R.I.P.D. - URNA: Útvar rozhodne neživých agentov

• Slovensko R.I.P.D.: Útvar Rozhodne Neživých Agentov (viac)

Nick Walker (Ryan Reynolds) bol elitným detektívom, ktorý to schytal behom jednej akcie a v odchode na večnosť mu nezabránila ani nepriestrelná vesta. Namiesto Zubatej na neho ale čaká mimoriadne strohá policajná dôstojníčka (Mary-Louise Parker), ktorá mu ako bývalému skvelému policajtovi ponúkne prácu v R.I.P.D. Útvare rozhodne neživých agentov. V jeho radách sa vráti na Zem a bude ju čistiť od zloduchov, ktorí už dávno patria na onen svet, ale zubami nechtami sa definitívne bránia. Ako zelenáč je Nick pridelený k ostrieľanému šerifovi Royovi Pulsipherovi (Jeff Bridges), ktorý ho začne zoznamovať s chodom tejto originálnej policajnej jednotky. Dozvie sa napríklad, že pre pobyt na Zemi má každý mŕtvy policajt zmenenú identitu (Nickovi bola pridelená dokonalá vizáž čínskeho dôchodcu), aby náhodou nenarazil na vlastných pozostalých, a že mŕtvi zloduchovia môžu niekedy byť až nečakane živý a nebezpečný. Nick sa v pomerne morbídnom prostredí bude musieť veľmi rýchlo zorientovať, pretože celý tím stojí tvárou v tvár najväčšej bezpečnostnej kríze vo svojich dejinách. Mŕtvi stoja len krôčik od ovládnutia sveta živých a jediný, kto im to môže prekaziť, je práve R.I.P.D. (TV Markíza)

goodjan

Jeff Bridges nemá chybu i dabující Štepnička se dá poslouchat.Podobné sci-fi,jak MIB z lepšímy efekty.Zvukové efekty vám provybrují místnosti v bytě,tak alespoň něco.Skvělá podívaná o ničem,ale herecké obsazení to vyvažuje. ()

Iveta47

Suprová komédia výborna na deň,keď si chce človek oddýchnúť a vyčistiť hlavu a hlavne nezaťažovať sa nejakým zložitým dejom.Skutočne to pripomína film Muži v čiernom,ale ja som mala dojem,že v tom vidím aj film Demolition Man a nejaké náznaky Ducha,ale možno to bola len moja predstavivosť,ale inak fajn zábava.4* ()

Gmisiycs

Je mi líto, ale po dlouhé době (konečně?) nesouhlasím s Tom Hardy, zato souhlasím s Verbal. PS: Verbale, gratuluji k výstižnému a přesto téměř kultivovanému projevu, jež neztrácí nic ze své klasické břitkosti. ()

Bednobuch

Pěkné. Místama to připomíná muže v černém. Ale jsou tam jiné vtipy a jiné vychytávky. A ukecaný Jeff Bridges je fakt na zabití. Nicméně mohu doporučit, je to nenáročné, komediální a zajímavé. ()

HectorHagman

Vezměte hoci jakou píčovinu za scénář ale pokud tam narvete Jeffa Bridgese tak ikdyž na něj hodíte voblek Colonela z Kentucky bude to nehorázná prdel;-) ()

bibinko

Schwentke se vloni sešel s produkčním týmem a pozval je do matičky Reichu na Oktoberfest, že tedy zkusí spolu vymyslet, jak by to uvařili s tím novým filmem. Dali si po 10 kousků, naplácali pár krojovaných Němek a hned bylo vše na papíře. To co nám předhodili je pořádne peklo na talíři a zbyla po něm dosti výrazná nauzea. Je to jen pár dnů, co jsem film viděl, ale marně se snažím vybavit si alespon něco. Vlastně jo - "Kde je můj klobouk?" Nebýt tam mého oblíbeného Kneppra (je mi líto, že se nechal ukecat na takový blud), tak by to bylo snad za 2*. Doufám jen, že se navrátím jako eskymák... ()

Thomrius

Super film, skvěle jsem se bavil. Pár dobrých vtipných hlášek, pěkné efekty a celkově zajímavý scénář. Všem vřele doporučuji ()

ElSombrero

verbal docela s tebou souhlasím.Avšak zde nešlo o nějaký dokument-šlo o film.Toto byl nabušený film samými střelami,výbuchy...Docela se povedla kamera takže uělím 3* ()

Tomrou

Velmi slabé. Musím říct, že jsem čekal větší nářez za tak přemrštěný rozpočet. Jestli jsem se tak dvakrát zasmál, je to moc. Prostě ptákovina a výtah, který proletí střechou mrakodrapu? Není co dodat. [35%] ()

Regig

Opravdu super humorný pohled na smrt. Z těch gagů a hlášek nelze udržet kamennou tvář a pokud ano, tak ten bonbónek na konec dostane každého. Já si skoro smíchy ucvrk. :-) ()

gambler3

Neviem čo proti tomuto filmu máte. Veď je to fakt podarené. Ten humor , práca s kamerou sa mi páčila. Je tu konečne niečo nové a všetci tomu dáte rýchlu popravu. Prisamverku , že pobehnem za Robertom Schwentkom a mu poviem nech spraví 2. časť. Tento film je fakt nedocenený. verbal fakt píše o tom dobre . Ta na mužoch v čarnom dace 4 hviezdičky a na toto ani 3 posrané hviezdičky nedace. No nehnevajce še ale. Hudba , Humor, Kamera , Herci , Dej a príbeh mi sadli. Tak sa prebuďte . ()

pekos

Vtipné, akčné, jedným slovom, skvelá oddychovka pre fanúšikov sci-fi alebo fantasy. V tomto prípade vôbec nevadí, že film vykráda Mužov v čiernom alebo kopíruje film 2012. Skvelý Jeff Bridges a jeho cowboyská angličtina, ohlušujúce zvukové efekty a na slušnej úrovni spracované trikové zábery spravili z tohto bláznivého filmu veľmi slušnú zábavu, opakovateľne pozerateľnú. A na hodnotenia škarohlídov sa vykašlite a užívajte si to. ()

Hansk75

Začalo to docela dobře a říkal jsem si, že by si film zasloužil i vyšší hodnocení, ale po chvilce se to zhorší asi o osmdesát procent. Njn. Muži v černém jsou jen jedni. ()

Co chystá režisér Notting Hillu?

Co chystá režisér Notting Hillu?

28.10.2015

Roger Michell se v posledních letech blýsknul třeba Venuší nebo Hezkým vstáváním, jeho nejznámějším filmem ale navždy bude Notting Hill. Komedie s drobným sociálním přesahem je nevyčerpatelným… (viac)

Nebezpeční stařešinové znovu v akci

Nebezpeční stařešinové znovu v akci

21.02.2012

Willis hledá režiséry pro Past 5 a Red 2

Willis hledá režiséry pro Past 5 a Red 2

02.09.2011

V obou případech je fakticky rozhodnuto, že pokračování bude. Nebráníme se. S Die Hard 5 to studio 20th Century Fox myslí smrtelně vážně a Bruce taky, protože se aktivně zúčastňoval na výběru… (viac)

Kevin Bacon opět zlotřilý

Kevin Bacon opět zlotřilý

01.08.2011

Několik let se pohyboval „mimo výsluní“, ale jako hlavní lotr v X-Men: První třídě zazářil (doslova) a tak ve světle áčkových reflektorů chvíli zůstane. Zahraje si totiž padoucha v nadpřirozené akční… (viac)