2 baby na mizine

• Česko 2 $ocky (viac)
USA, (2011–2017), 48 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Kat Dennings, Beth Behrs, Garrett Morris, Jonathan Kite, Matthew Moy, Jennifer Coolidge, Nick Zano, Brooke Lyons, Ryan Hansen, Gilles Marini, Sandra Bernhard (viac)

Caroline a Max pracujú ako čašníčky v jednom brooklynskom bistre. Obe ale pochádzajú z úplne iného prostredia, Caroline bola kedysi veľmi bohatá, Max vždy trela biedu. Carolinin otec si odpykáva vo väzení trest za podvody a Caroline kvôli nemu prišla o svoj trustový fond. Max sa ju snaží v práci podporiť, zatiaľ čo Caroline dostane nápad, ako by si mohli obe dievčatá privyrobiť - budú predávať mafiny, ktoré Max pečie. Pretože Caroline nemá kde spať a prebýva v metre, Max sa rozhodne vziať ju k sebe domov. Čoskoro sa z oboch servírok stávajú kamarátky a nerozlučná dvojka v podnikaní. Caroline sa už totiž v hlave rodí plán, ako môžu spolu s Max zbohatnúť. Otvoria si vlastnú cukráreň, ale k tomu všetkému chýba jediné – zohnať dostatok hotovosti, aby mali kapitál na rozbeh. No vždy sa napokon ocitnú na mizine. (TV Markíza)

easaque

+1* Na seriálovém kanálu Nova 2 už pár let běží stále dokola i tento zábavný sitcom a vyhnout se mu nedá, takže jsem i nějaký ten díl viděl. Fanoušků má dost, tak nemá cenu extra kritizovat a prostě to není můj šálek kávy. Styl humoru je ujetý stejně jako jednotlivé postavičky. V poslední době se mu úmyslně vyhýbám, takže ani ukázky mě neberou. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Jonash87

Po polovině první série můžu říci, že se jedná o podprůměrný sitcom s minimem vtipů, které padnou na úrodnou půdu. Alespoň u mě ne, a to mám rád komedie leckterého typu. Pár scén se v každém díle povede, většinou to jsou ty s Olegem, větší část je ale dost vlažná - navzdory tomu, že tu různé narážky lítají (zejména z úst Max) dost často. Ale kvantita nenahradí kvalitu 50 % ()

M.i.k.e

po trailerech jsem si od tohohle kousku poměrně hodně sliboval a po pilotu rozhodně nejsem zklamán.Podle všeho zatím nejlepší seriálová novinka právě startující sezóny.Na druhou stranu zase nechci moc vychvalovat,aby to nedopadlo jako vloni s Mike & Molly,kteři měli také raketový start a postupně seriál zabředával do průměru.Tady je naštěstí moje velká oblíbenkyně Kat Dennings...zatím 80% ()

