2 baby na mizine

• Česko 2 $ocky (viac)
USA, (2011–2017), 48 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Kat Dennings, Beth Behrs, Garrett Morris, Jonathan Kite, Matthew Moy, Jennifer Coolidge, Nick Zano, Brooke Lyons, Ryan Hansen, Gilles Marini, Sandra Bernhard (viac)

Caroline a Max pracujú ako čašníčky v jednom brooklynskom bistre. Obe ale pochádzajú z úplne iného prostredia, Caroline bola kedysi veľmi bohatá, Max vždy trela biedu. Carolinin otec si odpykáva vo väzení trest za podvody a Caroline kvôli nemu prišla o svoj trustový fond. Max sa ju snaží v práci podporiť, zatiaľ čo Caroline dostane nápad, ako by si mohli obe dievčatá privyrobiť - budú predávať mafiny, ktoré Max pečie. Pretože Caroline nemá kde spať a prebýva v metre, Max sa rozhodne vziať ju k sebe domov. Čoskoro sa z oboch servírok stávajú kamarátky a nerozlučná dvojka v podnikaní. Caroline sa už totiž v hlave rodí plán, ako môžu spolu s Max zbohatnúť. Otvoria si vlastnú cukráreň, ale k tomu všetkému chýba jediné – zohnať dostatok hotovosti, aby mali kapitál na rozbeh. No vždy sa napokon ocitnú na mizine. (TV Markíza)

Recenzie používateľa NinadeL k tomuto seriálu (7)

2 baby na mizine (2011)

138/138 "Tomu ses smála tak, žes to pozvracela." ()

Season 1 (2011) (S01)

Příjemná humoriáda s Max a Caroline v hlavních rolích navzdory bídě. Společně s Olegem a Kaštanem na věčné časy. Dočkají se plné výše potřebného kapitálu? České titulky jsou docela vymakané, ale nesmí se nechat unést záměnou pojmů a dojmů, jako je nahrazování Nancy Drew Sherlockem. V posledních dílech se zabydlela Jennifer Coolidge a nikoho lepšího tenhle seriál ani nemohl potkat. Polsko, Hitler, rasová segregace a pořád humoru není dost. "Look at me again." A na závěr Maxin nádherný výstřih ♥ ()

Season 2 (2012) (S02)

2. série stále nenalezla konzistentní zápletku, ale o to je to zábavnější sled povedených vtipů. Nicméně teď přichází na řadu Andy Candy a obchod s dortíky, který je Williamsburg must have. Alespoň podle Marthy Stewart. Pak přichází na řadu poměrně dlouhotrvající krize a několik dílů, které se nedají vydržet. Chytnou před koncem druhý série Max a Caroline druhý dech? Na závěr tedy myslím, že ano. ()

Season 3 (2013) (S03)

3. série funguje velice dobře, žádné návraty průserů typu J. Petto. Od té doby, co Max začala chodit do školy pečení, je to čím dál tím lepší. Caroline si vyměňuje lekce francouzského jazyka a humor má čím dál tím větší nápor na bránici. Brown Chicken Brown Cow. ()

Season 4 (2014) (S04)

A zatímco si člověk spokojeně dával repete povedených příhod z cukrářské školy, ani se nenadál a 4. série byla na světě. Jediný rozdíl v kvalitě je ten, že Caroline změnila účes a Oleg si už zase vrznul se Sophií. Konečně :) Konec dobrý, všechno dobré. Jsou sice pořád švorc, ale nakonec je jim vlastně fajn. ()

Season 5 (2015) (S05)

Na 5. sérii je velmi pěkné, že jsou to všechno tak strašný socky, že už začíná být pomalu jasné, že se ze dna nikdy nevyhrabou. A to je velmi pozitivní zpráva. Hlavně, pokud je to vtipnější bez naděje na úspěch. A to nejlepší zatím se stalo na Game Conu. Bez debat. A pak přišel Hollywood... ()

Season 6 (2016) (S06)

Jsem upřímně ráda, že se z hollywoodského snu vrátily zpátky na zem. Neuvěřitelné věci se dějí v jejich M & C dessert baru, neuvěřitelně se vyvíjí vztah Sophie a Olega a hlavně, velmi náročná je on and off romance mezi Max a Randym! Navíc, díky více dílným zápletkám se naše servírky dostávají i mimo bistro a je to fakt dobrodružné. Kadence vtipu je zpět na nejvyšší úrovni, bolí mě bránice :) A konec? Ten nejsladší ze všech. Navždy dobré. ()