Tři kamarádi - Jeff, Mike a Greg, žijí ve městě, kde vypukla nákaza, která mění lidi na zombies. Pro přežití a zachránu svých přátel musí použít své zkušenosti, které nabyli hraním her. (zahubicku)

M.a.t.t.

Spočiatku sympatická jednohubka, ktorá si na pomery poloamatérskeho webseriálu elegantne strieľa z osvedčených postupov zombie žánru ale v momente keď by sa mala začať niekam skutočne uberať, tempo pribrzdí a humor tak už skoro ničím neprekvapuje. Naštastie je to platí len dočasne, neskoršia gradácia je na pomery webseriálu pomerne smrtiaca aj napriek tomu, že sa vykráda snáď všetko možné a dôjde aj na Resident Evil. Našťastie to pomerne funguje. 70% ()

*CARNIFEX*

Seriál vyobrazujúci osudy troch priateľov Jeffa, Mika a Grega, ktorí vďaka skúsenostiam z hrania video-hier zachraňujú svoje životy a pár známych pred hordou krvilačných zombie. Nato aby ste si užili to, po čom fanúšikovi hororu hrdlo ráči, musíte odsledovať viac ako len jednu časť. Snímok prebieha ako celovečerný film a má "trošku" pomalší rozbeh. Zoznámenie sa s hlavnými postavami a pod. Následne sa však uberie správnym smerom. Veľmi pekne prevedené masky a gore vás určite potešia. Podaktorí sa ( možno ) pár krát zasmejú. "Raz, Dva, Tri - Je to retard!" ( Prvá séria - 70% ). ()

juta

Parádní zombie seriál, který mohl být udělán spíše jako film, protože desetiminutové díly rychle utečou. Nechybí tu akce, napětí, zábavné scény a hlavně je vše tvořeno pro pařmeny, pro které by podobná situace byla splněným snem. :D ()

Lenny.M

Hluboce lituju toho, že se jedná pouze 5ti dílný web seriál. Slušný rozjezd, dávka vtipu a ZOMBIE!! PS: She should hit him with that Xbox! ()

BigDeal

Takto má vyzerať pravá geekovská pocta žánru; berie sa s nadhľadom, je plná odkazov na zombie filmy a hry a zároveň ponúka to, čo máme na zombie filmoch radi. Veľká škoda, že má prvá séria len 5 častí a teda je len takým úvodom k tomu, čo by nás malo čakať ďalej. Už tu však vidno ako krásne všetko graduje, v každej novej časti je viac krvi a viac zombiekov skončí bez hlavy. Navyše seriál nie je čisto o zombies - funguje aj ako klasická loserovská bromance komédia. Keby niektorá televízia vysiela Bite Me ako 20 minútový komediálny seriál (v skutočnosti ide o 10 minútové diely - webseriál), sledoval by som to radšej a nadšenejšie ako suchý The Walking Dead. Vidieť s českými titulkami môžete tu: http://www.videacesky.cz/serialy/bite-me ()

evilmind

Přesně takhle si představuju zombie komedii - plnou dobrých žánrových vtipů, které se nemusí ohlížet na to, jesti je nějaký mainstream trdlo v kině pochopí. Akce mohlo možná být i víc, ale díky formátu web série se vlastně příběh teprve rozjíždí, tak uvidíme dál. Moc jich jim přál i celovečerák. ()

Dexter1

Príjemný zombie fan-počin, ktorý miestami pôsobí ako nejaký survival guide, prierez zombie tvorby alebo reklama na zombie hry na xboxe. Webseriál od Machinima.com je vtipný, nápaditý a stráca sa dojem lacnosti kvôli umne zvoleným záberom, vtipným hláškam a neustále gradujúceme deju. Rozhodne sa teším na druhú sériu, nech viem ako sa chlapci s neuveriteľnými znalosťami o tom ako vyvraždiť zombiekov pustia do ulíc navrátiť vládu ľuďom. ()

fmash

Být to jiný formát, asi bych tak vysoko nehodnotil, jenže u pěti devítiminutovek poloamatérského seriálu se dá tolerovat leccos. Je ale třeba přiznat, že celkem nepřesvědčivý úvod se rozvinul v dobrou jízdu, kde fóry získávají na opravdové vtipnosti a nadsázka se pojí s tou správnou dávkou napětí. Jestli někdy bude pokračování a jestli si udrží stoupající trend, rozhodně se na ně těším. ()

sulimo

Myslim, že je na čase, abych začala hrát videohry, páč se to může jednou hodit, až třeba zjistim, že useknout hlavu chodící mrtvole není přes ty kosti a šlachy zas taková prča, trocha tréninku tedy zjevně neuškodí. Navíc se na to bezvadně balí holky, no v mém případě budu doufat, že i kluci. I když jsou ty díly strašně krátký, psina je to mimořádná, a o to šlo, na mě to působí jako výběr toho nejlepšího z nejlepšího z nejlepších zombie komedií, bez zbytečných keců a postav, kde je v hlavní roli právě ona zábava. ()

URBAN

Super seriál jen mě na něm sere a to je ještě slabé slovo že pomalu skončí než začne takže z toho mohli spíš udělat film než seriál jinak když pominu tuhle tu " blbost " tak jsem s tímhle tím počinem nadmíru spokojen přece nerdi co zabíji zombíky nemůžou být nudní ( 31.3.13/MAC 1.série , 1.4.13/PC 2.série ) ()

DaUr

Po Troopers můj nejoblíbenější web-seriál. Na amatérskou tvorbu skvělá výprava, spousta odkazů na zombie filmy a narážky na vše možné, od Evil Dead až po Inception. Kombinace komedie a hororu funguje překvapivě dobře, vtipných momentů je nespočet (pošlete zombie na tři nerdy, a máte téměř jistotu že se pobavíte) a ty děsivější celkem zapůsobí na nervy. Ne moc, ale zapůsobí, a celek tedy tvoří sympatickou podívanou, na jejíž další pokračování se dosti těším. Edit: Druhá série bohužel kvalitativně velmi poklesla. ()

philip.j.fry

1.Série:Jeden z nejpovedenějších webseriálů posledních let se rozjíždí pomalu(hodně pomalu),ale slibně.Na to že je to fanouškovský koncept, nevypadá o nic víc hůř než některé profesionální zombie seriály.Kupodivu taky fungují vztahy mezi postavami, které jsou víc než uvěřitelné a humor by se dal nabírat lopatou.A posledních pět minut série je vážně boží. 2.Série:Rozvleklejší,o něco nudnější a míň zombie humoru.A ten konec,to bylo co?To byl hnus.Ale taky víceméné povedené,Takže za čtyři.Boss fight! ()

Hanys_

Co se odpoledne na xboxu při paření Dead Rising naučíš, při kosení zombíků večer jako když najdeš. Sympatická parta pařanů, které bych klidně rád fandil i v nějakém ambicióznějším tv projektu, protože těch 5 cca 9minutových dílů mě pouze příjemně naladilo na něco většího...7.5/10 ()

Martin_W

Po Dorm Life jsem dal šanci dalšímu internetovému seriálu (Nepočítaje Dr. Horribla) a to právě Bite Me. Narozdíl od DL netáhne tolik amatérštinou a je o něco delší. Hlavní představitele jsou celkem sympaťáci a nejraději mám Grega. Narozdíl od takového Walking Deadu je to mnohem vtipnější a stručnější. Uvidíme co se vyklube z 2. řady.. 82% ()