Komediální drama o třicátnici, která se zaplete se skupinou podivínských padesátníků. Ti totiž přišli na způsob, jak vyzrát nad systémem sportovních sázek v Las Vegas. (Filmbox)

Meteorista

Musím přiznat jednu zásadní věc, na tento film bych nekouknul nebýt Bruce. Tomuto snímku vděčím za to, že mi umožnil zhlédnout herecký um hlavně Willise zase z jiného úhlu. Výborně hrála taky Rebeca Hall, na kterou se hezky koukalo. Film nepůsobil vtíravě, ani nebyl osinou v zadku. Příjemná podívaná na jedno zhlédnutí. Kdo čeká vyloženě komedii, bude zklamán, naopak kdo nečeká moc, ten dostane příjemný průměr. ()

mark9th

To bola teda komedia pozerat sa na tuto ''komediu'' :) Nielenze to bolo chaoticke, bez nejakej zmysluplnej pointy, teda okrem toho shitu co mi bol ponuknuty na konci, ale pozerat sa 90 minut na tupy prejav Rebeccy Hall, ktora sa snazi zahrat este tupsiu ''Beth'' , to uz bolo na mna vela. Bruce zahral asi to co mal. Vravim ''asi'', pretoze len boh vie aky bol zamer tohto filmu. Velmi zly scenar, rovnako ako aj rezia. 20% ()

Blazis34

Žádná extra zábava se neodehrávala, ale přesto téma se sportovníma sázkama se mi líbilo. Bruce Willis do role cholerického šéfa zapadl skvěle, to samé můžeme říct i o Rebecce Hall, která byla pro mě tím nejsvětlejším článkem v obsazení filmu. Děj byl dost předvídatelný, ale alespoň trochu propletený. Filmu Lay the Favorite dávám průměrných 60% - tři hvězdy. ()

r007

Neskutečné ! Abych se dodívala do konce, musela jsem si film pustit natřikrát a to jsem pořád doufala, že přijde nějaký obrat k lepšímu. Těžko posoudit, zda je chyba ve scénáři nebo režii, obojí velmi slabé. Jediné plus je Rebecca. Ó Bruci, do čeho ses to nechal uvrtat !!! ()

romanz123

Tento film je pro mě klasickým představitelem kategorie, které říkám "jednohubky" - na jedno zkrácení dlouhého zimního večera dobré, ale podruhé už to asi vidět nemusím a za pár dní si z toho vzpomenu možná tak akorát na slušivé podkolenky Bruce Willise :-) ()

Punkies

Role Dinka Bruceovi celkem sedla, ale má na lepší role, tohle byl hodně slabej kousek... Nejvíc jsem šílela z Beth, upištěná nána, co přijede do velkýho města, aby byla něco víc.. jaký klišé.. ()

dalver

Za zaujiímavým hereckým obsadením sa neskrýva totálne nič. A to je tutovka. Nemá to konzistentný dej, je to chaotické, nevtipné a v hlavnej úlohe nesympatická preafektovaná pizda. Na Two for the Money sa to ani zďaleka nechytá. Jediné čo poteší sú odhalené prednosti Donny z ´70 show. ()

Pythonator

Rebecca Hall je kočka k zulíbání. Catherine kdysi kočka byla. Bruce je Bruce. Na tento film se nesmíte dívat jako na komedii, protože moc vtipné to asi není. Musíte se na něho dívat jako na takový zajímavý manuál o životě sázkových magorů natočený podle pravdy. ()

Googooplexer

Čo k tomu napísať? Až tu som sa dozvedel, že to producenti uvádzajú ako komédiu. Pri pozeraní som myslel, že to je v žánri "nazaraditeľné". Prvá polhodina vyzerala otrasne, chcel som to vypnúť a mal som to urobiť (blbec blbec blbec, život je príliš krátky..) Potom sa to trochu rozbehne. Alebo sa mi to len zdalo a zvykol som si? Asi som sa nechal príliš uniesť svetom stávkarov, kedže občas aj na vlastnej koži zakúsim, aké to je, mať niekde na lopte malú sumičku a očakávať prihrávku z nebies. Takže 1 hviezda pre prostredie, v ktorom sa to odohráva (bohužiaľ to vôbec nie je pútavo vykreslené a väčšinu to nevtiahne) no a druhá hviezda za tragikomický tanec Bruca Willisa počas záverečných titulkov a za to, že hlavné postavy sa mi akýmsi nedopatrením stali v priebehu deja sympatické. A to na začiatku by som nedbal, keby na Las Vegas scénu zavítal Joe Pesci a ukľudnil celé herecké obsadenie kladivkom. ()

Montmorency

Ach jo, co to zase bylo za odfláknutou jednohubku ?? Natočeno podle skutečné události, kniha je (doufám) určitě zábavnější....ve filmu se nedostalo prostoru ani postavám, ani příběhu, scény jsou na sebe nalepený jak ožužlaný bonbóny.....2* dávám jenom z lítosti k sympatickým hercům ()

Edwin44

téma filmu mně bylo blízké a tak jsem si říkal, že budu patřit do té většiny, která film ohodnotí kladně. Bohužel to se nestane. Přišlo mě, že celkově byl film tak jakoby o ničem. Všechno tam šlo hrozně rychle: ona se zamilovala do jednoho pak do druhyho, pak se odmilovala, pak odjela do NY pak nekam na ostrov. Vůbec celkově mně to přišlo zmatený. Rebecca Hall byla v tomhle filmu nehorázně otravná. Jediný plus tohohle filmu byl Bruce. ()

Baerdeller

Čekal jsem film o sázení, dostal jsem? Spíš ne. Tenhle film je spíš taková moderní pohádka o tom, jak naivní princezna utekla zlému drakovi a sázkařský svět je tu jen jako stručná kulisa, tak jak to v pohádkách bývá - za sedmero horami a sedmero řekami... Nuda. A to i přes to, že je to "podle skutečné" události. Vždyť se tam téměř nic nestalo, tak proč natáčet něco podle skutečné události? Já taky chodím každé úterý do obchoďáku a film bych o tom nenatáčel... Plus Rebecca Hall se po celý film chová jako absolutní bimbo, takže jsem měl docela problém jí uvěřit, že hraje vlastně celkem chytrou postavu... Nechápu, kde se v takovém televizním béčku vzalo takové herecké obsazení... 1* ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Buď přinášíš smůlu nebo mě Bůh nemá rád." Bruce Willis jako ženatý profesionální sázkař a Rebecca Hall jako tanečnice, která se chce mít lépe. Originální námět o sázení a děj na komedii správně přitažený za vlasy. Za mě dobrý. - 70%. ()