Muž, který obešel svět

Veľká Británia, 2009, 6 min

Réžia:

Jamie Rafn

Robert Carlyle

Robert Carlyle rozpráva skutočný príbeh o tom, ako vznikla a postupom času sa stala jednou z najznámejších značiek whisky Johnnie Walker. (Dever)

Dreadd

Příběh irské whisky, natočený na jeden záběr, který navíc vypráví Robert Carlyle. Výsledek - skvělé propagační video. ()

Zagi20

Malé historické okénko o jedné z největších ikon alko průmyslu. Robert Carlyle se svým dokonalým přízvukem zaujme už při první větě, a pak už jenom kecá a kecá ... ale rozhodně nenudí. Keep walking Johhnie ! ()

reditelka

Na to, že jde vlastně o propagační video, je to výborné. A dokonce bez jediného střihu. Poslouchala bych klidně dál, mohl jít ještě kousek. A dala bych si k tomu whisky :-) ()

RomeroIsGod

Hodně povedený zpracování historie klasiky JW s mým oblíbencem Carlylem, kterej to ze sebe neskutečně sype. Blue Label jsem neměl, ale bude to asi pecka. Dobrý komentáře: hippyman, Snorlax, 6thSun ()

Nekgro

Procházka Roberta Carlyla po krásách Skotska s vyprávěním o jedné z nejznámější whisky světa ve Vás vzbudí chuť dát si jednoho panáčka. ()

radekgfx

Velmi originální a hlavně velmi dobře zrealizovaný komerční spot. Charismatický Carlyle, jeden záběr, působivý exteriér. Po shlédnutí tohohle, chtěl jsem si dát whisky. Čistou. S ledem, citronovou šťávou a třešničkou. ()

Venous666

Robert si udělal svižnou a krátkou procházku při níž nám řekl spousty informací o Walkerovi. Dobrý nápad, skvělá hudba, krásná příroda a ještě lepší pití ()

Raziel_cz

Robert Carlyle – jeden z mála skutečně profesionálních herců, navíc s charismatem, kterému neodoláte a dokonalým přednesem. Jeho výstup bez střihu po celé délce kraťasu je obdivuhodný a nezbývá než zatleskat a zalitovat, že podepsanou smlouvou na žádný další film nemá. ()

Ukubumbahoo

Whiskey není pro mnohé stravitelná v čisté podobě, oproti tomu tento dokument o "Johnym" je stravitelný velmi dobře. Rober Carlyle navíc jako vypravěč/historik také velice přesvědčivý a jeho angličtinu si musíte vychutnávat stejně jako znalec vychutnává Whisky. Keep Walking. ()

truby

Jediné reklamy na které se dá občas dívat, jsou reklamy o chlastu. A tahle myslím si je dost fungující, jak jemně a poeticky propaguje 40% alkohol. ()