„Dvě hodiny a sedmnáct minut. Normálně mi k přesvědčení Blythea bohatě stačí trpělivost a čas, ale teď nemám ani jedno. Tik-ťak..." odbíjí Frankovi drahocenný čas před hlasováním o důležitém zákonu, který má posílit a upevnit jeho pozici. Ale mezitím uprostřed rozhovoru s Blythem otevře sekretářka obálku s bílým práškem. Všichni jsou uzavřeni v kancelářích a je vyhlášena karanténa. Než se po několika hodinách zjistí, že šlo o směs pudru a mouky proběhne mezi Frankam a Blythem zvláštní rozhovor plný nečekaných zvratů. Co je skutečné soucítění a co jen odporná manipulace? To i Frank nechává na divácích. A z uzavřené kanceláře sleduje bez dechu na CNN rozhovor v přímém přenosu, ve kterém se Claire přiznává, že byla znásilněna. (Česká televize)

IndominusRex

Většinu času se ocitáme jen v jedné zavřené kanceláři, jelikož probíhá karanténa a pak uprostřed dlouhého rozhovoru pro CNN, který má skvělé vyústění, což nám vynahradí to pomalejší tempo, které občas spadá až k nudě. ()

drkaldj

Konečně jeden komornější díl (stejně jako osmý díl z první série), se odehrává především na jednom místě. V tomhle případě jsou ovšem důležitá dvě místa. Přiznání Claire mi potvrdilo co jsem si myslel. Naprosto bezchybný díl. ()

Kaka

Brilantní práce scénáristy, který parádně skládá dialogové pasáže za pomalého, ale naprosto plynulého tempa a komorní atmosféry. Interview s pani Underwood je mistrovská záležitost. ()