Šéfka

(relácia)
Reality-TV / Súťažný
Slovensko, 2011, 45 min

Boj o atraktívny plat sa začína! Koho Nora vyhodí so slovami „U mňa si skončil“ hneď ako prvého? Česi verzus Slováci! Kto získa prácu snov a plat, o akom sa Vám nesnívalo?! Pozrite si premiéru show, aká tu ešte nebola a zoznámte sa s ľuďmi, ktorí chcú získať ročný garantovaný príjem 100 000 dolárov! (TV JOJ)

Olík

U podobných reality-show jde pouze o jedinou zásadní věc a tou není výhra, která čeká na toho, kdo vydrží až do konce, ale z jaké sorty mimozemšťanů onen šťastlivec vzejde. Proto pro mne není ani zbla důležité jestli vítěz získá mámu, tátu, milión dolarů, angažmá v Las Vegas nebo hodinky s vodotriskem, ale jestli narazím na další vymazlený all-star team duševních deviantů. V porovnání s ženu hledajícím farmářem, kterého Prima nasadila přibližně ve stejnou dobu a který s nudně složeným osazenstvem spíše uspává než baví, působí Šéfka díky individuím typu Zoltán Lagin, Markéta Šeligová nebo můj hrdina Honza Kocián (borec, který by si svým specifickým projevem zasloužil vlastní televizní pořad) jako balzám pro milovníky pořadů založených na exhibici lidských povah. ()

Nail odpad!

Dneska viděn poprvé jeden díl a nestačim se teda divit. Mojsejová absolutně nesympatická, namyšlená kačena. Další televizní debilní show. Moc nechápu lidi co tomu dávají, více jak odpad!!!! ()

Rizek75

Oproti jiným "reality", které otravují v televizi již v několikátém pokračování, je to něco jiného, zatím celkem zábavné, možná i poučné, pro některé rádoby manažery...uvidíme, co nám ještě ukáží, ale zatím se těším i na třetí díl. ()

mi-ib

Nejlepší byl vývoj vysílací doby tohoto pořadu na Primě. Nejdřív prime-time, pak asi v deset večer, pak v jedenáct a postupně se to dostalo až na nějakou čtvrtou hodinu ranní, premiérové díly podotýkám. Ale pustit si to na internetu, jako pozadí k nějaké činnosti, tak na to to stačí. ()

High.Hopes

Vlastně by ani nevadilo, že má tento pořad čistě bulvární nádech. Problémem je, že se není moc na co koukat. Porotci jsou opravdu výkvět businessu, že se člověk může jen pousmát, když ostatní kolem sebe obšťastňují svými moudry. K soutěžícím se porotci chovají jak k neposlušným dětem ve škole, nad kterými je potřeba uplatňovat svou moc, pěkně jim vynadat a napařit domácí úkoly. Co ale opravdu nechápu, je výběr soutěžících, nemůžu si pomoct, ale nevidím mezi nimi nikoho aspoň trochu schopného, kdo by se opravdu dokázal v businessu prosadit. Je to směska zmalovaných a/nebo hloupoučkých dam a macho mužů, skoro se nabízí říct, že si je porotci vybrali k obrazu svému:) Na druhou stranu, člověk se zas dozví něco dalšího o lidské povaze. Škoda, myslím, že podobný pořad (ale s jiným obsazením a konceptem) by mohl mít smysl a být zajímavý, docela mě štve, že ten nápad tak hloupě vyplýtvali. A ještě víc mě štvou všechny ty odpady tady, nechápu, co vás vede k tomu, hodnotit odpadem pořad, na který jste se ani nekoukli? ()

FireTight

Půjdu proti proudu, jenže já se u prvního dílu téhle "reality show" neuvěřitelně bavil. Docela vydutí soutěžící, neuvěřitelně důležití poradci v porotě (hlavně jejich hlášky jsou opravdu nezapomenutelný, třeba Christová a její "Jste v soutěži a vy se neustále smějete! To mi strašně vadí!" :D), Mojsejová, co si nedokáže zapamatovat výdělek mužského týmu (bylo to sedm dolarů a ona furt říkala šest :D)... No zkrátka tohle zase byl jednou výtvor a už se nemůžu dočkat, až si v neděli zase sednu k televizi a budu se téměř dvě hodiny nezadržitelně smát. UPDATE 13.05.2011: Nejvtipnější pakárna pod Sluncem! :D UPDATE 25.05.2011: Závěrečný díl měl hned od začátku pořádný grády, Věra nebude jezdit 500 kilometrů, aby poslouchala Noru, ale stejně přijela! :D ()

tančísvlky odpad!

