Milovník rybičiek a profesionálny čistič akvárií Deuce Bigalow (Rob Schneider) je smoliar par excellence, v ktorého živote chýbajú nielen ženy a sex, ale aj peniaze a blahobyt. A to ja napriek tomu, že je skrz-naskrz dobrým človekom so zlatým srdcom. Jeho bohatý klient, profesionálny gigolo Antoine (Oded Fehr) mu zverí na 14 dní svoj luxusný byt a vážne chorú vzácnu rybku, pretože cestuje za prácou. Deuce má však malú nehodu, pri ktorej sa mu podarí byt dokonale zdemolovať. Ak si chce zachrániť svoj smoliarsky krk pred istou smrťou, musí urýchlene zohnať peniaze na opravu. Veľa peňazí. A tu sa končí akýkoľvek humor, pretože Deuce si ako „bokovku“ vo vedľajšom pracovnom pomere vyberie najstaršie remeslo na svete – dá sa najímať rôznymi chtivými zákazníčkami ako gigolo... (TV JOJ)

tom88

Crazy chujovinka, v ktorej ma opäť pobavil Schneider. Dej je aj na komédiu dosť slabý a gagy síce ušli, ale určite sa pri tom nedá váľať po celý čas. Pre Roba Schneidera mám slabosť, takže s hodnotením nižšie nejdem. 50% ()

URBAN

Oddychovka jak řemen. Krátká, jednoduchá a na nic si nehraje. A v tom bylo to kouzlo. Ale ikdyž je to taková skvělá oddychovka, mněla podle mě navíc a ten námět šel rozvinout. ( 23.10.14/MAC ) ()

Nivenx

Klasická blbinka s neoriginálním příběhem, ale za to s velice originálními ženami. :) Občas vtipné a občas na hranici trapnosti. ()

HorrFi

Neznam moc lidí který by tuhle komedii neviděli nebo o ní aspon neslyšeli.. Roba Schneidera mam rád a tohle je jeho vůbec jedna z nejlepších rolí.. u týhle komedie se prostě nejde nezasmát, ale chápu, že to nemusí sednout každýmu.. ()

fantoci

Slyšel jsem na tenhle film jen samou chválu ale hlavně od lidí, o kterých si nemyslím, že by měli vůbec nějaký vlastní názor. Tak jsem dal cd do mechaniky a ejhle. Za celý film jsem se opravdu nedostal k ničemu jinému než ke smíchu. Kromě romantických scén samozřejmě. Výborná je třeba chvilka kdy slepá kamarádka rozmašíruje perutýna na koktejl. Nic proti rybám (mám doma akvárko), ale to je fakt vrchol. Čekal jste tuhle situaci snad někdo? Jestli jo tak buď kecáte a nebo jste divní:)Ale máte talent:) ()

Triple H

Film, ktorý celá odborná kritika strhala. A ja vlastne neviem prečo. Umenie to nie je, to hej, ale ja som sa pri tom zabavil slušne. Je to síce taký hrubozrnný humor (čo iné čakať od Schneidera), ale nie je to tak kŕčovito trápne ako napríklad také Zviera. Skrátka, je to vcelku vtipná blbina, ktorá neurazí. Nič viac, nič menej. Ale odpad! od mnohých užívateľov ma prekvapuje. Kameňák, to je odpad!, toto je oproti tomu majstrovské dielo modernej komédie. ()

PeterNet

Tohle je náhodou vynikající film. Taková moje srdcovka. Najde se zde hodně šíleného humoru, ale žádná bláznivá střela to rozhodně není. Tady jsem si zamiloval Schneidera. "To je jako celej vohoz?" :-D ()

karlik4801

Občas vtipné scény striptéra, či pánské šlapky. Bavili mě neustálé nadávky kolem na tu žirafu, nebyla zase tak špatná sprostá a uřvaná žena. Nepamatuji si jména, protože to nebylo nijak extra zábavné, abych tomu dal všechen čas, co to běželo v televizi. ()

Savo

Při sledování Deuce jsem měl pocit, že by možná bylo zábavnější koukat se na šumící televizi. Jen ta jednonohá ženská mě trochu probudila z totální nudy. ()

kurcatovium

Na pročištění a provětrání mozkových závitů notně zavařených usilovnou prací tenhle film sednul... Nebyla to žádná extra třída, ale slušně pobavil, občas rozesmál, ... Svůj účel splnil, hodnotím průměrně až kladně. ()

terunka003

Vtipné, originální, trefné, milé × občas nechutné. Skvělá komedie s Robem Schneidrem o gigolovi, který se zákaznicemi nespí, ale jejich tužby uspokojuje jinými způsoby. Je to milé, příjemné a úžasně vtipné plné dokonalých hlášek. "Rybko, rybko, rybko, rybičko!"; "To musí být omyl!" "Cože, Ty bys mě omyl?" Nejlepší postavou je ovšem dívka, která má psychickou poruchu a mluví sprostě, to mám záchvaty smíchu. Rob Schneider je prostě skvělý. ()