Factory Farmed

Scenár:

Kamera:

Allen Leech

movieband

"Fighting for the Future." Atmosférický krátkometrážák, který rozhodně má něco do sebe. Sice se z toho podle mě dalo vytěžit trochu víc (pár problémů s dějstvím), ale jinak to chválím. Hlavně teda atmosféru a hudbu. Na další Edwardsův počin jsem fakt zvědavý. Ke shlédnutí zde: http://www.youtube.com/watch?v=D1qJ-Hc__6E ()

D.Moore

Rozhodně zajímavé, ale mělo to být třeba dvakrát tak dlouhé - dát si trochu načas se sdělením té myšlenky by neuškodilo. ()

Madsbender

Atmosférický nášľap smerom k Monsters, ktorý rozhodil siete a odprezentoval niekoľko motívov (nákaza, apokalypsa a následný spustošený svet, klony..), no niečo tomu chýba. Má to skvelý nádych a štýl, dobrú hudbu, ale stále je to veľmi monotónne. Už tu naznačil Edwards svoj potenciál, ktorý rozvinul u skvostných, ale nedocenených Monsters. 70% ()

swamp

Monotónně éterické. Technicky opravdu vymazlený sci-fi kraťas, kterému možná právě přidává na síle to, že příliš neukazuje... ()

sir-dave

Vizuálně to možná vypadá kvalitně ale tařka bezdějově trochu zbytečné. Takový kraťas před Edwardsovým Monsters. Nothing speciall. ()