Nerozumiem čo to môže byť za človeka , ktorý dokáže angažovať do programu p. Mojsejovú . Občas by sa mal nad sebou zamyslieť , alebo p. Mojsejovej aspoň dať zmerať IQ ... ()

Missi84

Nápad docela ujde - najít si přes reality show top managera své firmy. Bohužel v této reality show není moc z čeho vybírat - chtěla bych vidět jedince anebo osoby, které jsou zodpovědné za výběr účastníků. Zrovna šťastná ruka to nebyla. Dala jsem první dva díly a zhodnotila, že další by už byly jen ztrátou času. Neřekla bych, že se přímo jedná o zvrácenost (to je spíše Čápi s mákem), ale pouze se to trochu nepovedlo. Není to láska není to zlo, jenom se nám to nepovedlo. ()

LabySo69

Totální nátěr a úplná debilita v jednom. Já jsem na ty reality show asi nějak ulítlej, protože na to čumim jen proto, abych viděl nějakou hádku mezi dementama o tom, kdo že je vlastně větší dement... :D Pro mě lepší, než Superstar v čele s vypatlaným Rytmusem, protože tady se aspoň něco málo děje :) ()

cyright

Pokud bych měl hodnotit to, jakým způsobem se čechoslováci zhostili velmi zajímavého formátu reality show, byl by to čistý odpad (kecy o nějakém extreme castingu tvůrcům nebaštím). Tím, co z toho vytvořili, tento formát u nás odepsali podobně jako třeba Nova Big Brothera. 2*, které dávám, jsou čistě výrazem mé pokrytecké jízlivosti, se kterou se stále lépe bavím cizím neštěstím, tedy tím, jak tam parta lidí naprosto vážně ze sebe dělá úplné blbce při plnění úkolů, které mají k top managementu asi tak blízko jako krysařík k pitbullovi. Paradoxně tomu vévodí na druhé straně barikády pan Šula, který nechtěně nejvíce baví tehdy, když je smrtelně vážný, a je úsměvně trapný, když se snaží být vtipý. Za zmínku snad stojí jen vyrovnaná Nora, která je zjevně nad věcí a má z toho celého jen šoufky, a Kocián, který zjevně přišel jen ukájet svůj exhibicionismus. Pdtrženo sečteno: bavím se sice z jiných důvodů, než by si pořad zasloužil, ale bavím. ()

Gardenboy

Už len kvôli Zoltánovi si to z archívu preklikám a začnem asi stávkovať na to, že kedy konečne ten kokot vypadne. Následne znížim hodnotenie na odpad, lebo po tom už nebude absolútne žiaden dôvod túto stupiditu sledovať. ()

Streamline

Jediným mínusom tejto show bola práve osoba, okolo ktorej sa to celé malo točiť. Šéfka. Nora Mojsejová vôbec nepôsobila ako vrcholová manažérka a mohla by si podať ruky s niektorými záujemcami o miesto v jej firme, ktorí zrejme dosahovali podobne nízky stupeň inteligencie a prezentovali sa slovníkom, za ktorý by sa nemusel hanbiť ani dlaždič. Od začiatku sa na túto "reality show" nedalo pozerať inak, ako na situačnú komédiu. V tomto žánri by rozhodne patrila k najlepším...na rôznych komických situáciach, konfliktoch a výmene názorov sa dalo skvele pobaviť. Osobne ma zaujal hlavne Pavel a jediný človek, ktorý si zaslúži označenie manažér, Michal. 70%! ()

PedroPo odpad!

Pustil si někdo z Primy vůbec ty zahraniční předlohy? Ano, chápu že nemají budget jako v USA nebo UK, ale takhle to zmrvit? Personalisté (pokud se nějací dívali) u televizí museli smíchy učůravat, když tam soutěžící jezdili autem po mokré dráze nebo chodili poslepu po baráku a hledali slepice. Už to vidím, jak si pak někdo do životopisu píše: Dostal jsem job za mega. Ne kvůli tomu co umím, ale protože jsem našel poslepu všechny slepice. Kéž by chtěl někdo vysílat britskou verzi, Lord Sugar je jednička, kam se na něj hrabe Nora. ()