Píše se rok 1969. Ostřílený reportér Ward Jansen (Matthew McConaughey) se s kolegou vrací do svého rodného města na Floridě. Chce na místě činu získat více informací o událostech, po kterých se samotářský lovec aligátorů, Hillary van Wetter (John Cusack), ocitl v cele smrti. Van Wetter čeká na popravu kvůli vraždě šerifa, z níž byl usvědčen navzdory chybějícím důkazům. V pátrání pomáhá Wardovi i jeho mladší bratr, Jack (Zac Efron), a půvabná Charlotte (Nicole Kidman), jež věří v lovcovu nevinu. Ne každý ve městě ale jejich snahu vítá s nadšením a ne každý s nimi chce hrát čistou hru. (oficiálny text distribútora)

hajner

Výborné herecké výkony či v erotických či v psychoscénach. Není divu,že v obsadení je toľko známych osobností. Hocikto by to nezahral. Dej pokrivkáva ale neotravuje. Nemám nič proti pobavilo. ()

PORTER44

Nechápu co to vlastně bylo za thriller,žádná napínavá scéna,žádná oběť nebo zajímavá zápletka jen bláboly dvou jakých si reportérů kteří se snaží dostat z basy jakého si úchyla který o to ani nestojí.Takový zvůčný jména v tom hráli a že by něco předvedly to ani náhodou,nadržená N.Kidman a J.Cusack a ukecaný McConaughey v nezáživným příběhu. ()

serbero

Začiatok vyzeral sľubne, čakal som, že to bude napínavé krimi a namiesto toho to bol film úplne o ničom. Nenormálne rozkúskované , nedotiahnuté myšlienky do konca. 1* len za herecké výkony hlavných zúčastnených. ()

k.rakonos

Nebyl to špatný thriller - drama, které z jižanské ospalosti krvavě vygradovalo, přesto se stopáž 107 min. ve své ospalosti ukazuje jako zbytečně dlouhá, půlhodina by se dala bez problémů oddělit. Příjemné hlavní herecké duo Conaughey - Kidman. ()

Marky__

John Cusack v tom byl teda fakt slizkej psychopat a nějak jsem nepobrala, proč mu jako chtěli pomáhat, když se choval, jak psychopatickej úchylák už od první chvíle..no fuj..a Matthew by se taky mohl objevit zase někdy v "hezčí" roli..neměla jsem z tohohle filmu dobrý pocit..ani trochu.. ()