Muž, který obešel svět

Veľká Británia, 2009, 6 min

Réžia:

Jamie Rafn

Robert Carlyle

Robert Carlyle rozpráva skutočný príbeh o tom, ako vznikla a postupom času sa stala jednou z najznámejších značiek whisky Johnnie Walker. (Dever)

truby

Jediné reklamy na které se dá občas dívat, jsou reklamy o chlastu. A tahle myslím si je dost fungující, jak jemně a poeticky propaguje 40% alkohol. ()

OPI.

Robert Carlyle by mohl mluvit hodiny a hodiny. Mě by určitě neunudil. Perfektní krátký dokument o tom, jak to bylo s jednou nejslavnější a nejlepší whisky. ()

Bestik

Fantastická krátkometrážní reklama na skotskou whiskey v podání Roberta Carlyle. Navíc jeho typický skotský akcent ve mě vyvolává krásné vzpomínky na dny strávené v této nádherný zemi. ()

Hannzz

Reklamní dokument na Johnieho Walkera :)...Robert Carlyle nás provádí historií této značky bez jediného střihu a to velmi rychlým tempem bez nějakého zdržování, jde přímo na věc a to se mi na tom líbí. Jako reklama to zabralo, protože jsem hned dostal chuť na nějakej ten Label :) ()

Judy24

Opravdu geniálně vychytaná poctivá reklama. Docela by mě zajímalo, jak dlouho to celé připravovali, protože způsob, jakým sladili přesně Robertův krok, slova a dekorace mě nepřestává ohromovat. ()

minima

Nojo, Robert Carlyle se skvělým skotským přízvukem kráčející skotskou krajinou vyprávějící příběh skotské whisky. Nejsem skotomil. Jen mám ráda Carlyla, skotský přízvuk a Johnnyho. Jediná reklama, která ode mě kdy dostane vůbec nějaké hodnocení. A ta hudba! Tu bych chtěla do mp3 až někam půjdu. ()

anyonecek

Na jeden dech natočený filmek. Robert parádně kráčel po cestě a během 6 minut shrnutá značka whiskey. Škoda, že nepiju rád bych viděl jestli to chutná tak jako tahle krátkometrážka. ()

baclajean

Carlyle spravil svoju časť geniálne, len scenárista sa mohol s textom vyhrať o čosi viac, takto mi to prišlo príliš fádne, hoci scenéria a kulisy stáli za všetky drobné. Nápadité, no nie špičkové. ()