Dotyk

Dráma / Mysteriózny / Sci-Fi
USA, (2012–2013), 19 h 4 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvorcovia:

Tim Kring

Kiefer Sutherland, Gugu Mbatha-Raw, Danny Glover, Titus Welliver, David Mazouz, Elijah Nelson, Mark Ivanir, Amy Sloan, Jude Ciccolella, Dahlia Salem (viac)

Seriál sleduje příběh otce, který při 11. září ztratí ženu a musí se sám starat o svého autistického syna, který nejen že za celý svůj život nepromluvil, ale také nesnese od nikoho jakýkoliv dotek. Jednoho dne jeho otec zjistí, že čísla, která syn neustále píše, v sobě mají skrytý význam a dokonce mohou předpovědět budoucnost. (Pongin)

s.u.g.e.r.

Seriál s nevšedním, zajímavým a originálním námětem. Již po shlédnutí prvního dílu lze říci, že se bude jednat o nadprůměr. Kiefer je opet sympatak (taky jak jinak) a Danny Glover...pro me prijemne prekvapeni, pac jsem ho uz dlouho nikde nevidel. Otázkou je návaznost jednotlivých dílů, protože tento seriál má rozhodně potenciál se vyvíjet. ()

Freakyy

Něco podobnýho bylo motivem filmu Knowing... předpovídání budoucnosti z čísel, tak je fakt dobře že se toto kolem toho tématu bude taky točit. Už jenom to že je to od tvůrců Heroes napovídá že to bude za něco stát. A podle mě to bude ještě lepší, ...první díl a už vím že to budu sledovat až do konce. ()

Piettro666

Po pilotu jsem nemohl usnout,plný dojmu,že se konečně budu moct věnovat novému seriálu. Po druhém dílu se trochu bojím,aby to nezapadlo do kolejí,kdy se na úvod představené postavy setkají na konci epizody a budou s toho na měkko. Zatím to svůj potenciál zdaleka nenaplňuje,takže pokud se vše povede jak má čeká nás opravdu zajímavá podívaná... přesto po prvních dvou dílech musím dát ***** ()

majorW

Po 3. dile: 73% - Je to dobre, ale uz ted vim, jak to skonci. Skoda. Do Heroes to ma dost daleko. U serialu tohoto typu bych cekal postupny rozvijejici se dej. Bohuzel. Opet je to ve stylu: Tak co si dneska uvarime... EDIT druha serie prinesla to, co jsem cekal. Konec blbosti a nastup deje. Sice prekombinovaneho, ale aspon neco. ()

tomik1976

Nádhera!Jedním slovem nádhera a v hlavní roli můj oblíbenec Jack Bauer(pardon K.Sutherland).Ikdyž bych ho znovu viděl jako agenta,tak v této roli starostlivého otce se mi moc líbí.Na začátku je zde vždy spousta příběhů z celého světa,které se po střípcích skládají dohromady,aby na konci vytvořili něco,co snad každého určitě dojme.Tak krásné příběhy plné lidských citů,které jsou v každém z nás,jsem už dlouho neviděl.Lidský osud je ošemetná věc,každý má od narození nějakou cestu osudu,po které se vydá,ale záleží na každém z nás,jakým způsobem tu cestu podnikne.Jen ať se točí takové skvosty,ať aspoň vidíme,za co stojí žít. ()

DJ Laky

Serial Touch neni tak špatnej. Celkově se mi tento serial hodně líbí. Kiefer Sutherland to hraje na výbornou a vztah otce se synem je taky dobře zahraný. Posledních šest dílu z první řády bylo hodně napínavejch. Dávám zatim za první řadu 90%. ()

arlandria

Brilantní a nápaditý seriál s výborným příběhem, skvělými herci, vynikající režií a velkou radost mi také dělá propletenost jednotlivých příběhů lidí z celého světa. Chytlo mě to sice až tak kolem 4. dílu, ale určitě jedna z nejlepších seriálových novinek letošního roku. ()

RADX1

Po první sérii zatím v pohodě a seriál se mi líbí. Každý díl se snaží něco přidat k hlavnímu ději filmu, nicméně čím dál více mám obavy, že se toto dílo strhne jen ke komerční stránce kdy se bude protahovat jak jen to jde. Což udělá to, že ony náhody začnou být nudné a nic extra silného co by drželo tento seriál po hromadě tu zatím moc není. Tedy krom hlavní zápletky, ale právě ta v závěrečném dílu nedoznala ani jediného škobrtnutí k rozuzlení. Především od závěrečného dílu první série jsem očekával více. No uvidíme co nabídne druhá série. ()

