Horká noc, hořké ráno

• USA Body Shots

Páteční večer v kalifornském LA: čtyři ženy se připravují na schůzku se čtyřmi muži - obvyklé přípravy jako oblékání a líčení doplňuje rozebírání sexu, co má která ráda a co která očekává od dnešního večera. Muži se připravují podobně. Setkání probíhá v klubu, ne všichni se tam ale zdrží. A jak už předurčil počet zástupců obou pohlaví, vytvářejí se páry. Noc může začít. Ne pro všechny však noc skončila tak, jak si představovali. Ráno se z vyprávění samotných aktérů dozvídáme, kdo kde s kým skončil a co dělali. Jen osud jedné dvojice je nejasný, objevují se dvě verze toho, co se stalo, ale která je ta pravá?

Film Body Shots je "bez obalu o sexu". V Česku je tento film znám pod názvem HOŘKÁ NOC, HORKÉ RÁNO a jeho heslo jej vystihuje dokonale: dnešek je na sex, zítřek na realitu. (haushinkaa)

Slarque

Čtveřice žhavých koček + čtveřice mladých frajerů + večírek plný alkoholu = hodně velký průser. Ze začátku to vypadá na trochu divočejší variantu Sexu ve městě, hlavně díky spoustě monologů či dialogů o sexu a bizarních historek kolem. Jenže pak začne jít do tuhého a žhavá noc skončí obviněním ze znásilnění. Líbilo se mi, že šlo o dost netriviální pohled mimo jiné nevylučující, že si ani jeden z aktérů nepamatuje, co se onu noc vlastně stalo. Divák nemrava si užije hlavně díky Taře Reid, já jsem spíš na sexy Amandu Peet. :) ()

nash.

Velká nuda plná nesympatických postav, povrchních monologů, zdlouhavých opileckých excesů a sexu, která není ani zábavná, ani příliš poutavá a nenabídne ani žádné velké herecké výkony nebo zajímavé momenty. Jediným kladem je otevřená nejednoznačnost toho, co se v noci opravdu stalo. Jenže to je na téměř dvouhodinový film trochu málo. ()

mira007

Taková devadesátková verze Horečky sobotní noci o partě čtyř mladých mužů a čtyř žen v Los Angeles. Heslo hlavně si užít a co bude zítra se bude řešit zítra. Jenže druhý den se řeší ve dvou verzích, co se předchozí den stalo. On si myslí, že supr žhavá noc, ona si myslí, že znásilnění, ale oba si houby pořádně pamatujou. Asi jediný film, kde se odhalí prcičková hvězda Tara Reid. ale i bez toho zajímavý film. ()

Yardie

70%. Film jde rozdělit na 2 poloviny. První, která má komediální ražení a je plná vtipných scén a "chytrých" komentářů o sexu a druhá polovina, která se promění v drama o spáchaném znásilnění. Myslím, že obě poloviny se povedly a dokonce bych řekl, že by si každá zasloužila vlastní snímek. Celý film je v podstatě o prohýřené noci spojené se sexem a následků druhý den. Co mi trošku vadilo bylo, že se nakonec neukázalo, co se vlastně stalo a ani z konce jsem nebyl 2x moudrý. Ale přesto to předčilo mé očekávání a byl jsem spokojen. Howgh! ()

Bobik9

Docela zklamání. První půlka není špatná. Jeví se to více jako komedie a docela hezky to ubíhá a baví vás to, ale potom bum! Najednou jakoby film nevěděl do jakého žánru se zařadit. Příběh se sekne a vy vůbec nevíte, jestli je to ten samý film. V podstatě jde o dost debilní zápletku, protože z celého průběhu je jasné, kdo ze dvou hlavních aktérů znásilnění byl v právu a jen dement by to neviděl. Herecky to ale není tak špatné, jak by se mohlo zdát. Jasně, herectví Tary Reid je úsměvné a přiblblé, ale sem to vlastně docela sedělo. Amanda Peet nebyla tak výrazná, jak bych čekal, ale taky ok. Flanery v pohodě. Jerry O'Connell byl naprosto suprácký a Ron Livingston byl totální ozdobou téhle blbosti. ()

• Původně se měl film jmenovat „Jello Shots“. (Pumiiix)