Nočný incident

• Česko Noční incident (viac)

George, Max a Ricky mají rockovou kapelu. Zkouší, sem tam mají koncert a doufají, že si jich někdo všimne a oni dostanou svou šanci. Jenomže účty se samy nezaplatí. A tak pracují v kuchyni uzavřené psychiatrické léčebny, kde se léčí nebezpeční šílenci. Platí je slušně a je to úplně bezpečné... s pacienty vůbec nepřijdou do kontaktu. Jednou ale během děsivého hromobití těsně před večeří vypadne celý bezpečnostní systém, dveře cel se otevřou a šílenci začnou bloumat chodbami. Pomoc by měla dorazit velmi rychle. Bude to trvat jenom chvilku, takže musí trpělivě čekat... a zůstat naživu. (oficiálny text distribútora)

zolo23

V momente keď vypadla elektrina, povedal som si "paráda a zase hovno uvidím". Našťastie baterky boli po ruke a každá brutus scéna bola dostatočne osvetlená. Keby nebola prvá polovica filmu toľko nudná (fakt niekoľko zbytočných scén) a celý film by bol postavený na hru mačiek s myšami asi by som jednu hviezdu prihodil. Tak to mi to vychádza na priemer. ()

slunicko2

Zklamání. 1)  Uzavřená psychiatrická léčebna působí spíš jako vězení pro nejtěžší zločince než jako léčebný ústav. Ani není moc uzavřená, jak se posléze ukáže. Inu, málo stráží a nedostatečné zajištění objektu má své důsledky._____ 2)  Když ovšem tyto nesmysly přehlédneme, dostaneme docela příjemný thriller, přinejmenším prvních 40 minut. Pak to jde silně do kopru._____ 3)  Alespoň, že tu byli 35letý Rupert Evans (šéf kuchyně George) a 36letý Angličan Kenny Doughty (rejpal Max s knírem). ()

Corpsegrinder

Super nářez. Přesně takhle má vypadat horor z blázince kde jediný zlo představujou magoři a žádná cesta ven. Blázni tam pobíhaj fakt jak šílený a dělaj různý prasárny, atmosféra je dusná v každý scéně a já se nenudil ani minutu protože se stále něco děje. Objeví se i pár nechutnejch gore efektů. Velmi dobrej film kterej je zde tradičně podhodnocen. ()

FIBO

Asylum Blackout příjemně překvapil i přes to, že nepřekračuje očekávaný průměr, ale zároveň nic zásadního nezkazí. Narozdíl od Grave Encounters jsem si z toho odnesl ten zážitek, že se mi film líbil a dokázal skončit tak, aniž by mě nerozčílil totálníma nesmyslama (i přesto se nějaké najdou, ale čert to vem...). Hutná atmosféra a nenudící vývoj podbarvuje slušná hudba od Christophe Chassola. ()

Omnibus

Šichta se nám povleče, než se kuchař upeče.“ Neuvěřitelně hnusná a depresivní budova psychiatrického ústavu. Ještě větší hrůza, než plzeňské kašny architeletekta Císlera, a to už je co říct! Tu budovu vídat denně, třeba jen z okna bytu, do měsíce je ze mě pacient a ve své cele štěkám na lustr. Kromě budovy s funkcionalistickou suicidální fasádou budily hrůzu též vykachlíkované interiéry, 100% uvěřitelnost příběhu a čtyři muzikální kuchtíci, s hereckými výkony jak z východoněmeckého porna 80. let. Hororové atmosféře prospělo i to, že producenti chtěli šetřit a tak, místo najímání komparzu pro role pacientů, prostě jen nechali v ústavu otevřít všechny cely. Taky na lécích se dost ušetřilo, během dvou dnů nonstop natáčení nikdo z bláznů nedostal ani lentilku, natož své prášky. Marně slintali a klepali na VÝDEJNÍ OKÉNKO: [][] Co je dnes k obědu? 1) Předkrm – rozmatlaný po skle. 2) Polévka – ze záhadné hlavy. 3) Hlavní chod – rybí kuchařovy prsty. Příloha - americké bramborové předloktí. [][] Připraví vychrtlý pacient, ozbrojený škrabkou na brambory a pletoucí si svázaného George s bramborou. Brrr. Richard Brake jako magor roku potěšil, výpadek proudu též. Bohužel, kvůli nastalé tmě byl kameraman v prdeli a my diváci s ním. Třikrát bliknu baterkou, na bezhlavé tělo ošetřovatele. ()

• Dva lidé na premiéře filmu na Toronto International Film Festival omdleli. (Cheeker)
  • S. Craig Zahler napsal scénář už v roce 1995. (Cheeker)
  • Do role George byl obsazen Josh Dallas, který mohl začít natáčet už v listopadu 2010. Bohužel produkce musela termín začátku natáčení posunout na leden 2011, kdy už se Dallas kvůli pracovnímu vytížení nemohl zúčastnit a nahradil ho Rupert Evans. (Cheeker)