„Já osobně nejsem na Konfederaci pyšný. Vyhýbej se válkám, které nevyhraješ a nezvedej vlajku za hloupost zvanou otroctví," přiznává se Frank Underwood divákům, nikoliv slavnostnímu shromáždění na počest jedné z velkých bitev občanské války, kde zahynul i jeho prapradědeček. Aby se Frank mohl dostat blíž k Tuskovi, začne opatrně vyjednávat s čínským podnikatelem Xanderem Fengem, který je napojený na čínskou vládu i na Tuska. Frank se rozhodne, že jeho spolupráci s Raymondem přetrhne: „Když se muž jako Raymond Tusk zapojí do diplomacie, nejde mu o Nobelovu cenu za mír. Je oportunista, stejně jako já. Možná dokážu uvolnit prezidenta z jeho spárů..." Claire mezitím musí čelit následkům svého televizního odhalení a společně s první dámou Tricií Walkerovou plánují kampaň na pomoc ženám, které se ocitly v podobné situaci. První dáma netuší, že si právě podala ruku s ďáblem. Hacker, který kontaktoval Lucase, se ho snaží varovat, ale Lucas není schopen rozpoznat jeho varovná znamení. (Česká televize)

Kaka

Neustálé přetlačování s miliardáři z USA, Číny a k tomu trocha kybernetiky. Dokázal bych si představit výživnější epizodu uprostřed druhé série, ale pořád sakra vysokou kvalitu to nekazí. ()

drkaldj

Že by další nové postavy? Mám takové tušení že jich pár přibyde. Frankovi se sice začíná dařit, ale z velké výšky je velký pád, taky ale spousta šancí se před pádem chytit a jsem zvědavý na čtyřlístek v podobě prezident-Tusk-Frank-Čína. Lucas to nebude mít lehké. ()