PostHuman

Cole Drumb

Scenár:

Cole Drumb

MartinTerran

Super sci-fi kraťas. Sice zamrzí krátká stopáš, ale i tak se jedná o snímek s dobrým příběhem i když ne zcela originálním. Jelikož zde není čas na vysvětlování, jsme rovnou hozeni do probíhající záchranné akce a to může být pro diváka matoucí. Myslím, že by bylo záhodno příběh dále rozvést formou seriálu či rovnou celovečeráku. Hodnocení: 70/100. ()

Jara.Cimrman.jr

"Namiřte na nepřítele ... tím jsi myšlen ty!" Záchranné akce zvládám levým křídlem, neboť jsem ta moucha od Matsubashi, která hravě proniká k nepříteli. A cyberpunkové věci mě baví, i když tohle bylo příliš svižné na to, abych k Terrencovi dokázal cítit větší sympatie než třeba k oblafnutému likvidátorovi. ()

Slartibarkfast

Trochu chaotické, ale velmi solidní. Řekl bych, že je až škoda, že je právě tohle kraťas. Při té hromadě blbostí, co ze sebe chrlí Hollywood by tohle byl příjemný svěží vítr ve stojatých vodách filmového bezvětří. 70% ()

SOLOM.

Rovněž se přidávám k těm, kteří by si přáli, aby to bylo delší. Hodně slušný a hlavně nápaditý scifi short, který během tak krátké chvíle dokázal navodit velice příjemnou atmosféru a to se cení. Lehce nadprůměrná záležitost, která určitě stojí za pozornost. ()

Hannibal92

Miluju filmy z postapokaliptické budoucnosti a to téměř ve všech formách. Tenhle kraťas neni vyjímkou a navíc jeho zpracování je parádní. Rozhodně by mi udělal velkou radost celovečerní film, nebo třeba alespoň seriál. ()

Makky

Akonáhle sa mi to začalo páčiť, bol koniec. Kopa zaujímavých nápadov a skvelá hudba robia z tohto kraťasu adepta hodného rozšírenia do filmovej podoby. ()

kaylin

Funguje to samostatně, ale asi by to lépe fungovalo, kdyby to byla součást nějakého seriálu, který by se třeba skládal z takto krátkých epizodek. Jinak ta animace se mi hodně zamlouvá. I když je to americký kus, vliv japonské animace je zde více jak parný. ()

URBAN

Nic závratného na tom nevidím, ale jako takový komiksový příběh to funguje skvěle. Možná že kdyby to bylo o kousíček delší tak by z toho mohlo vzniknou něco víc. ( 13.8.14/MAC ) ()

orkadimenza

Sci-Fi prasárna, která mi absolutně nesedla, a ani jsem se nesnažil ji pořádně pobrat. Proč mi to muselo připadat jako nesmyslná slátanina sepsaná za 5 minut na koleni a všem okolo to přijde ok? Že by to bylo tím kyberpunkem? Rozkliknu tag a co nevidím jako první: Matrix. To bude ono! (Matrixu jsem dával "jen" 3*). ()

BUBO26

Veľmi sympatický kraťas s dobrou atmosférou a dejom. Ale v momente, keď sa mi to začalo páčiť, to skončilo. Chcelo by to film. ()

OPGMan

Okamžitě zfilmovat. Tenhle řízný kraťas z cyberpunkového prostředí by si určitě zasloužil delší verzi. Tak krátká stopáž prostě nestačí. ()