Pajky3

1. série Po půlsezóně jsem hodně spokojenej, pokud to udrží nastolenou laťku, tak to bude bomba a skok ještě nahoru. V žánru komedie je to letos největší pecka. Dvojice servírek se mi velice zamlouvá, hlavně jejich kontrast mě baví. Nejlepší vtipy vznikají právě z jejich rozdílnosti. Doufám, že se jim bude dařit i dál a dočkáme se jejich vytoužené pekárny. Super seriál, opravdu a kouzlo spočívá nejen na hlavní dvojici, ale i na vedlejších postavách. A tak to má být. A je jedno jestli je to Earl, Han nebo Sophie. Všichni jsou perfektní. Přesto je, ale zastiňuje Oleg a jeho hlášky. To je snad nejvýraznější vedlejší postava roku. *** 2. série Do druhé série už jsem šel s jistotou, že je to jeden z těch nejvtipnějších sitcomů, které se v současnosti na obrazovce vyskytují. Max a její hlášky jsou dokonalé, Caroline a její zhýčkanost taky baví, připočíst ještě malého Hana, hláškujícího Earla a skvělého Olega a výsledný mix je vážně vynikající. V této sérii holky šly za svým snem, který se jim úplně nevydařil. Ale jak to tak bývá, kde se zavřou dveře, tam se otevře okno a já jsem s napětím očekával další sezónu. 90 % *** 3. série I když jsem si na začátku série říkal, že holkám trochu dochází šťáva, tak mě nakonec opět přesvědčily o tom, jak moc jsem se mýlil. Přišlo prodávání v okénku, ale vtipů určitě neubylo. Tento mix funguje pořád stejně skvěle, a dokáže pobavit i to když Max studuje "cukrářskou" školu. Nemůžu si vynachválit rasistické vtípky Earla a sexuální narážky Olega. Užil jsem si třeba i hostování Lindsay Lohan. Momentálně patří 2 Broke Girls mezi mé nejoblíbenější sitcomy. Jsem zvědav na to, co přijde příští rok. 90 % *** 4. série Počtvrté a pořád je to zábava. I když je fakt, že se občas až moc tlačí na pilu, například Max mi přijde někdy až zbytečně sprostá. Ale co, tohle k tomu asi prostě patří. Tahle série se kromě Max a Caroline zaměřila hlavně na Sophii a její svatbu s Olegem, která byla také zároveň velkým finále série. Vsuvka z podniku High rozhodně byla oživením, ale mám radši holky, když se snaží o svůj vlastní podnik. Holky a jejich příběhy z bistra mě pořád baví a těším se i na další sérii, ale určitě co zlepšit. Třeba Earl a jeho skvělé hlášky byly letos výrazně omezeny. 80 % *** 5. série 2 Broke jsou i po letech pořád vtipné a to je vzácnost. Tentokrát je hlavní náplní snahy Sophie otěhotnět a fakt, že Max si najde vážného přítele. Ano, jistě, holky se ještě snaží prorazit se svým nápadem a vypadá to, že budou mít i nějaké peníze. Doufám, že se takhle bude dařit i za rok. Já se na ně zase budu těšit. *** 6. série Je to tady, seriálu opravdu začíná docházet dech. Že je trapná Caroline, na to jsem si za ty roky docela zvyknul, ale že se to začíná dít i Max je až nepříjemné zjištění. Letošní zápletky (Max & Randy, Baby Barbara a film o Caroline) nepatří k těm nejpovedenějším a začínám mít pocit, že je čas trápení ukončit ještě předtím než se to stane nesnesitelné. Nechápejte mě špatně, 2 Broke si pořád rád pustím, ale už to není to, co to bývalo... () (menej) (viac)

D.Moore

1. série: Začalo to slibně, vlastně více než slibně... Dvě sympatické hrdinky, z nichž jedna je ženskou verzí Bernarda Blacka a druhá sympatičtější verzí Paris Hilton. Svěží a neotřelý humor, velké množství nejrůznějších narážek, božský kůň Kaštan, rázný pokladní Earl a (dvoj)smyslný kuchař Oleg. K tomu nějaký ten cíl do budoucna, tedy vydělat peníze a rozjet soukromé pekařství... Vážně paráda. Jenže pak přišel díl patnáctý a s ním Sophie, postava, za kterou bych někoho zavraždil. A ze všeho nejhorší je, že se jí seriál asi jen tak nezbaví a ta matrona bude stále "důležitější". Původně zamýšlenou čtvrtou hvězdičku strhávám za ni a za závěr série, který na to, že se roztáhl na dva díly, nebyl vůbec ničím zvláštní.___2. série. Čtvrtou hvězdičku nepřidávám, zlo jménem Sophie totiž ještě zintenzivnělo a je mnohem nesnesitelnější než v první řadě. Škoda, škoda, protože jinak jde opravdu o poměrně svěží podívanou.___3. série. Třetí řada je bohužel ještě slabší než předchozí. Humor se veze na dosti očekávané, prostinké a laciné vlně, epizody vlastně nemají žádný spojující příběh, jakým bylo v první řadě vydělávání na otevření krámku, k tomu nesnesitelná Sophie a změna českého dabingu, který z obou hrdinek dělá zkrátka a dobře husy. První sérii bych dal čtyři hvězdičky, druhé tři a téhle dvě. Takže v průměru vycházejí tři. ()

Galéria (1 121)

• V 7. díle 2. série "A tři kluci se dřevem" vychází Sofie (Jennifer Coolidge) v čase 11:18 ze dveří na chodbu z levé strany, a hned v dalším záběru tytéž dveře otevírá zprava a odchází. (Marsy83)
  • V epizóde sa mal objaviť Craig Ramsay. Jeho scéna bola ale vystrihnutá. (dwdb)
  • V 8. díle 1. série "A křeččí kultura" si Caroline (Beth Behrs) hned na začátku epizody bere od Olega (Jonathan Kite) talíře s jídlem. Na pultě jsou talíře nejprve dva, aby vzápětí byly tři. Hned nato si Caroline naloží na ruce tři talíře, ale během rozhovoru s Max (Kat Dennings) zase záhadně jeden zmizí a v rukou má dva. (Marsy83)