Školák Prateek (Armaan Verma) nepovažuje svého otce za hrdinu, spíš se za něj stydí. Požádá ho, aby vytvořil počítačovou hru, ve které vždy zvítězí padouch. Otci (Shahrukh Khan) se to sice nelíbí, ale pro svého syna by udělal vše. Navrhne tedy, aby příští hra, kterou společnost, v níž pracuje, vyvíjí, zvolila za neporazitelnou postavu hlavního záporáka. Jeho návrh je přijat a na předváděčce sklidí hra úspěch. Ra.One (Arjun Rampal) ale dokáže překročit hranice hry a dostat se do reálného světa. Chce vyzvat k souboji na život a na smrt Prateeka, prvního hráče, který s ním bojoval. Chlapcův otec ale ukáže, že pro záchranu svého syna je ochotný udělat cokoliv. (rikitiki)

jajsemja

Ze začátku to byla docela zábava, pak ale došel alkohol a začaly 2 hodiny nudy. Zaujalo mě na tomto filmu hned několik věcí. 1) Varování, že kouření škodí zdraví na začátku filmu a několik narážek na škodlivost kouření v průběhu filmu. 2) Jak si indové dělají prdel s číňanů, že všichni vypadají jako bruce lee. 3) Jak se pod takový film vůbec někdo dobrovolně může podepsat. 2 hvězdy to ode mě dostalo jen proto, že je to na indickou produkci docela povedené ()

newmant

Na indický film jsem překvapen. Je jak rozjíždějící se vlak, jenž si dává ve velké rychlosti pár zastávek . Je zde vidět velká práce , kterou jsem zde našel v podobě spousty pěkných a líbivých filmových triků, až na slabší začátek a trochu více zpěvu pěkná podívaná, jenž mě bavila .Když to vše zprůměruji dostanu 3,5 . ()

Matli

Indie překvapila. Až na pár hloupejch momentů a občasnýho klišé, je to parádní jízda. Film je nadupaný vším možný. Snad krom hororu a porna se tu objevili všechny žánry ze světa filmu co znám. Doporučuju všem co mají rádi speciální efekty a hlavně chválím zvuk 5.1, tím se to tam jen hemží. 81% Jsem jedinej komu přišlo, že parodujou filmy Terminátor 2, Nebezpečná rychlost 1 a Superman? :-) ()

Gaja Gamini

Některé části filmu jsem si nesmírně užila a nad některými kroutila hlavou. Líbil se mi koncept superhrdiny, který se vymyká stereotypu (obyčejný zakřiknutý chlapec získá nadpřirozené schopnosti a pak se do konce filmu honí se zloduchem, aby pak vyhrál). G.One se ani moc nesnažil zničit Ra.One jako spíše chránit Shekarovu rodinu. Chlapec ve filmu byl příjemn překvapení, ale Kareena mne naštvala - tím, jak je skvělá a spokojí se s hraním takovýchle malých rolí, které jí nic nepřinesou. Jenže spíš než kritický věhlas očividně touží po komerčním úspěchu.... SRK je jako obvykle (čti "naprosto skvělý ať už skáče po autech nebo se rukama láduje makaróny). Z Arjuna mi běhal mráz po zádech! Některé bojové scény byly zbytečně dlouhé, ale rozhodně vypadaly skvěle. Částečně se Ra.One tváří jako film pro děti, ale některé části jsou zase velmi dospělé. Tahle nevyrovnanost hodně kazí celkový dojem. Chtěli vytvořit působivého hrdinu, ale stvořili spíš působivého padoucha. ()

bararich8

Další "výborné" made in India dílko pro odreagování a pro zasmání (tohle nikde jinde neuvidíte). Nicméně na kvality, pokud se o nějakých dá mluvit, svého staršího bratříčka Enthiran to nedosahuje. Příště bych ještě prosil o prodloužení stopáže, pořád toho nemám dost ;) ()

Euchrid

Z prvního seznámení s bollywoodem teda o moc chytřejší nejsem. Během těch 150 minut, které až na začátek utekly slušně, jsem změnil názor na film asi 10x a pořád si tím jak moc se mi líbíl vlastně nejsem jistý. Zvlášť tak první hoďka je docela těžké sousto, protože scénarista evidentně neumí rozlišit co je vtipné a co trapné a tak nezbývá než na to zírat s otevřenou hubou. Ale pak se trochu zklidní a začne to být docela přijemná nadsázka a člověk si to vlastně i užije, k čemuž mu dopomáhej i kvalitnější akčnější scény. A to celé semtam proložené nějakým šileným estrádním čislem indického popu..stand by me vede. Prostě zajímavá zkušenost. ()

