Milovník rybičiek a profesionálny čistič akvárií Deuce Bigalow (Rob Schneider) je smoliar par excellence, v ktorého živote chýbajú nielen ženy a sex, ale aj peniaze a blahobyt. A to ja napriek tomu, že je skrz-naskrz dobrým človekom so zlatým srdcom. Jeho bohatý klient, profesionálny gigolo Antoine (Oded Fehr) mu zverí na 14 dní svoj luxusný byt a vážne chorú vzácnu rybku, pretože cestuje za prácou. Deuce má však malú nehodu, pri ktorej sa mu podarí byt dokonale zdemolovať. Ak si chce zachrániť svoj smoliarsky krk pred istou smrťou, musí urýchlene zohnať peniaze na opravu. Veľa peňazí. A tu sa končí akýkoľvek humor, pretože Deuce si ako „bokovku“ vo vedľajšom pracovnom pomere vyberie najstaršie remeslo na svete – dá sa najímať rôznymi chtivými zákazníčkami ako gigolo... (TV JOJ)

Hrobař

Žádná velká sranda, ale dokoukat se to dá, pár fórků ujde a na jedno shlédnutí neurazí. Odpad je moc brutál, 4 hvězdy taky. Za mě lepší 2 ()

P@\/EL

Povedená komedie se spoustou situací, kterým se nešlo nezasmát. Vždyť i ten výběr klientek Deuce neměl chybu. Ať už je to korpulentní dáma s obrovskou chutí na sladké, obryně, či dívka s Tourettovým syndromem, tak parádně pobaví, a to říkám, aniž bych byl nějak zvlášť škodolibý. Celý příběh je popravdě hodně jednoduchý, ale což o to, když humor funguje skvěle. ()

Sansnom70

Na tento film se doma všichni rádi podíváme skoro kdykoliv. Rob Schnider je v roli přímo excelentní a samozřejmě český dabing nemá obdoby. Koukáme na to celá rodinka i s dětmi, takže se nebojte a třeba po nedělním obědě se v klidu usaďte do sedačky a tuto komedii si klidně pusťte. Doporučuji. :o) ()

oskiii

Buranský humor... oddychovka a zatraceně dobrá. Nic pro příznivce plesnivého Svěráka nebo zaprděného Ebena. Tyhle role Robovi sedí. ()

Jurator

Film je koukám velmi rozporuplný, záleží zkrátka na tom, jak si ho kdo vyloží. Mě osobně tato komedie velmi pobavila, zlepšila mi náladu a ještě dlouho jsem vzpomínal na ty ,,sexy" zákaznice :-) A ono vyznání lásky s umrtveným ksichtem je prostě třešnička na dortu. Viděl jsem sice mnohem lepší komedie, ale tohle patří do nadprůměru. ()

Vinczent

Napoprvý je to výborná křupanská komedie, která sice nemá sympatickýho hlavního hrdinu, což ale znamená že se mu budete celej film tlemit. Jinak jsou filmy Roba Schneidera jen na jedno použití a vlastně jde tuhle recenzy použít na všechny jeho snímky. ()

padlar

Bláznivá americká komedie. Místy vtipná, místy trapná. Ale v tomto případě, alespoň pro mě, převažuje vtip nad trapností. Takže solidní 3* ()

M@xo

Nebyť par blbych prasačin bolo by to peť * ....ale pravdu povedať nič proti tomuto, Rob podal zo seba najviac čo hadam mohol... ()

Hantom

Rob je moje krevní skupina a tenhle film mi sedí jako zadek na židli! Pokud berete filmy jako zábavu, koukněte na to. pokud je berete jako umění šlehněte si ještě jednou Snídani na Plutu (Bleeeeeee eee bleeebrrr) :-) ()

aneken

Vím, že je to blbost, že spousta vtipů je na hranici trapnosti či za ní. Ale já jsem se prostě slušně bavil, takže film zcela evidentně splnil to, co měl;) ()

wodnar

Dosť nechutný film. Ale tie klientky gigola fakt stáli aspoň za jednu hviezdičku. Vysoká Nórka, ktorá nevošla do záberu bola stopercentná, ale aj tá zaspávajúca či ďalšia s meniacimi sa náladami stáli za to. Inak výrazná bieda a dosť stereotypná nuda. ()