Bláznivo / Krásne

• Česko Šílená / Krásný (viac)

Nicole je problémové děvče z bohaté rodiny. Carlos je kluk z latinsko-amerického předměstí. Chodí na stejnou střední školu, ale zatímco Nicole jen tak životem pro proplouvá a své deprese utápí v alkoholu a bezcílném poflakování s kamarádkou, Carlos má před sebou jasný cíl. Chce jít na námořní akademii a chce se stát pilotem vzdušných sil námořnictva. Nicole se nápadně hezký Carlos zalíbí a rozhodne se, že ho získá. Neustále mu nadbíhá, až se jí to nakonec podaří. Rozmar rozmazlené holky má ovšem překvapivý výsledek. Nicole zjišťuje ke svému překvapení, že se poprvé v životě skutečně zamilovala. Mezi oběma vznikne romantický milostný vztah, ale Carlosova rodina ohrnuje nad bílou bohatou holkou s nevalnou pověstí noc. Carlosova přísná matka dá Nicole jasně najevo, že do jejich komunity nepatří. Carlos zjistí, že Nicolin otec Tom Oakley je významný politik. Ten nabídne talentovanému chlapci pomoc a podporu při studiu na akademii. Zároveň ho však varuje, jeho dcera je destruktivní osobnost se sebevražednými sklony, závislá na alkoholu. Žádá ho, aby se s Nicole rozešel, jinak ho zničí. Carlos nakonec nátlaku z obou stran podlehne. Je však možné vzdát se opravdové lásky? (oficiálny text distribútora)

Pepinec

Šílená nuda / Krásný dvě hvězdičky. Ti dva žili, byli, souložili, pak udělal tatínek bububu, ale nakonec se stejně vzbouřili, a tak tu máme další šablonovitou romanťárnu vhodnou leda do puberty v rozpuku. ()

Jacinda

Sice jsem neviděla začátek, ale děj mě strhl od první vteřiny. Chvíli mi trvalo se zorientovat, ale brzo se ukazuje, že Kirsten umí skvěle hrát a Martin Sobotka úžasně dabovat. Klasické drama s dobrým koncem. ()

Boogeyman

Ze začátku to vypadalo jak obyčejná teenagerovská naivní slátanina, ale nakonec musím uznat, že to bylo dobrý! Přál jsem jim, ať jim to vyjde! Kirsten krásná! ()

Rosaviva odpad!

"Co by udělal Ježíš?" To nevim, ale co udělám já je jasný. Okamžitě to vypnu. Na mastný vlasy Kristen Dunst se koukat fakt nedá. ()

Sobis87

Šílená / Krásný ... Bohatá / Chudý ... Problémová / Nadějný ... Na dně se potácející / Zasněně k nebi vzhlížející ... Zamilovaná / Zamilovaný ... prostě další film o dvou zdánlivě nesourodých lidech, kteří se do sebe zamilují, společně zdolají všechny možné překážky (nepřející rodiče, ...) a těsně před titulky utvrdí svou lásku...nic originálního. Ještě že se tomuto projektu upsali Kirsten Dunst a Jay Hernandez, jejichž vzájemná chemie a herecký um drží film celkem vysoko nad průměrem a i ty nejpatetičtější repliky se dají skousnout, když se linou právě z jejich úst. Jen škoda toho citového vydírání působeného na divákovi prostřednictvím vypjatých scén, ze kterých se vytratily opravdové emoce a nahradila je křeč. Mimochodem práce kamery je velmi nadprůměrná. ()

Anderton

Šialená-krásny je príjemná, celkom netradičná teen romantika, ktorá snáď neurazí ani staršieho diváka, ktorý na ňu náhodou natrafí v televízii. Ako napríklad ja. Za krásnu tu paradoxne nie je Kirsten Dunst, ktorú vedia vizážisti namachliť aj krajšie, ale Jay Hernandez, ktorý o bohaté, trochu rozmaznané dievča prejaví záujem. Príjemný film, ktorého DC vzhľadom na pridaných 40 minút určite nechcem vidieť. ()

