Tom Selleck sa vracia ako bývalý šéf policajného zboru mestečka Paradise Jesse Stone, a to s doteraz najnapínavejšou záhadou. Cindy Van Aldanová bola pre Jesseho ako dcéra. A teraz je mŕtva. Aj keď všetko poukazuje na to, že spáchala samovraždu a predávkovala sa drogami - či už sa jedná o jej pestrú minulosť prešpikovanú závislosťou, asociáciu s vražednými gangstrami či skúsenosti s prostitúciou - Jesse predsa len pozná svoju kamarátku natoľko dobre, aby túto variantu vopred vylúčil. Tentoraz je to osobné a Jesse sa nezastaví pred ničím, aby pomstil stratenú nevinnosť a následnú smrť mladého dievčaťa, ktorej bol kedysi mentorom. (TV Dajto)

carl.oesch

nash. to napsal přesně. Možná je to ta prázdnota, co nás tak uklidňuje a baví....likvidace Rusáka na konci byla ještě spektakulárnější, než v případě toho lumpa v jednom z předchozích dílů, kterého viděl Jesse díky rovnání fotky, dostali mně i ti dva jeho parťáci a akce v obchodě, tady jsem se i zasmál, což je v téhle sérii naprostá rarita. ()

p.a.douch

No série o Jessem Stoneovi, to jsou na dnešní dobu trochu zvláštní detektivky. Minimum akce, pozvolnost, žádný vzruch. Ale myslím, že s kadencí jeden film ročně je to dobrý. Správná změna. I když se filmy s Jessem odehrávají hodně pozvolně, nikdy jsem s tím neměl problém. V téhle titulní roli se Tom Selleck doopravdy našel (jaká změna proti Magnumovi). Takže 80 % (což vlastně platí o všech dílech). ()

rytir1

Ty jeho deprese a dva panáky na den mě baví čím dál víc, ale ty ženské, ach..v Paradise snad nebude jediná sukně, kterou nepřefikne, už si troufl i na jeptišku, co příjde příště? :-D V tomto díle ale nutno také říct, že Jesseho výkon zcela zastiňuje výkon psa Reggieho, ten hafan má snad ještě větší depku než náš milovaný polda :-D ()

Mydlivoj

Já se pořád nemůžu popasovat se psem. Celou sérii. Ty pohledy... Vyčitá mu pití? Až nemožně klidný pes! Ale nepustí cizáka přes most. Ach joo! ()

zodiak217

Jesse Stone je späť a ako vždy je späť vo veľkom štýle. On môže tie prípady rozuzlovat a zauzlovat do nekonečná a vždy to bude baviť lebo celé to stojí a padá na ňom a on do toho jednoducho dáva kus seba, svojho štýlu a tej príjemnej neohrabanosti s ktorou sa svojský vyrovnáva a získava si tak svoje okolie. Len tak ďalej, nech nám ešte veľa prípadov vyrieši Jesse Stone. ()

Prepperka

Tyhle detektivky jsem neznala, až před pár měsíci jsem na jednu náhodou narazila v tv (Smrt v jezeře). Zaujala mne natolik, že jsem si stáhla všechny díly a v rámci nemoci je všechny zhlédla během dvou dní. A říkám super, jsem nadšená. Z posledních dvou dílů nejméně, těm něco chybělo, něco přebývalo, a už mne nebavily. Tenhle sedmý díl se mi ještě jakž takž líbil, i když nejméně z těch sedmi. Nevím proč, ale trošku to pro mne pozbylo šmrnc. Určitě ale za zhlídnutí stojí, vynikající Tom Selleck má stále svůj šarm a charisma, perfektní hudba, nádherná příroda, pomalé tempo vyprávění, které si vychutnává jednotlivé situace, hlášky, které nesmějí chybět. Stále dávám krásné 4 hvězdičky. ()