Skupinka priateľov sa vydá na výlet do malého mestečka. Spočiatku je všetko v poriadku, až na čudné správanie miestnych a veľmi zaujímavé príbehy o miestnej legende, pri ktorej každému naskakuje husia koža. Lenže každá legenda sa zakladá na skutočnosti a ani táto nebude výnimkou. Mladú partiu preto čaká boj o vlastné životy. (DJ Rocco iNc)

J*A*S*M

Něco mezi Predátorem a Hatchet, akorát o strašně moc levelů horší než obě zmíněná dílka. Je mi celkem líto, jakej šílenej brak se z filmu vyklubal, protože povedenej horor s monstrem v hlavní roli už tu nebyl hodně dlouho. K smíchu od začátku do konce, bohužel. ()

BoredKid

Na toto musíš mať vyslovene rád monster horrory. Nie je to ten tip filmu "zlatko, pustíme si horror?". Ja asi jedine cením príšeru, pretože scenár a herci sa moc hodnotiť nedajú a na tom aj padá celý potenciál filmu pochovaný hlboko v bažinách.. Škoda. Bolo toho málo, ale malo to potenciál. Radšej menej ceckov a viac akcie pán režisér :) ()

Campbell

Takže o tomhle filmu jsem slyšel hodně dávno, tvůrci fušovalyže to bude pocta filmů s monstrama což se jim vydařilo tak napůl, oni totiž ty scény s monstrem byly takové mdlé a pomalé, navrch tomu nasadila korunu scény člověk vs. krokodýl která vypadala dost blbě. Scénář sice je tupej a 100x vyděnej. Ale i tak mohl být lepší. Třeba začátek mě poměrně slušně bavil ale po 50 minutě se to už utápělo a nevědělo kudy kam tak tam nasypali tolik zvratů že si to ani pořádně neuhlídaly. Béčko které sice nebylo nejhorší ale mohlo dopadnout taky daleko lépe. ()

Bloody13

Nebyla to až taková hrůza, jak jsem původně myslel. Já to prostředí hlubokých lesů a rozlehlých bažin prostě můžu, kor když do nich umístíte nějaký vraždící kombajn, v tomto případě muže mixnutého s krokodýlem. Ten se občas chytře schovává mezi stromy, hladově číhá na své oběti a snaží se skrz nějakou americkou buchtu zachovat svůj rod. Náznaky napětí se objevují hlavně do doby, než je nám ta slizská potvora odhalena, jelikož na rozdíl od podobně laděného Man-Thing (2005) strádá na rozpočtu. Klišé stíhá klišé, jednu zvláštnost si film ale neodpustil: většina černochů v hororovém žánru slouží k povinné likvidaci, zde se však karta obrací a je to právě on, kdo se monstru postaví tváří v tvář. ()

hladass

Ale jo, čekal jsem tenhle kus o mnoho horší... Prostředí močálů je vždy sympatické a pro horor jako stvořené, Sig Haig prakticky pokaždé potěší, vraždící bestie byla celkem fajn a hororová atmosféra sem tam taky vystrčila růžky... Naproti tomu scénář je neskutečně pitomý, herci opět jako retardi z ochotnického divadla a taky se tak chovají, prostě celý tenhle kus je stejně inteligentní jako skinhead v cikánské hospodě... Ale co bychom taky od béčka jako stehno mohli čekat, že... Nasraný nejsem, nadšený také ne... ()

• Príšeru vo filme stvárnil majster bojových umení Daniel Bernhardt, ktorý svoju postavu okomentoval slovami: ,,Väčšinu svojich filmových úloh som stvárnil ako akčný hrdina, podobne ako Jean-Claude Van Damme. Každý ma pozná z filmu Krvavý šport, Matrix Reloaded (2003) či zo seriálu Mortal Kombat (1998). No nikto ma nepozná aj z tej inej stránky, ako je vybíjanie mozgu z hlavy. Táto úloha netvora ma potešila, pretože s takýmto niečím som sa ešte nestretol a je to zaujímavá výzva, ako ukázať divákom, že aj akčný herci sú len herci a zvládnu čokoľvek." (DJ Rocco iNc)
  • Bolo viacero variant podoby príšery, tvorcovia sa nakoniec rozhodli, že bude zmutovaný krokodíl. (DJ Rocco iNc)