Celý příběh začíná čtyřiačtyřicátými narozeninami Eriky (Ivana Chýlková), která sice nedostane největší kytici, jakou si dovede představit, zato ale pěkné přáníčko od své bývalé švagrové (Zuzana Bydžovská), trapný vzkaz v rozhlasovém pořadu od bývalého manžela (Bob Klepl), krém na vrásky od homosexuálního kamaráda Richarda (Ondřej Sokol) a dárkový striptýz od své nevyzpytatelné matky (Zuzana Kronerová). Přáníčko si doma vystaví, při vzkazu se – ač sama sebe proklíná – dojatě rozpláče a dárkového striptéra jí okamžitě přebere Richard. Takhle vypadá úspěšný život Eriky Oskarové, hvězdy televizního pořadu “Před a po”. Přitom Erika má skoro všechno – vlastní pořad, vyhlášený kadeřnický salón, velký byt s terasou a svobodu, ale s každým přibývajícím rokem víc a víc touží po tom jediném, co nemá – a to je dítě. Erika tedy nastolí plán “Dítě” a pustí se do něj se stejnou vervou, se kterou budovala jak svůj podnik, tak své vlastní já. Jenže některé věci se nalinkovat nedají, například mladičký barman Adam (Vojta Kotek). (oficiálny text distribútora)

bari68

Film, ktorý za svojimi očakávaniami a recenziami trochu zaostal.Po komediálnej stránke, čo sa týka vtipov a pod. je film lacný a suchý.Tragika, ktorý sa s ňou miesi je na dobrej úrovni, dej nie je kŕčovitý, má spád a aj zaujímavé zvraty.Všetko okolo, resp. v sumári je to, ale ,, len ,, dobrý priemer. ()

Pyth

Mám rád české filmy, hodně jim odpouštím, ale tohle se opravdu nepovedlo. Hercké obsazení patří k tomu lepšímu co se dá v ČR vymyslet, ani příběh na papíře nevypadá zle... nicméně dohromady to moc dobře nehraje a neladí. Nedokážu popsat co všechno mi vadilo, ale dokoukal jsem jen kvůli přítelkyni (které se to naopak líbilo...). Časem třeba docením, momentálně podprůměr i v rámci české tvorby ()

NICOX

Osobně české filmy moc nevyhledávám. Dnes sem po nějakém po dlouhé době dobrovolně zatoužila... a... zase si dám na pár měsíců klid! Několik hezkých momentů bych našla (např. vysypávání popela), ale celkově na tom nebylo nic zvláštního, vtipné to taky moc nebylo (a ta dramatická linka to zabila úplně)... no příště to snad bude lepší. 45 % ()

Billie777

Původně to byli čtyři hvězdy, nakonec jich je pět. Usoudila jsem totiž, proč bych nemohla dát pět hvězd, když jsem tomu vlastně neměla co vytknout. Vkusné, vtipné, svižné. Výborní herci. Výborná Alice Nellis, která zachraňuje českou komedii. ()

klukluka

Nemám rád hlas Ivany Chýlkové a děsí mě její podoba s jejím mužem- Janem Krausem. To ale nejsou ty hlavní důvody, proč u mě tenhle film propadl. Vypočítávat se mi je nechce, na to je jich moc. Na místě Alice Nellis bych tenhle film nikdy nerealizoval. Kdyby si k sobě vzala solidního dramaturga, tak by ji tehdy snad dokázal usměrnit. Kdyby ale neplatí, takže jsem od mé oblíbené režisérky (z TOP 10 si ji po tomhle odtažitým, sterilním, ukvokaným blábolu odstraním) dostal bonusovej film k Sexu ve městě. A to vážně není poloha, která by jí, intelektuálce, měla slušet. Nezachrání to ani soundtrack čítající dvacet (?) chytrejch kapel. Naopak. Muzika šla s tím balastem do protivky, moc spokojenejch diváků si v tomhle případě nějak neumím představit. ()

Zagros

Totálně nevýrazným film, který vůbec není pro chlapy. Aspoň tak mi to přišlo. Už pár dnů po něm si z něj nepamatuji téměř nic. Jen protivné nevýrazné postavy a především jednu ženskou, která si začíná uvědomovat, že nejde úplně po správné cestě a má krizi středního věku. Je to pro mě zmatená vztahovka o všem a o ničem. Viz obsah tady, který je snad nejdelší, co jsem viděl. Už jen z jeho přečtení má blbý pocit, že vlastně nevím, o čem to bude. Rozhodně nedoporučuji, možná by se na to většina žen dívala jinak, ale chlapi ať se na to raději nedívají vůbec, je to ztráta času. Jen dodám, že filmy Alice Nellis se mi jinak docela líbí. Všechny její následující filmy byly lepší a pobavily mě. ()

Kovaja

Chýlková ukazuje že zraje jak víno!Sem chlap a myslím že tenhle počin sem v kině přežil bez úhony a můžu se přiznat že se mi to opravdu líbilo.Bydžovská stojí taktéž za pochvalu!!! ()

Hanys_

O tom, že ze samoty by Vám mohlo opravdu i jebnout, a proto je nejlepší pokusit se o dítě s teplým přítelem a do postele si nakvartýrovat Kotka. Perfect Days sice nenabízejí nic originálního, ale v hlavních rolích mají výbornou Chýlkovou ( ve svém věku celkem hot) a Sokola a i přes všechna klišé se na tuhle novinku Alice Nellis příjemně kouká. A k tomu product placementu - asi bych se měl nad sebou zamyslet, protože kromě vodky Absolut jsem si tam skoro ničeho nevšim...6/10 ()

Pttak

Když jsem viděl první trailer, tak jsem si říkal, že by dvojice Kotek a Chýlková mohla být dost vtipná, ale ve finále to prostě nějak nefungovalo. Na druhou stranu jsem čekal, že to nebude žádný trhák a že tam bude jenom pramálo srandovních scén. ()

Roman Albach

Ani výborné herecké výkony nemusí bezpodmínečně znamenat výborný film. Každý z herců se své postavy zhostil perfectně, nicméně příběh jako takový mě příliš nezaujal, přestože nebyl chudý na zvraty a překvapení, něco tomu chybělo. Snad se to povede příště. ()

tereza_p

LFŠ 2012: Film, který vidíte jednou a dost. A když ani jednou, tak se taky prd stane. Divák se párkrát možná pousměje, ale to je tak všechno, jinak je to strašně prázdný pokus vykreslit určitou krizi v životě hlavní postavy Eriky. ()

reditelka

Překvapuje mě poměrně slabé hodnocení. Byla to po dlouhé době opravdu zábavná česká komedie. Občasný trapný humor nebo hláška se dá odpustit. Spíše mi docela vadil okatý product placement. Možná je to tím, že jsem od filmu moc nečekala, ale o to víc jsem se pobavila. Ivana Chýlková byla skvělá. ()

Kanca

Skvělé herecké obsazení v čele s Chýlkovou, Kotkem a Sokolem, typicky český humor, který nebyl trapný a mé oblíbené prostory La Fabriky....Tudíž podle mého na české poměry velmi vydařený filmový kousek pro ženy o ženách! 80% ()