Milovník rybičiek a profesionálny čistič akvárií Deuce Bigalow (Rob Schneider) je smoliar par excellence, v ktorého živote chýbajú nielen ženy a sex, ale aj peniaze a blahobyt. A to ja napriek tomu, že je skrz-naskrz dobrým človekom so zlatým srdcom. Jeho bohatý klient, profesionálny gigolo Antoine (Oded Fehr) mu zverí na 14 dní svoj luxusný byt a vážne chorú vzácnu rybku, pretože cestuje za prácou. Deuce má však malú nehodu, pri ktorej sa mu podarí byt dokonale zdemolovať. Ak si chce zachrániť svoj smoliarsky krk pred istou smrťou, musí urýchlene zohnať peniaze na opravu. Veľa peňazí. A tu sa končí akýkoľvek humor, pretože Deuce si ako „bokovku“ vo vedľajšom pracovnom pomere vyberie najstaršie remeslo na svete – dá sa najímať rôznymi chtivými zákazníčkami ako gigolo... (TV JOJ)

sa_kra

Ron Schneider se snaí splatit dluh, tak se nechá zaměstnat jako "mužská šlapka" s jedním rozdílem- s klientkama nespí. Dělá garde dámám, kteří si objednávají prostituty, ale víceméně chtějí jen spřízněnou duši, se kterou se nebudou cítit ve světet tak samy a "exoticky". Pokud přežijete pár trapných hlášek a momentů, tak si u toho celkem odpočinete. ()

Todd_Hewitt

Deuce Bigalowa jsem viděl poprvé asi v devíti letech, když jsem jen tak s mámou ponocoval a koukali jsme na to. Pak mě poslala spát. A já to nedokoukal. Až konečně nyní. Já si myslim, že je to prostě normální průměrná americká blbůstka, která náhodou dobře funguje. Sice tvůrci nepřinášejí nového, ale já jsem se náramně bavil. Teď ještě zkouknout dvojku, kterou jsem, jako vždy, taky nikdy nedokoukal. ()

Mikecat

Po plejáde usa sračiek z poslednej doby sa človek utieka ku starším snímkom, keď komédie boli aj zábavné. Roba mám rád, aj gigolo je fajn komédia, ale v hlavnej roli to nedokáže sám utiahnuť, možno v nejakej vedľajšej ako nejaký tajtrlik :) ()

Memesis

Přestože děj není nic moc a humor je to opravdu zvláštní a přiblblbý, tak jsem se u tohoto filmu skoro nepřestal usmívat. Ať už kvůli obsazení hezkých možná až krásných hereček nebo takových těch teen-žertům. Bavil jsem se, ale někdy to byla opravdu trapnost. 70% ()

fimler

Poprvé viděno někdy v prosinci 2014, podruhé viděno v říjnu 2023 a stále je to dobré i po těch letech. Musel jsem tomu i přidat pátou hvězdu. Z této sekce komedií až parodií je to neskutečně funkční. Scénář funguje naplno a herectví Roba Schneidera též. Přelom tisíciletí byl pro Schneidera opravdu pýk kariéry. Hodně tomu zážitku dodává i dabing, který film posunul úplně na jiný level. Avšak tato komedie je výjimka, kdy dokáže fungovat i v angličtině a zase si tam najdete jiné vtipné momenty. ()

TesterX

Praštěná taškařice o umývači akvárií, co se díky okolnostem stane profesionální štětkou. Jednoduché, občas trapné, ale některé gagy a především klientky nemají chybu. Schneiderův nejlepší film. ()

Hird

Od filmu chci, aby mě nějakým způsobem zabavil a nemusí to být jen metaforickými úvahami nad smyslem bytí. A to se tomuhle snímku povedlo... (zabavit mě, ne ty úvahy) ()

Pute

Je to místy docela legrační, ale jako celek to za moc nestojí. Dávám *** za to že jsem se chvílema pěkně zasmál. ()

l.bejk

Heh prostě hlídáte u jednoho Gigola byt a rozbyjete jeho krásné drahé akvárko ale nemáte to čím zaplatit.Tak se pusíte do práce Gigola abyste zaplatilyza nové Akvárko než se vrátí majitel domů. ()

alica009

Nechápem, čo sa vám na tom tak nepáčilo. Podľa mňa vcelku vydarená komédia, zabavila som sa, dokonca som to tuším videla dvakrát. Možno to niektorí beriete príliš vážne ;) ()

LAminator

Fajn možná to je pouze taková ta (trapná,hloupá) komedie ale Schneider tu roli cuhdáka zahral vcelku skvěle a vitpy jsou taky super na takovýto (uvolnění od všecho) perfektní ()