Prvá liga: Naspäť do druhej ligy

• Česko První liga 3: Zpátky do druhé ligy (viac)

Může druholigový team porazit prvoligový zázrak? Co uděláte, když se stanete novým manažerem druholigového baseballového mužstva? Je jenom jedna rada: modlete se, aby pršelo!!! Gus Cantrel dospěl ke svému poslednímu hodu. Jeho letní hvězda pohasla a on dospěl ke konci své kariéry. Ale dříve, než si pustil poslední sprchu po utkání, jeho starý přítel Roger Dorn, majitel prvoligového hvězdného týmu Minnesota Twins, přišel s nabídkou. Potřebuje trenéra pro svůj farmářský tým z Jižní Karoliny. A protože Gus potřebuje nový džob, ochotně přijímá, aniž tuší, co ho čeká. Banda nešiků a lenochodů, která na něj v Karolině čeká se totiž řídí heslem: "Chybovati je lidské" (oficiálny text distribútora)

klasik79

Ždímání suchého hadru, ale pro mě je Major League tak trochu úchylka a jestli jste neviděli předchozí díly tak se vlastně ani nemůžete bavit, protože tady je nejlepší když vidíte staré známé z jedničky.. já jsem dostal přesně to co jsem čekal. ()

Likan7

Mě to vlastně příjemně překvapilo, čekal jsem to totiž mnohem horší. Bez Snipese, bez Sheena, pouze s Kevinem Costnerem z Wishe a přesto vlastně pohodová záležitost. Občas i vtipná, hlavně, když dostane prostor týpek komentátor. Trilogie První liga je tím pádem rodinná zábava, která sice ničím nepřekvapí, ale to při sledování ani nechcete. Trojka je možná slabší, ale rozhodně nedělá ostudu. ()

filip289

Jednoznačne najslabší diel trilógie. 2* len za Takaaki Ishibashiho a Dennisa Haysberta, inak veľmi slabé. Bez Charlieho Sheena a Toma Berengera to už nieje ono. ()

Stinger78

Český název by měl být spíš Zpátky do krajského přeboru... Opět film na téma Barcelona přijela hrát do Horní Dolní a samozřejmě že i díky výbornému výkonu místního vejpitky, kterého před výkopem tahají z výčepu od zvětralé desítky, Barcelonu porazí. S předcházejícími díly to má společného pouze Rogera Dorna, Taku Tanaku, Harryho Doyla a Pedra Cerrana, který byl naprosto nevyužitý. Zbytečný film. Hvězdička jen za pár hlášek... ()

Luky-7

Nevím proč mám pocit,že v amerických filmech vždy porazí venkovský tým hvězdy z NHL nebo MLB potažmo NFL... a že to končí happyendem :) Tohle se stát,tak těm hráčům roztrhají smlouvy hned na místě! Jinak ten zamilovanej páreček mi lezl na nervy a trenér sám ještě víc !! ()

leonskennedy

Dávám 3* ale s odřenejma ušima nejslabší díl.Nejvtipnější je komentátor zápasů, znovu už se nepodívám.Chybí tomu Charlie Sheen i Tom Berenger a více vtipu. ()