliká slabota v nedělní večer na ČT1. Nebyla to ani rodinná, ani komedie. Mluvící jezevčík podtrhoval trapnost celého filmu, na druhou stranu někteří lidští herci byli ještě slabší... ()

rekurseman

Odlehčená komedie o strastech měšťáků, kteří přijedou na dovolenou na venkov. Komedie není nijak náročná, spíše taková jednoduchá, mluvící pes, rozjařená holka, děsný otčím, krásná maminka, nadržená blondýna, venkovský ožrala. Nejvíc mě ale zaujal ten mluvící pes, takového bych chtěl mít také:) ()

kolodej1

velmi slabé, čehož důkazem je pro mě dost chladné přijetí od mé dcerky, která přitom byla cílovou skupinou. Já bych filmu ještě odpustil, že bylo dlouho dopředu jasné, jak film dopadne, vic průhledné to být nemohlo. Horší byl dějový splácanec, debilní nápad s mluvícím psem, slabé dialogy. Dospělí herci mi nevadili, zato dětská hrdinka byla zjevně omyl, tuctové dítě bez sebemenší schopnosti vzbudit zájem. Zoufale špatně byl vybrán i psí hlas. Kvalitou mi to dost připomínalo filmy M. Poledňákové z posledních let. Tohle se zkrátka nepodařilo. ()

Delmondo

Mluvící pes mě zrovna dvakrát nebere, ale dětem se bude líbit stopro. Zato Jitka Ježková to je něco pro mě, tý odpad nedám nikdy a ten její hlas... no dvě rudý hvězdy si prostě zaslouží. ()

unclejack

O tomto filme sa nedá povedať veľa dobrého ani slušného. Popísať ho tromi slovami - Nuda na chalupe. Ešte ich pár pridám - Nuda na chalupe s otravným hovoriacim rafanom. Pre úplnosť len doplňujem, že sa tu stretneme s pekelnou Pazderkovou a Latinákom, chlapcom z Očovej ktorý si predplatil rýchlokurz českého jazyka. Zážitok. Rodina je vykreslená ako súboj tých dobrých s tými zlými, kde zlí samozrejme prehrávajú a nemalou mierou sa o to pričinil aj už spomínaný hafík toho najúbohejšieho razenia. Jeho poznámky dopisovali autori zrejme dodatočne, pretože pôsobia ako zúfalý pokus udržať vo filme vtip a aspoň trošku nakloniť divákove sympatie smerom k Rumlrafanovi. ()

Winster

Velký špatný. Vladimír Javorský může hrát možná nějaké ty trouby a ucha, jako v chlapci a chlapy to ano, ale rozhodně né tohle. A vyhrocená scéna na skoro konci filmu je směšná...3 hvězdičky za obsazení. Jinak mi to přišlo jako pobyt u dědy, ale skoro bez dědy. ()

Paserak

Divím se, že "úspěšný chemik" nezabil tu malou "Vysávačku energie" už dávno.....ta 1 hvězda je za ten výchovný políček co ta malá hnusice dostala. A chudák chemik se docela snažil.......já se tedy vzít na milost tento film nesnažil. ()

Salvator

Podivně nastavené vztahy občas komentované psím pohledem v pokusu o rodinnou komedii. Dvě hvězdičky jsou tak z čiré lásky k českému filmu. ()

Dawe2

Naprosto šílený dabing psa. Nesedí zvuk na pusy, zřejmě velmi špatné postsynchrony. Chvílemi velmi amatérská kamera. Děj je o ničem, stopáž je přemrštěná. Hlavní dětská role je praštěná a to zřejmě jinak, než by měla. Ne, tohle nezachrání ani jinak slušný herecký ansábl. Nedokoukáno, škoda času. ()

Dvorik

Nebyt toho rozmazlenyho spratka, tak to byl docela fajn filmek s dobrym hereckym obsazenim. Oznaceni ADHD opravdu miluji. To je nove pojmenovani pro: jsem rozmazleny spratek, ktereho se kazdy boji ohnout pres koleno, ptze je osobnost a my deti nebijeme. ()

Saxos

Ti říkám Ludvo, my ten Hollywood doženeme. A začneme ukecaným jezevčíkem. Vždyť tam jim ty mluvící zvířata celkem jdou. Závěr: nedoženem, nedoporučuji. ()

Kubasino

Jeden z nejslabších filmů z našich luhů a hájů za posledních pár let. Film drží nad vodou jen pár faktorů - dabing Huga, herecký výkon Vladimíra Javorského a překvapivě i Lukáše Vaculíka + ostřílená harcovnice Simona Stašová. Dál vážně nic. Mladá aktérka nebyla snad úplně špatná, ale budoucí hvězda dětských filmů z ní asi také nebude. Šajmovič asi nebyl zcela při smyslech, když obsadil jednu z nejotravnějších "osobností" v podobě Ivy Pazderkové a Jitka Ježková je už přinejmenším značně vyčpělá a její angažování si nedovedu vysvětlit jinak, než že se chtělo ušetřit a Ježková nevyšla moc draho. Nechci být tak kritický a tak bych ještě pochválil scény z pálenice, které patřily k nejlepším momentům filmu a kdyby se takhle nesl celý snímek, tak bych s hvězdičkami rozhodně nešetřil ;-) ()

jerdnok

Bohužel další z řady těžce podprůměrných českých (ani se mi nechce psát) komedií, nezasmál jsem se ani jednou a to bych právě u tohoto žánru měl, nebo se pletu? Jednu hvězdu dávám pouze za zvolenou lokaci, protože místa natáčení byla opravdu krásná! Ale to je bohužel všechno. ()

Mates Hradecky

To už dnes neumí nikdo natočit dobrý film pro děti? Tvůrci měli trumfy v rukou-herecká esa - Stašová, Javorský, Vaculík, mluvícího psa, krásnou horskou krajinu a výsledek? Běda,ach třikrát běda! Škoda zmarněného materiálu. ()