madline24

SPOILER. Hodně těžké hodnocení. Seriál se mi opravdu líbil - zpracováním, nápadem... ale od 4 hvězd mě odrazuje několik věcí. Zaprvé někdy až nesmyslný scénář ("nucené" spojování příběhů, jen aby tam bylo co napsat a aspoň trochu to dávalo smysl) a pak mi neskutečně vadila postava Jakea. A často jsem se jen soustředila na to, že jsem v duchu litovala jeho otce za někdy až svatou trpělivost (i mě ten kluk hrozně někdy lezl na nervy, a to jsem v klidu doma u televize :), bez ohledu na to, jak geniální nebo postižený Jake byl. Na druhou stranu pár dílů bylo opravdu velmi vydařených a propojení lidských příběhů přirozené. Myslím, že "Atlas mraků" by se tady měl co učit (připomínka hlavně ke knižní předloze). ()

radek.896

První díl nasadil velkou laťku. Hodně se mi líbil i tím, že mi připomínal film Atlas mraků. Jestli budou příběhy navzaovat i v ostatních dílech, tak se mám na co těšit. Pokud budou nové kromě kluka od Kiefera, tak jsem zvědavý, jestli dosáhnou stejně kvalitní úrovně jako v prvním dílu...Pilotní díl hodnotím jasně za 5*, protože: byl dost napínavý, děj se netáhl a byli v něm zvraty, příběhy byli skutečně propracované, Kiefer Sutherland jako herec opět nezklamal I když o něm vím, že má nebo měl problémy s alkoholem, tak je to pořád výborný herec. ()

Aenstus

Postupem času lehce ztrácí "akčnost", která diváka vtahuje do velmi poutavého děje odstartovaného úžasným pilotním dílem. Ale netřeba zoufat. Ze začátku jsem se spíše bál Keiferova hereckého výkonu, ale po první sérii mě předsudky opustili. 4* oprávněně. ()

stuj

Pohádka pro dospělé. Prvních 5 dílů bylo tématicky na jedno brdo - synek napíše do sešitku nějaké číslo a jednotlivé příběhy kdekoli na planetě se točí okolo tohoto numera. Tatínek kloučka se snaží vysledovat, co tím číslem synek myslí a kam ho tím navádí. Ví, že hádanku musí sledovat, protože tím zachrání něčí osud. Mno a nakonec ho samozřejmě zachrání. Díly byly tedy docela jednotvárné, proto jsem se seriálkem sekl. ()

Monkey_Bear

Zkusila jsem první dva díly a... nelíbilo se mi to. Nedává mi to smysl a dle mě to ani žádný nemá. Žádná z postav v obou dílech mi nebyla nijak extra sympatická, nejméně je mi sympatický Jake, který nemluví, jen blbě čučí, nenavazuje ani oční kontakt a děj se vůle vesmíru, aby na něj někdo sáhl, pořád dokola píše nějaká čísla, která mu sděluje vesmír nebo si je jednoduše cucá z prstu, těžko říct.. Každopádně kdo chce najít souvislosti mezi nesouvisejícími věcmi, tak je pomocí čísel vždycky nakonec nějak dá dokupy. Nuda. ()

Kesinka

Velmi zajímavá myšlenka i zpracování. Kiefer Sutherland předvádí uvěřitelný výkon a David Mazouz také, což je na v současnosti 13-letého chlapce úžasné. Celkově hodnotím velmi kladně i kvůli originalitě, neboť mezi současnými sitcomy se značně vyjímá. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Věříš na osud?" David Mazouz nemluví, jen blbě kouká, nenavazuje ani oční kontakt a děj se vůle vesmíru, aby na něj někdo sáhl! Pořád dokola píše nějaká čísla, která mu údajně sděluje vesmír. Tatínek Kiefer Sutherland se pak snaží vysledovat, co tím číslem synek myslí a kam ho tím navádí. Ví, že hádanku musí sledovat, protože tím zachrání něčí osud. Mno a nakonec ho pochopitelně zachrání. Zpracováním a nápadem, který seriál v první epizodě ukázal, se mi seriál opravdu líbil. Poté s nápadem odmítl dělat cokoliv zajímavého a místo toho donekonečna testoval naši trpělivost banálními příběhy a nerealistickými zvraty. Kiefer Sutherland jako herec opět nezklamal, tak především za něj 3*. - 60%. ()

Stihne Jack Bauer celý den za 12 hodin?

Stihne Jack Bauer celý den za 12 hodin?

15.05.2013

Zní to jako velký návrat. Akčně-špionážní seriál 24 hodin, pracující s konceptem „reálného času", vydržel na obrazovkách úctyhodných osm sezón a jeho poslední část měla premiéru přesně před třemi… (viac)

Filmový Jack Bauer ještě drsnější?

Filmový Jack Bauer ještě drsnější?

30.01.2012

Kiefer Sutherland se minulý týden úspěšně vrátil na televizní obrazovky v pilotu Touch, mysteriózního dramatu, ve kterém hraje otce chlapce se schopnosti předpovídat budoucnost. Přesto se podle… (viac)