Sněhulák je fajn. Se sněhulákem je zábava. A ještě větší zábava je, když ožije. Ale co už taková zábava není, když se do něj převtělí masový vrah. Žil jednou jeden cynický zabiják jménem Jack, který přísahal celému světu pomstu za to, že byl dopaden a poslán na doživotí do vězení. Při převozu do cely došlo k autonehodě a Jack byl rozleptán kyselinou. Případ se zdá být uzavřen, ale pouze do té chvíle, než začne okolí ohrožovat vrah v masce sněhuláka. Podaří se policistům ledového maniaka zlikvidovat dřív, než bude pozdě? (Řitka video)

Paity

Původně jsem myslel, že je to nějaká pohádka pro trochu větší děti. Ale jak jsem viděl, že to dávají někdy v 23.00 bylo mi jasné, že tady něco nesedí. Příběhvě to je vyprahlé, bez spádu, bez zajímavosti. ()

Hapretor

Ujetá, blbá záležitost. Ani vtipný to tak neni. Špatný Silvestrovský vtip. Tvůrci filmu by si měli dát novoroční předsevzetí, že už podobnou debilitu nenatočí. Jen na zabití času. Je hodně debilních béček, kdyby to bylo aspoň vtipnější, tak by to bylo snesitelnější. ()

HappyDeath

Trošku ujeté ale vcelku ne špatné. Ty hlášky tam ale fakt zabíjejí :-D Pokud se chce člověk vyložené pobavit n něčem ujetém, tak bych v tom problím neviděl....A takový sněhulák dokáže pěkně na*rat i pobavit :-D ()

Blazkowicz

Sněhulák fajn, minimálně nějaká hláška asi taky a k tomu vánoční atmosféra. Působí to ale docela amatérsky. Kdyby to režíroval někdo lepší s větším rozpočtem, mohlo to dopadnout o dost líp. No ale klidně by mi ke spokojenosti stačil český dabing, protože sněhulák tak huhle že ani pomalu nevím co říkal. 2* ()

uprchlice

Opravdu to není ten hodný Jack Frost, nýbrž hodně zlý a nasr*ný sněhulák! Upřímně řečeno já bych taky byla naštvaná, kdyby mě šerif dostal do vězení. Jack měl prostě jenom smůlu! Ale jeho smrt, kdy je poleptán kyselinou, měla něco do sebe... Vrátil se jako sněhulák! Neměla jsem z něho strach. Právě naopak. Byl k smíchu! Ani jsem nedoufala, že bude vypadat jako na DVD obalu, ale, že to bude až tak moc srandovní (a zároveň špatný) to jsem si nemyslela. "Jack Frost" může přinést jen dobrou vánoční zábavu. Možná i příběh trochu zabaví, ale nic víc z něho prostě nevymáčknete! Bohužel Postavy jsou nezajímavý. Šerif si akorát dělá z ostudy kabát a jeho roli "muže zákona" jsem mu ani na chvíli nebaštila! Opravdu některá jeho jednání byla fakt zoufalá a hloupá. O jeho rodině ani nemluvím...! Rozmazlený syn, kterému vše dovolí. Jeho žena, co vypadá jako dě*ka a do toho obyvatelé, co věří, že první vraždu má na svědomí právě šerifův syn... No radši se nevyjadřovat! I přesto si myslím, že "Jack Frost", i když natočen jako video film, může zabavit! O pokračování se radši nebudu zmiňovat... Je na tom rozhodně mnohem hůř, než jednička, takže první "Jack Frost" se vlastně až tak moc za sebe stydět nemusí! A myslím si, že nějakou tu malou šanci od ostatních si zaslouží. ()

Pythonator

Nenechte se zmást. Tu milou sympatickou hlavu z plakátu ve filmu nenajdete. Je tam pouze nějaký špatně rozpohybovaný sněhulák. Film je ještě blbější než jeho námět. Být tam nějaký pořádný humor, tak se u takového ujetého příběhu člověk i zasměje. Jenže mně se chtělo spíš plakat při pomyšlení, jak hloupí musí být lidé, že uživí podobné filmy - protože jen díky nenáročným stupidním divákům se dá zaplatit kdejaká kravina a dokud bude odběratel, tak bude i filmař. Nemám nic proti céčkovým kokotinám, u kterých se člověk pobaví nad tím, jak je to trapné. Jenže sněhulák nezabírá. Jeden přihlouplý dialog za druhým je ubíjející. To už jsou lepší i některé odpady od Asylumu. Jack Frost může nabídnout jen pár slušných a úsměvných gore scén a taky mladou nahou Shannon Elizabeth, které byly skoro - opravdu jen skoro - vidět prsa. Budu hodný a za námět, gore a Shannon uděluju pěknou poloviční hvězdičku. ()

baron156

Hororová komedie se sněhulákem? Čekal jsem to horší, ale opak je pravdou. Je tady pár chvil na zasmání. Na sněhuláka vždycky zabírá fén :) ()

evelouch

Správné hororové Béčko, při kterém jsem si vzpoměla na zlaté dobré horory z 80.let. Děj filmu mě bavil, stejně tak jako ty průpovídky Jacka Frosta, jimž se nešlo nesmát. Mordy naprosto skvělé - dle mého názoru- ta ve vaně byla NEJLEPŠÍ. "Nezapomenu poslat kytky." :D. Takže tenhle snímek berte kapku s rezervou a určitě se pobavíte. ()