Tři kamarádi - Jeff, Mike a Greg, žijí ve městě, kde vypukla nákaza, která mění lidi na zombies. Pro přežití a zachránu svých přátel musí použít své zkušenosti, které nabyli hraním her. (zahubicku)

mosnak

Zombie internetová komedie. Je tam spousta odkazů na současný životní styl. Od Youtube až po Facebook. Ze začátku trochu nuda,ale kolem 4 dílů to začala být opravdu prdel :-) 55% (jedná se o takovou lehkou amatéřinu,takže mé hodnocení neberte až zas tak moc vážně). ()

Bob14

Ten seriál se velmi líbi protože je zde parta nerdů kteří hrajou videohry a v tom začne zombie apokalipsa a oni jsou schopný si zní dělat srandu a užívat si to. I když seriál není hvězdné obsazen na zábavnosti mu to neubírá. I když má jeden díl asi okolo 7 minut tak se za těch 7 minut dobře zasmějete. ()

Luk Skywalker

Sice v druhé řadě sundali autoři nohu z plynu, ale pořád se to dá dobře sledovat, takže po neukončeném sedmém dílu druhé řady: "Chci další díly!" ()

Octane

Slušná minisérie zombieapokalipsy. Skupinka geeků, která se s znalostí hraní her musí vypořádat s touhle nemilou situací kdy jim sousedy požírají zombící. Zombíci však nejsou jedinou překážkou v jejich doteď bestarostném životě. ()

Stíba

Škoda, že druhý a třetí díl byly naprosto o ničem, protože čtvrtý a pátý stály za to a byly pro ně naprostým opakem. Trojice pařmeů pohybující se v opravdovém zombie světě má pro další díly rozhodně dobrý potenciál. ()

figliar

Na web seriál dosť dobré. Aj keď scenár nie je originálny, postavy a myšlienka sú skvelé. Dôkazom kvality je aj to, že druhú sériu sponzoruje firma Lionsgate. ()

Doomer

Hodnotim jako amatersky film z pohledu cloveka ktery ma rad zombie. Prvni dily jsou spise takova geekovska komedie o bande "dospivajicich" fanousku zombie videoher. Posledni dil je povedena akce s prislibem dalsi serie. Ja se docela bavil ac to neni v nicem nic extra ()

yaromir

Po všech těch 28 Days Later, 28 Weeks Later, Shaun of the Dead, Dawn of the Dead, Diary of the Dead, Land of the Dead, Dead set, Walking dead, I Am Legend (+ Lesním duchovi :D) a samozřejmě mnoha počítačových hrách jako Left4Dead nebo zrovna DeadRising (a dalších, které si nepamatuju) jsem si říkal - JAKÉ BY TO BYLO, KDYBY SE TOHLE FAKT STALO?! Tak už jsem to konečně zjistil... Naprosto, jasně, bezkonkurenčně, prostě bez debat *****. PS: Kalhoty jsem si ve škole zatím neposral (ale někdy moc nechybělo). ()

Don82

Hodnocení po 1. sérii: Úžasný nápad zasadit tři nerdy do světa zombie a jediný způsob jak přežít je použít vše co viděli ve filmech nebo video hrách. Na to, že to je web-seriál se v Bite Me objevuje hodně dobrých nápadů, herci umí hrát s tím pravým nadšením a je zde i správný humor s mnoha odkazy na filmy/klišé/videohry. Rozhodně je vidět, že tvůrci přesně ví, co chtějí točit a talent rozhodně mají. Těším se na druhou sérii... ()

Shley

Zde člověk nesmí hledat nic vyššího, jedná se o jednoduchý princip, který ale funguje a to dobře. Seriál má ze začátku poměrně rychlí spád, který se s blížícím se koncem dost zpomaluje, ale i tak rozhodně nelituji. Je to vtipné, svižné, nic upjatého. Dle mého názoru dobrý odpočinek od zavedených žánrů. Jen bych chtěl víc :) ()

mata77

Prvá séria má 5 zhruba 10 minútových dielov a zdala sa mi trochu roztrasená, herecké výkony afektované. Druhá séria má dielov 10 a aj gradácia deja je omnoho lepšia. Celá miniséria je pojatá humorne, čo žánru zombie dodáva úplne iný náboj, až som nečakala, že práve toto bude dôvod, prečo webseriálu dám tak vysoké hodnotenie. 80% a doporučujem. ()

xDamaj

První série je bomba! Druhá se vydala úplně jiným směrem, ubylo vtipů, ubylo akce a je to jenom průměrná nuda. Velká škoda! :( ()