Nufa

Škoda, že se tvůrci snažili evidentně slepit všechny žánry do jednoho filmu. On ten slepenec sice někdy je i sledovatelný, ale přijde mi to jako na houpačce. Jednou se vám film líbí, najednou se ale všechno změní a je až na hranici koukatelnosti, pak zase parádní a po chvíli zase ne. Přitom stačilo vystříhat pár scén, které navíc s příběhem ani nesouvisely a film by vypadal úplně jinak. K čemu nemám naopak výhrady, jsou efekty. Na indické poměry mi přišly na hodně dobré úrovni. Navíc v kontrastu s dobrou hudbou mi alespoň částečně vylepšily celkový dojem z filmu. ()

Vykuk

Hodně velké překvapení pro mě, tenhle kousek. Solidní úlet, nečekal bych, že se u indického scifi budu takhle bavit. Dokonce i ta zpívající část byla tak nějak fajn. Hlavní hrdinové zábavní, efekty povedené víc než dost, je to jeden z těch filmů, kdy ve mě po skončení zůstal příjemný pocit a i přes pár trapáren pozitivní myšlení, prostě spokojenost. Takhle nějak si představuju akční scifi komedii:) ()

Fosgo

Bollywoodská sci-fi šaráda plná nápodob z klasické hollywoodské produkce - od gest až po přímé odkazy k některým filmům - s rozjuchaným Shahrukh Khanem a dosti chladnou Kareenou Kapoor v hlavních rolích. Klasický masala film - nezbytné tanečky a písně rázu spíše průměrného, děj bláznivý až parodicko humorný, akční scény tu a tam povedené… Ale přiznám se, že jsem se bavil výborně a občas propadl záchvatu smíchu. ()

ElPajo

Moje první setkání s indickou kinematografií. Musím přiznat že film, co v sobě kombinuje akci, komedii, romantiku, sci-fi, muzikál a protikuřáckou kampaň zkrátka nemůže bejt špatnej a tudíž jenom za tenhle naprosto epickej mix dávam hodnocení, jaký jsem dal. Jen je třeba vzít v potaz jednu skutečnost - objektivní délka: 156 minut, subjektivní délka: 10 hodin. ()

BaseDallas

Ale hej, je to fajn oddychovka, s typickými trápnosťami, muzikálnymi vsuvkami a všetkým tým Bolywood balastom, no zábavné to bolo. Dokonca sa mi páčila aj tá Akonova Chammak Challo "hitovka" :) Robot ale o čosi lepší. 3,5 ()

Stupet

Jsem zvědavá, jestli někdy najdu film, ve kterém by hrál Shahrukh Khan a já u něho nebrečela :-D Prostě zase klasika. Nasmála jsem se, ale i si pořvala. Po prvním shlédnutí mi ale přišel snímek docela slabý. Po druhé jsem tomu ale už přišla na chuť. Shahruhk je jako G.One prostě k sežrání. ()

coulismoulis

Byl to pokus, ktery vysel tak napul a silnejsi je (neprekvapive) v mezilidske interakci nez v animaci pocitacove hry a logiky herniho sveta (radsi nezabrusovat). Ale zas je to takovy ojedinely zjev, ze se na nej stejne clovek musi podivat. ()

OlinO

Super. Balvil jsem se u toho tak jako u Indického filmu Robot (Enthiran) nebo Action Replayy. I když přiběh je dá se říct stejný. Looser,který má krásnou ženu se promění v superhrdinu. (ve filmu Robot, byl ještě škaredější hrdina,kterej měl ještě hezčí manželku, však se Robot-man oběví aji v tomto filmu) sou tu i podobné scény jako ve filmu Robot,třeba chůze po boční straně vlaku atd... Ale celkově je to super sci-fi komedie a muzikál v jednom s perfektnímy efekty, takže pro mě bomba. ()

danny79

Dival jsem se jen asi na 20 minut. Pro me ztrata casu, pro deti to ale muze byt zabavne - je to akcni, komedialni (mne to prislo prihlouple, ale deti by to bavit mohlo) fantazy a moderni a po efektove strance slusne. Hlavne tedy asi pro indicke deti, nebot ani zde si indove nedokazali odpusit jejich 5minutove hudebni vsuvky. Pro dospelaka rozhodne ne, pro deti to muzou byt prijemne stravene 2 hodky. ()