Traja kamaráti z malého mesta - Wayne Lefessier (Steve Zahn), Darren Silverman (Jason Biggs) a J.D. McNugent (Jack Black) - si žijú celkom spokojne. Poznajú sa od detstva a nič im nechýba. Wayne má svoju živnosť, Darren sa stará o dôchodcov a J.D. predáva sendviče. Okrem priateľstva všetkých troch spája aj fanatický obdiv k spevákovi Neil Diamondovi. Lenže potom sa Darren zamiluje do emancipovanej psychoterapeutky Judith Fessbegglerovej (Amanda Peet) - a zdá sa, že pánske trio končí... Judith svojmu novému milencovi totiž striktne zakáže schôdzky s kamarátmi, pripraví zásnuby - a svadba sa neodvratne blíži! Kamaráti chcú Darrenovi pomôcť, aby neuviazol v chomúte s takou príšernou ženskou, zvlášť, keď sa v meste objavila Darrenova prvá láska Sandy Perkusová (Amanda Detmer). Lenže zbaviť sa Judith nie je len tak. Preto sa kamaráti rozhodnú pre razantnú akciu, akou je únos - že to však dopadne celkom ináč, ako si to predstavovali, ani vo sne nečakali... (TV Dajto)

vieriX

Čekal jsem hodně a dostat jsem celkem dost. Komedie skvěle ubíhala a hlavní čtveřice hrdinu se velmi dobře doplňovala.Gagu byla spousta a stáli za to občas sem se málem válel po zemi smíchy. Pro mě to bylo moc příjemných 90 minut. Naprosto skvěle 4 hvězdičky ()

jprmusic

Nejsem moc fanda amerických komedií, ale tohle mě bavilo - asi proto, že Jason Biggs nebyl za úplnýho debila, Jack Black se relativně držel zpátky ( na své zvyklosti ) a Amanda Peet byla skvělej castingovej tah. ()

Bartex

"Kouči, co budeme dělat?" • "Běž a típni tu KÁČU!" Masakr nad masakry. Slušné obsazení, perfektní provedení, nic náročného a přesto velmi zábavné! Doporučuju pro bolavou bránici. ()

vitac.

Ulítlá komedie. Ale místy skutečně hodně vtipná, což se o hromadě komedií s lepším hodnecením říct nedá. Nejvíc mě dostávala postava trenéra a jeho rada do života o záhánění myšlenek na ženy nejlépe tvrdým alkoholem:) Jo, na obě Amandy se také pekně kouká, když zrovna nejsou v hábitu pro jeptišky. Slabší tři. ()

Mire

Komédia o dvoch kreténoch ktorí chcú zachrániť svojho menej kreténskeho kamaráta síce nie je nijak oslnivý námet, ale pozeralo sa to dobre a obidve Amandy boli pekným spestrením. EDIT 23.4.2017: Po nedávnom opätovnom pozretí pridávam ešte jednu hviezdičku. Páčilo sa mi to ešte viac ako pred rokmi :) ()

Brano

Priemerná komédia, ktorá je iba premenlivo zábavná. Vyzdvihnem celkom sympatické herecké obsadenie. Dejovo to bolo pozerateľné. Taká jednorazová oddychovka na večer, ktorá neurazí. ()

Jebak8

Sice to bylo fakt stupidní, přesto jsem se smál. Na tenhle film člověk musí jenom koukat, nepřemejšlet, úplně vypustit, pak je to fakt celkem vtipný. Nejlepší hláška: ,,Chceš mi ještě něco říct?´´ ,,JO. Mám tři koule!´´ ()

Manas50

Když jsem viděl herecké obsazení, hlavně Jacka Blacka, čekal jsem dobrou zábavu jako v jeho ostatních filmech, parkrát jsem se sice zasmál ale vetšinu času jsem se nudil a netrpělivě čekal, až bude konec. Takže nakonec veliké zklamání. 35% ()

Khia odpad!

Jack black je znamy svymi hereckymi vykony v komediích, ale ze se propůjčil tomuhle, je velmi smutné. Nereálná blbost par excelanc a bez jakéhokoliv vtipu. ()

Svatý muž versus flákač

Svatý muž versus flákač

17.04.2006

Jeden z dvojice ukázkových hlupáků v trháku Blbý a blbější, Jeff Daniels, doplní zkušenou Diane Keaton a mladíka Jona Hedera v hereckém obsazení bláznivé komedie MAMAS BOY. Režie se ujme Tim Hamilton… (viac)