WANDRWALL

Film stál 13 melounků amerických a vydělal 21. Ještě že na sebe nalákal pozornost v zaostalejších státech, jinak by producent musel jezdit obyčejným autíčkem. ()

mat.ilda

Obsah tohoto snímku je k vidění nejméně ve sto verzích, někdy je klišé méně, někdy více...Tady jich bylo tak akorát, plus dávám hereckému obsazení hlavních rolí a postřeh navíc - Kirsten Dunst ošklivější než kdy předtím i potom, na druhou stranu jeden z jejích nejlepších výkonů. ()

ScarPoul

Veľmi krásny film, ktorý je takou sondou na dospievajúcu mládež. Kirsten Dunst bola akoby zrodená na takéto úlohy životných stroskotankíň, jej výstupy , jej zúfalstvo a jej slzy sú uveritelniahodné. Film má pomalé temto a sympatická dvojica medzi ktorými to naozaj iskrý vedie pomaly film do predu až ku koncu, ktorý je taký aký má byť a iný by som si ani nevedel predstaviť, vzhľadom na to že hlavné postavy veria vo svoju budúcnosť a vo svoje sny a vo svoje nočne mory v prípade Nikole. Koniec ma dojal . a strašne rád by som chcel vidieť predĺženú verziu lebo tam je určie dvakrát viac emócií a určite väčšie stotožnenie s hlavnými postavami a prostredým. Veľké bravo a potlesk za všetko aj za hudbu ktorá je nezávisla a absolútne pre mňa neznáma . Taký malý veľký film pre každého. ()

Caszidy

Krásná lovestory o obrácených rozdílech dvou různých světů a komunit. Chemie mezi Kirsten Dunst a Jay Hernandezem funguje dokonale a zvlášť "nestálost/šílenost/rozervanost/nešťastnost" Nicole je zachycena naprosto věrohodně, stejně jako chvíle štěstí, když jsou Carlos a Nicole spolu. V podstatě celý film pak stojí na výkonech obou hlavních protagonistů, jenž jsou, jak jsem již zmiňoval, nesmírně povedené a příjemné. ()

Terva

Ona je šílená / On je krásný. Jsou ideální pár.... Nicole ( Kirsten Dunst ) je problémové děvče z bohaté rodiny. Carlos ( Jay Hernandez ) je kluk z latinsko-amerického předměstí. Scénář : Matt Manfredi a Phil Hay. ()

corpsy

Typický príklad filmu o dvojici, z ktorej jedna by si zaslúžila nakopať, ale nakoniec pozná význam života a ten druhý konečne nájde šťastie a lásku. Napríklad. ()

Gereth

Další spálení v podobě csfd. Ničím nezajímavá teenagerovská romanťárna s x krát omletou kostrou příběhu. Popravdě jsem si ještě asi ve třetině snímku myslel, že to má být romantická komedie. Tam bych ty vršící se klišé ještě překousl. Ale drama? To opravdu ne. A přitom herci tak špatní nebyli. Až mi jich pro tento film přišlo škoda. ()

MartinNDL

Vždyť to znáte. Dva se do sebe zamilují, ale jejich vztah není snadný. Na mnohé překážky musejí vynaložit spoustu energie, nervů a odvahy. Ale jejich láska je silná a díky ní dokáží vše. Námět není nikterak originální, ale zpracování je skutečně zdařilé. Film nepůsobí kýčovitě, herci hrají velmi slušně a když se jedno s druhým takhle pěkně sejde, i americká romantická komedie o dvou odlišných lidech, kteří se do sebe zakoukají může být ve výsledku výborný film. ()

lekr

Rosamund Pilcher po americku. Tak trochu tuctový romantický film a tak trochu tuctová teenagerský komedie. Zkrátka nic nového pod Sluncem. Většinu filmu jsem se nudil, změnou pro mě bylo až docela zajímavé finále snímku. Za něj dávám tři... ()

Martin741

Tuctovy romanticky film, nijak a nicim vynimocny .... to este i Pretty Woman je vyssie, V USA to na seba ani nezarobilo, comu som rad len tak mimochodom. Tento film proste nemam rad, no : 32 % ()